مرسی دانلود

  • admin1
  • 06 آوریل 21
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Gears Tactics برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Gears Tactics در ژانر استراتژیک می باشد.

نسخه جدید بازی fitgirl اضافه شد

دانلود بازی Gears Tactics

دانلود بازی Gears Tactics برای کامپیوتر

بازی Gears Tactics یک بازی استراتژیک برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Splash Damage, The Coalition طراحی و ساخته و توسط شرکت Xbox Game Studios منتشر شده است.یک بازی اکشن و مهیج که در سال ۲۰۲۰ برای لپتاپ و ویندوز توسط شرکت بازی سازی Splash Damage ساخته شده است . در این بازی هدف و منظور آن یک بازی به صورت گروهی و تک نفره است که شما میتوانید سربازان خود را به منظور ایجاد جنگ و انجام عمیلات های سری برای مبارزه با غول های شرور به کار بگیرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Gears Tactics برای کامپیوتر

بازی پیش رو یک بازی مهیج و استثنایی است که شما در آن به طور واحد و عملی به شکار گرافیک بازی از لحاظ ساختار و بدنه تا جای امکان بدون افت کیفیت جلو خواهد رفت و شما تا جای امکان میتوانید آن را آنگونه که دوست دارید و خوشتان می آید ببینید . یک بازی خوب و عالی که شما آن را دوست خواهید داشت چرا که در بطن بازی این موارد جایگزین خواهند بود . یک بازی فوق العاده و حرفه ای که شما آن را دوست خواهید داشت . در هر صورت این بازی از آن جمله بازی های است که شما آن را انجام خواهید داد و یک بازی خوب و حرفه ای که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Gears Tactics

نقد فنی بازی Gears Tactics برای کامپیوتر

سه بعدی بودن بازی و کیفیت بصری فوق العاده آن در این بازی تا جای امکان که آن را خواهید دید . یک بازی عالی و حرفه ای که آن را احساس خواهید کرد . مانند نور شمع یا چیزی فراتر از این مورد . در هر صورت آنگونه که شما بخواهید میتوانید این بازی سه بعدی را به وجود بعضی از موارد بدی که در سیستم سه بعدی رخ میدهید بازی کنید . اما به هر صورت این بازی تا جایی امکان در مراحل و عبور آنها به شما سخت نخواهد گرفت و یک بازی خوب و ایده آل را برای شما خواهد ساخت.
نورپردازی بسیار خوب و عالی فارق از هرگونه اتفاق و مصیبت و هر چیز دیگری که در این راه وجود دارد . به هر حال این اتفاق ها باعث میشوند که شما آن را زیاد دوست نداشته باشید . مانند چیزی که الان وجود دارد. هر چیزی که شما بنا بر حسب اتفاق آن را نخواهید دانست.

دانلود بازی Gears Tactics

سایه ها و تاریکی ها در این بازی به اندازه کافی رعایت نشده اند ولی با خوشبینی و ایجاد رعایت حال میتوان به آن سخت نگرفت و در زمان که فضا ها و تصاویر در حال تغییر هستند و یا صحنه های درگیری ها سایه ها و نور به خوبی عمل خواهند کرد و یک بازی قابل باور را خواهند ساخت . این شما هستید که میتوانید به همان اندازه این بازی را دوست داشته یا دوست نداشته باشید . یک بازی خوب و که از عمق تاریکی و سایه های موزای همراه با پیوستگی برخوردار است . در این بازی شما میتوانید آنگونه که به آن نیاز دارید . واقعا مشکلات خود را حل کنید و جامع و کامل به آن بپردازید . این همان چیزی است که شما به آن خواهید رسید. و برای آن مدت زیادی را زحمت کشیده اید.

دانلود بازی Gears Tactics

رنگ هایی که در این بازی وجود دارد شما را با چیزی که فکر میکنید یکی کرده است و شما آن را دوست خواهید داشت و بر خلاف آن چیزی که فکر میکنید آن را دوست خواهید داشت . یک چیز اساسی در این بازی به همان اندازه شما را راضی خواهد کرد. به هر حال این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت.
جلوه های تصویری در بازی حکم رنگ آمیزی و جلوه دادن مانند یک نقاش را ایفا خواهند کرد . اما این مورد تا کجا پیشرفته است . وقتی چهره و کاراکتر ها واقعا به آن نیاز داشته باشند . نه مواقع غیر ضروی که به آن هیچ نیازی نیست . در هر صورت بازی تا جای امکان توانسته است که کیفیت جلوه های تصویری از آهسته به سمت پیشرفته برساند و شما هم میدانید که برای آن باید زحمت درست و حسابیه بکشید . این همان مقداری است که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن زحمت به خرج خواهید داد . یک بازی خوب و عملی که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن مبارزه خواهید کرد . اما بنا به هر دلایلی که از آن تفرعه رفته یا جوری برای شما پیش آمده که آن را زیاد دوست نداشته باشید . این را متوجه شده اید .که دیگر آن جایی که لازم است را متوجه شده اید و برای آن مبارزه خواهید کرد . این بازی چیزی جز رنگ نیست.

دانلود بازی Gears Tactics

افکت های تصویری در بازی هم چندان خوب عمل نکرده اند و ممکن است زیاد گیرای لازم را نداشته باشند و حتی در برخی موارد از کیفیت آنها کاسته شود . چون بنا بر دلایلی تعیین شده ممکن است افکت ها به سرعت عمل نکند و همراه با هوش مصنوعی ایجاد نشوند و اما این مهم است که چگونه این افکت های تصویری توانسته اند به خوبی در هر جایی استفاده شوند حتی وجود سیستم سه بعدی سازی و آن گرافیک های عجیب و غریب هم روی آنها تاثیر به خصوصی نگذاشته است.
مدلسازی پیوسته و درست و طراحی و نقاشی انسان و هیولا ها به درستی و استفاده از کاراکتر های به یاد ماندنی در بازی همراه با گرفتن الگو و استفاده از المان های بصری و طرح های ویژه که در جای جای بازی به کار رفته است ممکن است که شما را ناشکیبا و ناراحت کند . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را دوست خواهید داشت . این بازی واقعا از آن دسته بازی های است که شما آن را میتوانید به خوبی و جامع یاد بگیرید . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و یک بازی خوب و عالی که در هر صورت که شما از شخصیت پردازی های درست به سطوح آمده باشید آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و قابل قبول و ایده آل که شما را سرمست نگه خواهد داشت.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel i3 Skylake | AMD FX-6000

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon R7 260X | NVIDIA GeForce GTX 750 Ti

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 45 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel i5 Coffee Lake | AMD Ryzen 3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon RX 570 | NVIDIA GeForce GTX 970

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 45 GB available space

Sound Card: DirectX compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Gears Tactics

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۹٫۸ گیگابایت نسخه fitgirl

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *