مرسی دانلود

  • admin1
  • 07 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Star Renegades برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Star Renegades در ژانر استراتژیک و نقش آفرینی می باشد. 

دانلود بازی Star Renegades برای کامپیوتر

بازی کامپیوتری Star Renegades با سبکی استراتژیک و تکنیکی در سال ۲۰۲۰ برای سیستم عامل ویندوز عرضه شد.با این وجود بازی بر روی سیستم عامل هایی عرضه شده که ممکن است برای شما کمی قابل ارزیابی باشد. اما چیزی که میتوان گفت در مورد این بازی همان چیزی است که شاید برای هر کسی و توانمندی شما قابل سرایت نباشد. این بازی ساخته شرکت Garry Seto می باشد. سایتی که بازی را منتشر کرده است وب سایت فروش اینترنتی استیم می باشد که با قیمت ۲۴٫۹۹ دلار قرار داره . که باعث شده که قیمت معقولی رو برای هرکسی ارائه کنه . اما با همه این ها قمیت های برآوردی اون میتونه شما رو سرگرم کنه ….

داستان بازی Star Renegades برای کامپیوتر

اما کیفیت بازی Star Renegades اما با همه این ها تا مدت زمانی که شما اون رو میبیند بیشتر بازی رو تشکیل میده ، اما از نظر طراحی و ساخت صحنه های بازی میتوان به همان اندازه که لازم هست مکان ها را مشاهده کرد و هر کدام از آنها را وارد دنیایی خیالی خود کرد. اما آنها انیمیشن هایی در بازی قرار دارد ، که میتوان آن را مانند خیلی از چیز هایی که دیده اید نشان بدهید ، اما فاز دیگری را برداشته اید ، با همه این ها مدت زمانی کمی میتوان آن را درست مشاهده کرد و مدت زمانی آن را خیر. دید Star Renegades  به صورت سوم شخص به صورت مجازی و غیر واقعی است ، و ممکن است چیزی باشد که فهم شما را نسبت به این بازی عوض کند.اما آیا این چیزی در شما ایجاد میکند که شما آن را زیر رو یا تازه فهمیده انتخاب کنید. اما شما انتخاب های خود را دارید ، چیزی که من میگویم همان چیزی است که به اندازه کافی باید در مورد آن فکر کرد ، با همه این ها تا مدت زمانی میشود با شرایط خود بازی کنار آمد . اما بعد از آن امری محال است.

 

نقد فنی بازی Star Renegades برای کامپیوتر

شما داستان بازی رو نشون میدید و به جایی میرسید که ممکنه نقش هایی رو به شما نشون بدهد ، با همه این ها تضاد و تفاوت هایی رو براتون میسازه ، که ممکن ازشون خارج بشید. اما شما میتونید مبارزه کنید و کسانی که دیده اید رو شکست بدهید ، اما با همه این ها تا مدت زمانی میشه کارهایی رو انجام دادم که به ضرر شما نباشه. اما شما میتونید راه خودتون رو به جایی که میخواید خلق کنید.اما با همه این ها زمانی میشه که فکر و ذکر شما مانند ساعت کار میکنه و یا چیزهایی رو میخواید که براتون امکان پذیر نیست. اما از نظر داستانی ممکنه که هدف های خاصی رو دنبال نکنه بازی ، اما به هر حال تا جایی که من میدونم میتونه کمی به شخصیت اصلی و اساسی ما در بازی بکنه ، با همه این ها میتونید شرایطی شفاف و یا رو به راه رو انجام بدهید. اما ممکنه که توی داستان تفاوت های ایجاد بشه و بخوایم بیشتر حقیقت اصلی رو در بازی مطرح کنیم ، قطعا چیزهایی که ممکنه مدت زمان زیادی در بازی به روشی شاید کامل و یا شاید ناکامل وجود داشته باشه. اما این بازی ممکنه که قابلیت هایی رو برای شما بفرسته که چندان جذابیت به خصوصی نداشته باشه و کمک کردن به اونها برای شما کمی مصرع و یا لهو انگیز باشه …. با همه این ها کمی احمقانه به نظر میرسه.

فضای Star Renegades واقعا به صورتی خوب و جذاب ساخته شده که میشه به هر اندازه ای اون رو یک استثنا دونست . اما چیزی که میشه نسبت بهش حس تفاوت داشت و یا بخواهیم برای اونی که وقت بگذاریم ممکنه با چیزی که امروز در موردش حرف میزنیم کلا چیزی گیرا و جذاب نباشه ، با همه این ها هر کسی میتونه به اندازه کافی حقیقت اصلی رو برای شما شبیه سازی کنه علاوه بر همه این ها کاراکتر هایی در بازی هستند که میتونن روی شما اثر بگذارند ، اما با همه این ها تا مدت زمانی که من و شما صرف کردیم برای کاراکترهایی که در بازی به صورت عمومی ممکن است که چندان واقعی و یا اردای به نظر نرسند. این همون شرایط فعلی بازی رو کمی از بین برده ، با همه چیز هایی که به اندازه کافی میتونه بر روح و زندگی شما تاثیراتی بگذاره ، با همه این ها میشه تا مدت زمانی با شخصیت ها بود و از اون ها لذت برد. اما نکته ای که در بازی وجود داره همون هماهنگی درست و جذابی هست که شما میتونید اون رو برای یک بخش شفاف در نظر بگیرید . اما این میتونه هیجانی رو در زندگی شما جور کنه که مدت هاست منتظر اون بودید.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7+

Processor: Intel® Core™ i3-3220T @ 2.80GHz / AMD Phenom II X4 820 @ 2.8 GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 750(2GB VRAM) / AMD Radeon™ Pro 460 (2GB VRAM)

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Yes


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Star Renegades

حجم: ۱٫۶۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *