مرسی دانلود

  • admin1
  • 12 اکتبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Spore برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Spore در ژانر جهان باز،سوم شخص و شبیه سازی می باشد.

دانلود بازی Spore

دانلود بازی Spore برای کامپیوتر

بازی Spore یک بازی جهان باز،سوم شخص و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Maxis طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.بازی Spore یک بازی ویدئویی شبیه‌ساز و خلاقانه در زمینه ، تکامل موجودات است و آشما در این بازی وظایفی را ، بر عهده دارید . به گونه‌ای که فرد ابتدا ، یک یاخته دارد . یعنی میتواند همانگونه که ، خودش دوست دارد ، مراحل را رد کند. و سپس با توانایی‌هایی که ، بازی به آن می‌دهد، یعنی افزایش سطح قدرت ، آن را تکامل می‌دهد. این همان چیزی است که شما ، با آن دست و پنجه نرم میکنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Spore برای کامپیوتر

در این بازی موجود تک یاخته ای شما ، در دریا زندگی میکند.موجوداتی عجیب و گاهی متناقض ، با ساختار زیست محیطی که ، به دلخواه خودتان یعنی چیزی که ، خودتان ترجیح میدهید. موجود تک یاخته ای شما میتواند گوشتخوار ، یا گیاهخوار باشد. بله ، هر کدام را که انتخاب کنید ، میتوانید پرورشش بدهید . اگر گیاهخوار هستید ، بایستی از گیاهان دریایی تغذیه کنید . پس میتوانید به دنبال محصولات گیاهی باشید ، و این آن چیزی است که ، برای گیاهخوران هموراه توصیه میشود . و اگر گوشتخوار هستید و از سبزی جات ، دل خوشی ندارید . بایستی از اجساد تک یاخته ای های دیگر ، تغذیه کرده . یعنی میتوانید ، دست به شکار نیز بزنید و یا شکار کنید،ضمنا مراقب ، حملات تک یاخته ای های بزرگتر ، نیز باشید. چون بعضی از آنها ممکن است که ، از شما قوی تر و زرنگ تر نیز باشند . به همین ترتیب تک یاخته ای شما رشد میکند . و رشد کردن آن باعث پیشروی در کار و کسب شما ، و جمع آوری امتیاز بالاتر میگردد . و امتیاز DNA به دست میاورید. این همان چیزی است که ، در بازی به صورت مداوم ، انجام خواهید داد.

دانلود بازی Spore

با امتیاز DNA میتوانید قابلیت های جدیدی به تک یاخته ای خود ، اضافه کنید. در هر صورت میتوانید به ، اندازه ای که لازم است . قابلیت ها ی خود را ارتقا بدهید . مانند اندام های حرکتی متفاوت،در جایی که شما به صورتی که ، از بازی کردن مشاهدات خود را نشان داده اید . همان را نیز تجربه خواهید کرد. سلاحها و آرواره ی گوشتخوار(که قابلیت آسیب رساندن به ، تک یاخته ای های دیگر را نیز دارد)، بله هر از گاهی ممکن است که ، شما نیز آسیب ببینید و یا آسیب بزنید . گیاهخوار یا همه چیز خوار؛ در عین خوش باوری ، این موارد نیز وجود دارد . همچنین میتوانید رنگ و طرحههای روی بدن ، تک یاخته ای خود را تغییر دهید.مثلا رنگ های روشن و یا تیر تر یا هر نوع حالت دیگر ، در پایین صحنه اصلی بازی ، نوار سبزرنگی وجود دارد نوار سبز رنگی که به شما این امکان را میدهد که ، میزان رشد و تکامل تک یاخته ای شما را ، نشان داده ، چیز هایی متفاوتی را نشان میدهد و با امتیاز DNA پیش میرود.

دانلود بازی Spore

و هنگامی که به انتهای نوار برسید . یا خودتان بخواهید که تا این مرحله از بازی پیش بروید . یعنی موجود شما آمادگی ورود به ، خشکی را دارد و میتوانید در هر جایی زندگی خود را ، شروع کند و با کلیک بر روی دکمه ی تاریخچه ، وارد مرحله ی ، جانوری میشوید. این زمانی است که ، شما از یک دوزیست و دریایی یک زیست در خشکی، را ساخته اید . دکمه ی تاریخچه روند تکامل و حوادثی را که ، تا کنون برای گونه ی شما رخ داده است و شاید خالی از خاطره نباشد را ثبت میکند.

نقد فنی بازی Spore برای کامپیوتر

 

مراحل بازی به ترتیب در این بازی :

۲-مرحله ی جانوری

۳-مرحله ی قبیله ای

۴-مرحله ی تمدن

۵-مرحله ی فضایی

گیم پلی :
بازی Spore یکی از آن عناوینی است که ، شاید شما نام آن را شنیده اید و یا شاید هم برایتان نامش مهم نیست. اما احتمالا بازیباز های قدیمی با آن خاطرات ، زیادی دارند. بله این بازی یک بازی ، قدیمی است که دوباره بروزرسانی شده است. بازی که در سال ۲۰۰۸ برای رایانه های شخصی منتشر گردید ، در آن زمان زیاد در کانون توجه قرار نداشت و به سبب نوع خاص گیم پلی خود ، و چیزی که وجود داشت ، به همین شکل و سرعت خودش را ، به عقب برگرداند به سرعت مورد ، توجه گیمرهای مختلف قرار گرفت. این همان اتفاقی است که شما ممکن است ، آن را دوست داشته باشید.

نسخه ای که در این پست برای شما ، آماده کرده ایم، چیزی است که شما ، شاید زیاد با آن سر و کار داشته باشید. نسخه ی Collection این بازی می باشد یعنی نسخه ای که ، بهترین حالت از مجموعه را داراست .و در حال حاضر کامل ترین نسخه ی ، موجود برای این بازی می باشد .هر چند که قرار است قسمت هایی نیز، به این بازی اضافه شود و شامل تمامی آپدیت های عرضه شده برای این عنوان است. آپدیت هایی که شما را شگفت زده خواهند کرد.

دانلود بازی Spore

اگر گیاهخوار هستید ، بایستی از گیاهان دریایی تغذیه کنید ، یعنی تا جای امکان ، مشاهدات خود را نوشته و از روی آنها به نهال خواری بپرادازید . و اگر گوشتخوار هستید ، بایستی از اجساد تک یاخته‌ای‌های دیگر، تغذیه کرده یا شکار کنید،این همان چیزی است که شما ، با آن به صورت مداوم سر و کار دارید . ضمناً مراقب ، حملات تک یاخته‌ای‌های بزرگتر نیز باشید. این همان چیزی است که ، شما با آن به نسبت سر و کار دارید .به همین ترتیب تک یاخته‌ای شما ، رشد می‌کند و امتیاز DNA به دست میاورید. به همین منوال چیزی که شما پیدا میکنید . یک حالت اغماص گونه است. با امتیاز DNA میتوانید قابلیت‌های جدیدی ، به تک یاخته‌ای خود اضافه کنید.

مانند اندام‌های حرکتی متفاوت، که هر کدام از این اندام ها وظیفه ای دارند. سلاح‌ها و آرواره ی گوشتخوار که ، تعدادشان کم نیست( قابلیت آسیب رساندن به تک یاخته‌ای‌های دیگر را نیز دارند) اما شاید درک این موضوع مهم باشد که ، شما دندان نیز دارید .گیاهخوار یا همه چیز خوار؛ فرقی ندارد شما به هر حال نیاز به تغذیه دارید.

دانلود بازی Spore

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP SP1 / Vista / 7 / 8 /10

Processor:2.0 GHz Intel Pentium® ۴ or equivalent

Memory:768 MB RAM

Graphics:128 MB Video Card

DirectX:9.0c

Storage:5 GB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rise of Nations

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۰۸ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *