مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Watch Dogs Legion برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Watch Dogs Legion در ژانر اکشن،ماجرایی و جهان باز می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Watch Dogs Legion

دانلود Watch Dogs Legion برای کامپیوتر

بازی Watch Dogs Legion یک بازی اکشن،ماجرایی و جهان باز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Watch Dogs Legion یک بازی خوب واچ داگز ۳ “سگ‌ های نگهبان: لژیون” یا (Watch Dogs: Legion) (یا به‌صورت سمبولیک WATCH DOGS LΞGION) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن-ماجراجویی است.بله این همان بازی است که شما بیشترین میزان توجه را داشته است. که توسط یوبی‌سافت، در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ برای سکوهای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، و مایکروسافت ویندوز و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Watch Dogs Legion برای کامپیوتر

بازی Watch Dogs: Legion سومین نسخه از سری بازی‌های Watch Dogs است.بله این همان چیزی است که شما از آن انتظار دارید . که چند ماه پیش توسط استودیو بازی سازی یوبی سافت، بله یک کمپانی خوش نام معرفی گردید. برای پلتفرم‌های پی‌اس‌فور،بله برای پلتفرم های جدید و کاملا بهینه شده. اکس باکس وان و کامپیوتر‌های شخصی معرفی شد.اما این همان چیزی است که شما در نظر دارید. به جرات می‌توان گفت که، این بازی می‌تواند عنوان یکی از پر جزئیات ترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص دهد.بله یک بازی شرارت آمیز و مدرن ، قحار.

یوبی سافت در جریان کنفرانس خبری ، کنفرانسی که شاید بهتری کنفرانس موجود در این بازی بود. مربوط به بازی Watch Dogs: Legion از گیم پلی این بازی رونمایی کرد.بله یک رونمایی کامل زیبا و جذاب دیده. که در آن شاهد تنوع ، بله شاهده جذب و ایجاد حالت های بصری و بزرگ بوده ایم . در انتخاب شخصیت‌های بازی و هویت خاصی که ، در هر قسمت نخواهیم آن ها را به دست آوریم . هر شخصیت داشت بودیم. بله هر شخصیت که شما به آن نیاز داشته باشیم . شما می‌توانید با توجه به مهارت هر فرد.مهارت هایی که از پس آنها بر می آیید. او را به استخدام گروه ددسک (DedSec) در بیاورید.بله گروهی که شاید در زندگی مورد ایجاد و اتفاقاتی است که آنها را برای خود برگزیده میدانید. تا برای‌تان کار کنند ، بله برای شما کاری انجام بدهند . و شما را به اهداف‌تان برسانند. بله اهدافی که شما در سر دارید . همچنین از دیگر قابلیت‌های این بازی ، بله قابلیت هایی که در این بازی مشاهده کرده اید . تعیین صدای شخصیت مورد دلخواهتان اشاره کرد. بله تعیین صدایی که شما را آزرده نکند . اما اگر شخصیتی که انتخاب کردید . بله شخصیتی که شاید زیاد هم جذاب نباشد . در حین بازی کشته شود، بله در حین چیزی که شاید زیاد هم جذابیت نداشته باشد . شما مجبور به انتخاب شخصیت دیگری هستید . در دنیای بزرگ بازی می‌شوید.بله در دنیایی بزرگ میشوید. تا به جای او ایفای نقش کنید. بله تا جایی که شاید به آن نیاز داشته باشید . تمام شخصیت‌هایی که در بازی وجود دارند.بله شخصیت هایی که شاید شما به آن نیاز داشته باشید. دانلود بازی Watch Dogs Legion برای کامپیوتر

دانلود بازی Watch Dogs Legion

دیالوگ‌های مخصوص به خودشان را دارند، بله دیالوگ هایی که شاید به همان حالت در آمده اند . عواطف و احساسات و همچنین مهارت‌هایشان بوده ؛ بله همه این ها با هم. که آن ها را از دیگران متمایز می‌کند. بله چیزی که شاید هر زمان به آن مورد نیز در وقت و زمان مورد نیز در هر زمانی شرایز را نشان رفته اید. شبیه سازی‌هایی که در این بازی وجود دارند . بله شبیه سازی های مهم و خیره کننده . هر چه بیشتر آن را به دنیای واقعی نزدیک می‌کند، هر چه که به دنیای واقعی نشان میدهد. مانند مرگ ابدی برای کاراکتری که خلاف قانون عمل می‌کند. بر خلاف قوانین تعیین شده ، چیزی که برای هم زیاد جذاب نخواهد بود. یا، از دستگیر شدن توسط پلیس مقاومت می‌کند. اما نابودی و مرگ ابدی یک کاراکتر دلیل بر این نیست که شما دیگر نتوانید شخصیت آن را زنده کنید . بازی واچ داگز لژیون بد جلوه داده شود، بله این همان چیزیی درست است . بلکه موجب می‌شود بازیکنان با تمرکز بیشتری به هدایت بازی بپردازند. بله هدایت یک بازی که بر خلاف دید شما است. و به تصمیماتی که می‌گیرند اطمینان داشته باشند. بله تصمیم هایی که شما آن ها را مشاهده خواهید کرد.

می‌خواهد این شهر را با مکان‌های متنوع و قابل تغییر طراحی کند.بله مکان هایی که شاید زیاد هم مورد انتظار و باقی مانده نباشند. و ده‌ها فضای داخلی مختلف را در آن قرار دهد. بله فضا هایی که شما آن را دوست دارید.

دانلود بازی Watch Dogs Legion

نقد فنی بازی Watch Dogs Legion برای کامپیوتر

سگ‌های نگهبان: لژیون یک بازی به سبک اکشن-ماجراجویی در منظر دید سوم شخص می‌باشد. اما با این تفاوت که از نقاطی که شاید درست باشد . بر خلاف حالت های اصلی نرفته است. بازی در یک محیط جهان باز دنبال می‌شود. بله یک محیط که با چیزی که شما فکر میکنید تفاوت دارد. و با یک دنیای خیالی از لندن روایت می‌شود. بله یک دنیای خالی که شاید روایت آن سخت و نادرست نباشد .مکانی که دارای نقاط مختلف و نواحی مختلف با حزب‌های مختلف خواهد بود. بله این آن چیزی است که شما آن را دوست نخواهید داشت.

تمام افراد درون شهر توسط Albion تحت کنترل هستند.بله تا جایی کنترل آنها به دست افردای است که میدانید. و افراد می‌توانند به همان صورت که میدانید برای شما خیره کننده باشند. در بازی توسط وسایل نقلیه یا پیاده در مکان جابه‌جا شوند. بله مکانی که شاید زیاد هم مورد تایید نباشد . سفر سریع از طریق سیستم متروی زیرزمین شهری قابل اجرا می‌باشد. بله اجرایی که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Watch Dogs Legion

بر خلاف بازی‌های قبلی این سری که ، متفاوت از آن چیزی است که شما آن را میدانید . بر استفاده از یک شخصیت اصلی، یک شخصیت مهم و ابهام بر انگیز و شاید متناسب با اتفاقات بالا ، برای پیشروی روایت داستان تمرکز داشت، بله روایتی که شما آن را خوب میدانید. در لژیون توانایی کنترل چندین شخصیت وجود دارد.بله شخصیت هایی که شما آنها را میشناسید. مرگ بدون بازگشت. دانلود بازی Watch Dogs Legion برای کامپیوتر

بدین معنی است که در هر قسمتی از این بازی اگر یکی از شخصیت‌ها بمیرد،یعنی دلیل برای مرگش وجود داشته باشد. اگرچه خط داستانی او در همان نقطه به پایان می‌رسد.بله خط داستانی و حالت خطی داستان. اما دنیای بازی همچنان زنده است ، دنیایی که پویایی خود را حفظ کرده است و داستان بزرگ‌تر بازی ، یعنی همان اتفاقی که شما برای آنها در نظر گرفته اید. با در نظر گرفتن عواقب مرگ ، عواقبی که شاید زیاد هم برای شما تاثیر گذار نباشند. آن شخصیت، بله شخصیت هایی که شما آن را دوست داشته اید . همچنان به پیشرفت ادامه می‌دهد. بله پیشرفتی که شما آن را خواهید دوست داشت …

دانلود بازی Watch Dogs Legion

مرگ بدون بازگشت، بله بازگشتی که شما آن را دوست خواهید داشت. همیشه برای بازیکنان انتخاب پر ریسکی بوده است.بله انتخابی که شاید آن را در نظر داشته باشید. زمانی که سلامتی شما به صفر برسد، بله زمانی که شما آن را نیاز داشته باشید. شما به وضعیت جراحت عمیق می‌رسید . بله جراحتی که بر روی شما تاثیر میگذارد و وقتی چنین اتفاقی می‌افتد . بله زمانی که رویداد پیش می آید . این همان حالت است. دو گزینه پیش روی‌تان قرار می‌گیرد. بله دو گزینه اصلی …

حال طبق جدیدترین اخبار بازی، بله جدید ترین اخبار بازی که رو به روی شماست . به نظر می‌رسد که یوبیسافت قصد دارد ، تا جایی که میداند آن را به بهترین وجه بکشاند. تا این برند را حتی بیش‌ازپیش بزرگ کند. بله وجه ای که در نظر هر کسی زیاد و مورد قبول نیست . به‌تازگی اعلام شد که قرار است تا اقتباسی انیمیشنی ، بله اقتباسی که به صورت کامل گیرا و کامل از این مجموعه صورت بگیرد.مجموعه ای که شما با آن سر و کار دارید. تا نام واچ داگز ، یعنی یک بازی سرگرم کننده نیز با آن راه یابد . فقط در دنیای بازی‌های ویدیویی مشهور نباشد.بله دنیایی که شما آن را دوست خواهید داشت. و در دیگر اشکال سرگرمی نیز ردی از آن یافت شود. بله ردی که شاید مایوس کننده باشد.

دو بازی نخست این سری همگی در شهر‌های آمریکا (شیکاگو در نسخه‌ی اول و سن فرانسیسکو در نسخه‌ی دوم) جریان داشتند اما برای اولین‌بار در تاریخ این مجموعه، نسخه‌ی سوم در شهری خارج از آمریکا جریان دارد.

دانلود بازی Watch Dogs Legion


حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel Core i5-4460 / AMD FX-8350
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
VIDEO CARD: 2 GBNVIDIA GeForce GTX 950 / AMD Radeon HD 8870 or better
PIXEL SHADERS: 5.0
VERTEX SHADERS: 5.0
SOUND CARD: Yes
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB

سیستم پیشنهادی Watch Dogs: Legion

CPU: Intel Core i7-7700 / Ryzen 7 1700
CPU SPEED: Info
RAM: 8 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versions only)
VIDEO CARD: 8 GB NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon R9 390 or better
PIXEL SHADERS: 5.1
VERTEX SHADERS: 5.1
SOUND CARD: Yes
DEDICATED VIDEO RAM: 8192 MB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Watch Dogs Legion

دانلود بازی Watch Dogs LegionEMPRESS با حجم ۱۰۲ گیگابایت


دانلود کرک نهایی EMPRESS به صورت جداگانه

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۶


دانلود بازی Watch Dogs LegionDODI Repack با حجم ۴۱ گیگابایت


توضیحات بیشتر: FAST Install + v1.5.6 + All DLCs + HD Textures Pack + 4K Videos

توصیه می شود برای جلوگیری از اخلال در اجرای بازی نسخه DODI را به همراه پک کامل فایل‌های انتخابی نصب کنید.

قبل از نصب نسخه DODI راهنمای نصب مطالعه شود.

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱


دانلود فایل انتخابی ۴K Videos برای ریپک DODI


دانلود فایل انتخابی HiRes برای ریپک DODI


دانلود فایل انتخابی HD Textures برای ریپک DODI:

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *