مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Tamarin برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Tamarin در ژانر اکشن و ماجراجویی می باشد. 

دانلود بازی Tamarin برای کامپیوتر

Tamarin بازی ای فوق العاده و ماجراجویی است . این بازی از آن بازی های شاهکار است . با همه این ها میتوان بر روی آن حساب ویژه ای باز کرد. بازی ساخته استودیو بازی سازی Chameleon Games می باشد . یک استودیو بسیار زیبا و حرفه ای که میتوان روی آن حساب ویژه ای باز کرد . با همه این ها تا مدت زمان زیادی میتوان بر روی آن اشاره های داشت.

داستان بازی Tamarin برای کامپیوتر

Tamarin از سری بازی های ماجراجویی و مبارزه ای است که به مرور شما با شخصیت های متفاوت داستانی در بازی رو به رو میشوید. اما از آنجایی که بازی قرار نیست که همتای شما باشد ، بیهوده نیز این کار امکان پذیر نیست. شما میتوانید در محیط هایی چون بیابان ها و محیط های نم زده کار کنید ، اما چیزی که مشخص است چیزی است که شما با آن میتوانید به صورت فل بداهه بازی کردن را بیاموزید ، اما میدانید که به مرور همه حقیقت های بازی در اصل آن چیزی که شما میخواهید شاید نباشد ، اما با همه این ها تا مدت زمانی که شما به آن نیاز دارید ممکن است برای شما حس یک توده خلق نشده را داشته باشد.

اما شما میتوانید با دشمنان متفاوتی رو به رو شوید و میخواهید که بدانید چطور و چگونه این کار را انجام بدهید ، با همه این ها تا حدی که من میدانیم شما شخصیت یکه میمون را بر عهده دارید که در هر جای بازی به گوشه ای از جنگل میرود و خود میتواند به اندازه کافی این کار را انجام بدهد ، با همه این ها تا جایی که لازم است ممکن است که این کار شدنی نباشد. اما قسمت های مختلفی در طول بازی وجود دارد ، مانند آیتم های شگفت انگیز که همگی به طرز عجیبی قرار است شما را شوکه و یا خیر به محیط درون بازی نگه دارند. اما بدانید که برای چه چیزی میتوانید از نهایت قابلیت های خود استفاده کنید.اما با همه این ها تا مدت زمانی در طول بازی میتواند برای یاد گرفتن و تلاش کردن نیز همه کارهای خود را به جلو ببرید. اما این بازی یک گیم پلی خوب و خاص دارد که ممکن است تا مدت ها شما را سرگرم کند ، اما با همه این ها تا مدتی نیز به موقعیت خودتان در طول بازی اشاره خواهید کرد و یا ممکن است که این حقیقت برای شما امری عادی به نظر آیید و اما آیا واکنش بازی بازان هم همینطور است ، تا حدودی شما انتخاب میکنید ، و یا میتوانید که این کار را انتخاب نکنید و خودتان تاثیر اصلی را بر روی خود بگذارید ، با همه این ها مدت زمانی که شما به قضیه خود فکر میکنید . این موضوع کمی پوشش دادنی است و کمی هم نه …

نقد فنی بازی Tamarin برای کامپیوتر

اما گفتن این نکته هم خالی از لطف نیست که استودیو سازنده (Chameleon Games) به صورت همزمان هم در زمینه ساخت کمک کرده است و هم در زمینه بسیاری از کار های دیگر. اما این بازی از نداشتن بخش آنلاین رنج میبرد ، چیزی که ممکن است در هر صورت در بار اول خب ، خوب به نظر نیاید. اما شما میتوانید به صورت تک نفره به دنبال این موضوع باشید ، با همه این ها تا مدتی که شما به همین نحوه کار کرده باشید. اما در ماه های گذشته تیزری تصویری از بازی منتشر شده که شاید به اندازه اول بازی خوب نبود ، اما میشد که تماسی داشت و یا با آن به عنوانی خوب برخورد کرد. اما این موضوع میتواند بر روی شما تاثیراتی بگذارد. اما این سازندگان چندان مورد قبول و یا قوی عمل نکرده اند.اما ما ممکن است که نوسان های زیادی را در طول بازی مشاهده کنیم. میتوان اینطور نتیجه گرفت.که بازی به گونه ای است که شاید در ابتدا برای شما یک بررسی کامل نداشته باشد. اما با همه این ها برای کسی که خیلی از چیز ها را در بازی دارد کنترل میکند همه چیز یک طرز و شیوه عجیبی دارد که میتواند شما را برای اولین بار کنسل کند ، اما با همه این ها میتوانید از گیم پلی بازی بسیار لذت ببرید. چیزی که در بازی برای شما قابلیت به خصوصی دارد. اما میدانید که چیزی که ممکن است کنترل شخصیتی را حفظ کند .

اما این بازی هر چقدر هم بد باشد میتواند نیاز شما را کمی آورد کند ، چه از نظر گیم پلی و چه از نظر سبک بازی ، با این حال بازی توانایی بالقوه ای دارد ، که در دیگر بازی ها ممکن است آن را شما ندیده باشید و یا مدت زمان زیادی ممکن است که طولش برای شما طول بکشد.همه چیز در Tamarin کمی عجیب و نامفهوم است و باید برای آن مدت زمانی را طول داد ، که شاید بشود و یا شاید از آن کمی بیشتر به سمت جلو رفت. اما شخصیت ها به بچگانه بودن خود برای هر قشر و سنی مناسب است و محدودیت سنی در این بازی وجود ندارد. پس این همه ورجه و وورجه چه علتی دارد؟


حداقل سیستم :

Notice: Tamarin requires a controller in order to play. Playing with a keyboard and mouse isn’t supported.

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel i5

Memory: 8000 MB RAM

Graphics: nVidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon 6850HD

DirectX: Version 11

Storage: 10000 MB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Tamarin

حجم: ۴٫۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *