مرسی دانلود

  • admin1
  • 12 ژوئن 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Wanted Weapons of Fate تحت تعقیب برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Wanted Weapons of Fate در نقش،اکشن می باشد.

دانلود بازی Wanted Weapons of Fate

دانلود بازی Wanted Weapons of Fate تحت تعقیب نسخه کامل

بازی Wanted Weapons of Fate یک بازی اکشن،ماجرایی،تیراندازی و سوم شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط Grin طراحی،توسعه و ساخته شده است و توسط شرکت Warner Bros منتشر شد.این بازی در سال ۲۰۰۹ برای کنسول های نسل هفتم و pc منتشر شد.این بازی بر اساس فیلمی با همین نام ساخته شده است.

دانلود در ادامه مطلب …

خلاصه بازی Wanted Weapons of Fate برای کامپیوتر

داستان بازی تحت تعقیب Wanted Weapons of Fate در مورد ویزلی کراس پسر جوانی است که اخیرا به عضویت جمعی از قاتلان حرفه ای پیوسته و قابلیت های ویژه ای دارد ویزلی در دوران کودکی در حالی که مادرش او رادر بغل داشت به کمک پدرش سعی در فرار از دست گروهی از قاتلان فرانسوی دارد که قصد جان انها را دارند زیرا آنها خودشان عضو همان گروهی هستند که پسرشان بعدها عضوش می شود وطی یک درگیری این قاتلان قصد جان انها را می کنند انها پس از مدتی موفق به فرار می شوند اما رهبر این گروه در اخرین لحظه با یک تک تیر انداز مادر ویزلی را می کشد، پدرش هم او را برداشته و پا به فرار می گذارد.

دانلود بازی Wanted Weapons of Fate

بازی Wanted Weapons of Fate برای کامپیوتر

در ادامه وقتی که ویزلی یک جوان بزرگ و قدرتمند شده می فهمد که چه کسی مادرش را کشته و تصمیم به انتقام می گیرد.این عنوان شبیه Gears of War از سیستم سنگر گیری استفاده میکنه. اوایل میتونید فقط سنگر بگیرید و شلیک کنید و از یک سنگر به سنگر دیگری بروید یا با چاقو دشمن را که پشت سنگر هست بکشید اما پس از گذراندن چند مرحله میتونید گلوله رو کات دار شلیک کنید یا وقتی از سنگری به سنگر دیگر می روید صحنه آهسته میکنید و دشمنان را راحت می زنید. اما این ها را مفتی انجام نمی دهید با کشتن هر کس یک دایره قرمز د ر بالای صفحه پر می شود که نشان دهنده ی آدرنالین است و برای کات دار زدن یک آدرنالین(دایره) و برای صحنه آهسته رفتن دو آدرنالین مصرف می شود.

دانلود بازی Wanted Weapons of Fate

برای این که بازی Wanted Weapons of Fate تحت تعقیب یکنواخت نشه دو مرحله ی تیر بار و تک تیر اندازی هم وجود دارد یا بعضی موقع ها خود کاراکتر حرکت میکند و شما فقط تیراندازی میکنید که در این حالت میتونید گلوله ها رو هم رو هوا بزنید و در کل این یک اکشن تمام عیار است که فقط جان می دهد برای آدم کشتن.در ادامه می توانید این بازی را دانلود و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows XP SP2/Vista
(Processor: Intel Core 2 DUO E6540 / AMD Equivalent or higher (2.33 GHz
Memory: 1 Gb
Hard Drive: 5 Gb free
Video Card: nVidia GeForce 8 / AMD Equivalent
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Wanted Weapons of Fate تحت تعقیب

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۵٫۰ گیگابایت

دانلود نسخه دوبله فارسی با لینک مستقیم


فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۹۳ گیگابایت

دانلود نسخه اصلی با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *