مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 سپتامبر 20
  • بازی کودکان

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town در ژانر کودکانه،نقش آفرینی و شبیه ساز می باشد.

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town برای کامپیوتر

بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town یک بازی کودکانه،نقش آفرینی و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Marvelous Inc طراحی و ساخته و توسط شرکت XSEED Games, Marvelous USA, Inc منتشر شده است.یک بازی شبیه سازی مزرعه به سبک فانتزی و بچگانه می باشد که شما در این بازی وظیفه دارید که از یک مزرعه محافظت کنید و آن را به خوبی مدیریت کنید . در این بازی به آن اندازه که میخواهید به آن چیزی که میخواهید میرسید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town برای کامپیوتر

بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town یک بازی فوق العاده استثنایی است که شما در آن میتوانید به آن اندازه که میخواهید پیشرفت مزرعه خود را تجربه کنید . میتوانید به کشت و زراعت مشغول شوید و آن هم در یک فضای فانتزی و استثنایی که شما آن را خوب و جالب میدانید که آن هم به خوبی و ایده آل بودن آن است که بازی بیشتر از آنچه که شما تصور کنید یکپارچه و خوب است . در این بازی شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید و این کمک کننده و به خودی خود یک استثا است که در این بازی رعایت شده است . در بیشتر بازی های این قبیل یک حالت رخ میدهد و آن این است که شما تا چه اندازه میتوانید بر روی مزرعه خود کار کنید . اما همیشه اینطور نیست و شما در بیشتر جاها ممکن است که آن را زیاد مشاهده نکرده باشید و شاید هم زیاد برایتان مهم نباشید.

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

نقد فنی بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town برای کامپیوتر

این بازی از آن دسته بازی های است که شما با آن زیاد خود را نگاه کرده اید و به پایین بودن خود فکر نکرده اید . و این خود به خودی خود از یک حالت و زیبایی به آن چیزی که میخواهد شما را برساند و این شما هستید که آن را انتخاب میکنید که شاید شما آن بودید و آن نبودید . مانند بازی های بچگانه که شما آن را همیشه بازی میکنید. این بازی یک روایت ساده از بچه های دارد که میخواهند مزرعه خود و حیوانات آن را پرورش بدهید حال شما میتوانید به آنها در این کار یاری برسانید و چرخ آنها را نیز بچرخانید و این بازی در هر صورت میخواهد مواد غذایی و کشاورزی تولید کند . اما بهتر است که شما یک کشاورز خوب از آب در بیاید و این آن چیزی است که به اندازه کافی ممکن است که شما را راضی نگه ندارد.اما خوب به هر حال انگیزه آن برای شما در هر صورت بهتر بودن آن است . یک بازی خوب و اما جامع و متفاوت و زیبا و یا ایده آل که از آن استفاده خواهید کرد . یک بازی بسیار عالی و جنابی.مزرعه شادی که بچه ها در آن به حیوانات هم کمک میکنند و این بازی به همان اندازه که میخواهید شما را از چیزی که هستید که مزرعه دار خوب می سازد.

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

گرافیک دو بعدی و حالت بچگانه در این بازی به طرزی شگفت آور شما را جادو خواهد کرد و آن چیزی که شما آن را نیاز دارید را به شما میدهد . این بازی از آن دسته بازی های حرفه ای است که شما آن را برای همیشه دوست خواهید داشت . چرا که یک بازی بسیار عالی است و شما آن را به آن اندازه ای که میخواهید دوست خواهید داشت و برای آن زحمت زیادی خواهید کشید.

در بازی پیش رو تا جای امکان ممکن است که یک جریان خوب و کاربردی به وجود نیاید . این بازی نتواند آن چیزی را که شما میخواهید به شما بدهید و یک بازی خوب استثنایی عذاب در بیاید . چرا که ممکن است که مزرعه شما حتی در اثر یک طوفان بد و افتضاح از بین برود و این خوشحال کنند نخواهد بود . شاید شما این را دوست داشته باشید که فقط بخواهید که خوب بازی کنید اما واقعا این اتفاق ممکن است که به وجود نیاید . این آن چیزی است که من به شما آن را میگویم و در این بازی شما آن را لمس خواهید کرد و به آن اندازه شنیده خواهد شد . یک بازی خوب و استثنایی که شما آن را نمیتوانید دوست نداشته باشید و به اندازه کافی خوب عمل کرده اید چرا که در بازی بیشتر از آنچه که تصور کنید بازی خوب از آب در نمی آید.

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

گیم پلی بازی خاص با روایت های داستانی آن است که شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید در مزرعه خود کشت و کار کنید و امتیاز های لازم را به دست آورید و این به خودی خود شما را شیفته این بازی خواهد کرد . یک بازی خوب و اما عالی که شما را راحت خواهد کرد و به شما نشان خواهد داد که شما واقعا چگونه هستید . در هر صورت در این بازی یک حس غیرقابل انکار است.

دانلود بازی STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

صدا گذاری خوب و قابل تحسین از نکات بارز این بازی است که شما را میتواند برای مدت ها سرگرم نگه دارد . بازی با کیفیت و افکت های صوتی و شفاف و عالی خود شما را به آن چیزی که میخواهید میرساند و از آن چیزی که میخواهید طفره رفتن ندارد . یک بازی خوب و عالی که شما را شیفته خود خواهد کرد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 8+

Processor: Intel Core i5-8265U

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel UHD 620

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر STORY OF SEASONS Friends of Mineral Town

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۲۹ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *