مرسی دانلود

3
  • pejman
  • 22 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 51 بازدید

دانلود بازی splinter cell conviction برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی splinter cell conviction در ژانر اکشن و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی splinter cell conviction برای کامپیوتر

سام فیشر نقش استثنایی و خطر آفرین باری دیگر در این نسخه برگشته است. او با تمام اتفاقات بد زندگی و ناامیدی دست و پنجه نرم کرده است . و حالا برای انتقام از کسانی که زندگیش را خراب کرده اند. همه جا را زیر پا گذاشته است. حالا که سام هیچ ارزشی را جز انتقام برای خودش در نظر نگرفته . این بازی داری گیم پلی جذاب و روایت داستانی عمیق و چند بعدی از شخصیت اصلی داستان سام فیشر است . کسی که تمام زندگی و هستی خود را در این میان رها کرده است .

 نقد فنی و داستان بازی (دریافت فایل صوتی) :

داستان بازی splinter cell conviction برای کامپیوتر

سام فیشر برگشته است و حالش خوب نیست. از میان تمام تصمیمات هوشمندانه ای که در ساخت یک عنوان Splinter Cell جدید گرفته شده ، این ممکن است بهترین توسعه دهنده ای باشد که Ubisoft Montreal گرفته است . سام عصبانی است و شما آن را در هر خط گفت وگو می شنوید ، می توانید آن را در برداشتن بی رحمانه و حرکات بازجویی ببینید و احساس می کنید که با هر قدم از طریق سام لغزش می کند. این عصبانیت ، آن پرخاشگری نه تنها در داستان نهفته است بلکه گیم پلی بازی نیز تغییر می کند. این یک خطر بزرگ بود که از سبک آزمون و خطا خارج شد و باعث معروفیت این مجموعه شد ، اما نتیجه نداد. مبارزات تک نفره Splinter Cell Conviction بسیار جذاب است. متأسفانه ، همانطور که بعداً در این بررسی وارد می شوم ، نسخه PC تقریباً به اندازه نسخه Xbox 360 قوی نیست.

داستان چند سال پس از پایان Splinter Cell: Double Agent اتفاق می افتد. نگران نباشید ، اگر آن بازی را هرگز تمام نکردید ، به سرعت درگیر اتفاقات خواهید شد. دختر سام کشته شد ، وی بهترین دوست خود لمبرت را به قتل رساند و از سومین اچلون ، آژانس دولتی که سالها به خانه می گفت جدا شد. با شواهد جدیدی که منجر به قاتل دخترش می شود ، سام فیشر رنجور و نیمه بازنشسته دوباره وارد عمل می شود. معلوم شد افرادی که سرنوشت دخترش را در دست دارند قصد دارند یک حمله تروریستی بزرگ به واشنگتن دی سی انجام دهند. این یک روز طولانی برای جک بائر سام فیشر خواهد بود.

نقد فنی بازی splinter cell conviction برای کامپیوتر

محکومیت با قدم زدن خود را از اسلاف خود جدا می کند. شما همیشه به جلو رانده می شوید ، به حدی که من تمام مبارزات تک نفره را در یک جلسه بازی کردم بدون اینکه حتی بفهمم تمام شب بیدار بوده ام. Ubisoft چند ترفند جادویی را برای تحقق این امر انجام داد.

هیچ صفحه بارگیری در بازی وجود ندارد مگر اینکه شما بمیرید. از لحظه شروع بازی ، هرگز در انتظار انتظار اتفاقی نمی نشینید. وقتی که شما برش های براق ارائه شده را مشاهده می کنید ، سطح بارگیری می شود. فن آوری جدید طرح ریزی فانتزی متن را در مناظر ادغام می کند تا شما را به سمت هدف هدایت کند و داستان پیشین با پیشرفت در یک سطح با فیلم هایی که روی دیوارها پخش می شوند ، نشان داده می شود. این موارد به غوطه ور ماندن بازیکنان در دنیا کمک می کند، اما دلیل واقعی روان بودن چیزها تغییر رویکرد به پنهان کاری است.در Conviction ، پنهان کاری سرعت است.

سام با سرعت حرکت می کند. واقعا سریع. او می تواند سریعتر از لبه های لبه دار سریعتر از شاهزاده ایرانی وارد و از پوشش خارج شود و در صورت بروز مشکل ، عقب نشینی عجولانه ای را پشت سر بگذارد. نام رمز سام که توسط سومین اچلون استفاده شده است “پلنگ” است و این مناسب است. در بازی های Splinter Cell گذشته باید از دشمنان جلوگیری کرد. در محکومیت ، سام یک شکارچی است. او از دشمنان اجتناب نمی کند ، بلکه آنها را لگدمال می کند.

سام در سایه ها کمین می کند ، لحظه خود را برای پرتاب پیدا می کند و با بازدهی کشنده ضربه می زند. ممکن است ده نفر وجود داشته باشد ، کاملاً مسلح و با آموزش رزمی گسترده ، اما آنها کسانی هستند که باید نگران باشند. به لطف برخی از کمک های هدفمند سخاوتمندانه که به شما امکان می دهد به راحتی گلوله ها را به سمت نوچه های دشمن نزدیک کنید ، احساس می کنید که بدترین حد است.

صفحه کلید و ماوس

اگرچه Conviction با صفحه کلید و ماوس کاملاً خوب کنترل می شود ، اما بازی به وضوح برای صفحه بازی طراحی شده است. این یک بازی با حس کنترلر بسیار نرم و نرم است ، اما اگر صاحب پد بازی نباشید ، در استفاده از صفحه کلید مشکلی نخواهید داشت. اوه ، اما سعی نکنید سریع پس انداز کنید یا سریع بارگیری کنید. به دلایلی ، این در Conviction وجود ندارد. چرا؟ اوه … چه کسی جهنم می داند.

Ubisoft به جای اینکه بازیکنان را وادار به اندازه گیری مترهای مختلف برای تعیین سطح پنهان کاری خود کند ، همه چیز را کاملاً واضح و آشکار کرد. اگر در سایه هستید و دیدن آن غیرممکن است ، رنگ خون از بین می رود و همه چیز سیاه و سفید می شود. لحظه ای که در نور هستید ، رنگ برمی گردد. این حس آسان از پنهان بودن یا در معرض قرار گرفتن شما را قادر می سازد تا به سرعت در محیط حرکت کرده و مسیر حمله خود را برای پرواز برنامه ریزی کنید.


حداقل سیستم :

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Processor: 1.8 GHz Intel Core2 Duo or 2.4 GHz AMD Athlon X2 64
Memory: 1.5 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7
Graphics: 256 MB DirectX 9.0c–compliant video card (512 MB recommended) (see supported list*)
DirectX®: DirectX 9.0c
Hard Drive: 10 GB
Sound: DirectX 9.0c–compliant sound card


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر splinter cell conviction

حجم: ۵٫۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *