مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی SnowRunner برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی SnowRunner در نقش اکشن،هیجانی و شبیه سازی می باشد.

دانلود بازی SnowRunner

دانلود بازی SnowRunner برای کامپیوتر

بازی SnowRunner یک بازی اکشن،هیجانی و شبیه سازی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Saber Interactive طراحی و ساخته و توسط شرکت Focus Home Interactive منتشر شده است.یک بازی شبیه ساز کامیون است که شما را به مناطق سر سیر آمریکای شمالی خواهد برد. شما باید با یک کامیون بزرگ در جاده های بزرگ به حمل چوب و دیگر مواد بپردازید و از این راه کسب درآمد کنید . یکی از بازی های شبیه سازی که در آن میتوانید قابلیت های رانندگی خود را ارتقا بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی SnowRunner برای کامپیوتر

یک بازی فوق العاده شبیه سازی کامیون های سنگین و حرفه ای که شما در آن به بار کشی مشغول هستید. در این بازی شما میتوانید به همان اندازه که میتوانید این بازی را انجام بدهید . که از عهده آن بر خواهید آمد . این بازی یکی از بازی های است که شما آن را انجام میدهید و طی انجام پروژه و ماموریت هایتان کسب امتیاز خواهید کرد . در این بازی شما میتوانید به هر سرعت که میخواهید بار های خود را حمل کنید . اما باید توجه داشته باشید که بار های خود را بر روی زمین نریزید و آنها را بر روی زمین نگذارید . این بازی از بازی های قدرتمندی است که شما را تا دم مرگ همراهی میکند.

شما میتوانید حتی به دیگران هم در حمل بارهایشان کمک کنید . بیشتر بار هایی که شما در این بازی حمل میکنید لوله های نفت یا گاز هستند . یا جایی که شما از آن می آیید معادنی هستند که سنگ های گران قیمت و ارزشمند را در خود نگه میدارند . از این رو میدانید که این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . یک بازی رانندگی منسجم که شما را به رانندگی و حمل بارهایتان مشغول میکند . این بازی از دسته بازی های است که شما میتوانید آن را بفهمید که چگونه رانندگی کردن را از جاده های لغزنده شروع کنید . به همین ترتیب به مسیر خود ادامه خواهید داد و کم کم پیشرفت خود را بیشتر خواهید کرد . از این رو میدانید که در دوراهی قرار نخواهید گرفت . پس به مسیر خود ادامه خواهید داد . یک بازی خوب و استثنایی که در آن شما مشغول به بازی هستید اما ممکن است که یادتان نباشید که چه کاری را درست انجام داده اید. بیشتر بازی های که ما در اینجا انجام میدهیم بر خلاف بازی های است که در آن میتوانیم به خودمان وعده ای بهتر را ارائه بدهیم.

دانلود بازی SnowRunner

نقد فنی بازی SnowRunner برای کامپیوتر

این بازی از سری بازی های است که شما در آن میتوانید به همان اندازه که فکر میکنید . این بازی را شروع کنید . خب شروع بازی با استارت است و شما میتوانید فرمان کامیون خود را در دست بگیرید و پایتان را بر روی پدال گاز بگذارید و دنده را به درون ماشینتان هل بدهید . از این رو میدانید که این بازی بر خلاف چیزی است که همیشه باید باشد . این بازی از بازی های است که شما را تا دم شادمانی میکشاند . یک شبیه سازی دقیق و ظریف و بدون کم شدن انگیزه که میتواند شما را غرق در ساعت ها بازی کردن بکند . محیط های کوهستانی و تپه های که بر روی آنها درختانی نیز وجود دارند . یا جنگل های برفی که در آنجا فقط شما برف را مشاهده میکنید و همه جا سرتاسر سفید از برف است . لوکیشن های مختلف در بازی طراحی شده است و شما میتوانید هر کدام را نسبت به سلیقه یا وظیفه خود انتخاب کنید . این بازی در هر قسمتی ممکن است که یک بازی خوب به نظر نیاید . این بازی در هر شیوه و اتفاقی به هر نحوی استفاده شده است .

دانلود بازی SnowRunner

بازی راننده زمستانی یک بازی فوق العاده خاص همراه با شبیه سازی دقیق است که شما را با یک بازی کامیونی واقعی همراهی میکند . این بازی حتما نظر کسانی را که بازی های شبیه سازی و ماشین های سنگین علاقه دارند جلب خواهد کرد . از این رو شما میتوانید این را نیز بدانید که موسیقی خوب و نرمال باز در هر قسمت و صحنه از چالش های پشت و رو به شما کمک خواهد کرد . و شما تا جای ممکن از عهده آن بر می آیید . این بازی از دسته بازی های است که شما آن را یک بازی از جمله بازی های امروزی مشاهده خواهید کرد . سیستم یکپارچه صوتی بازی مانند بسیاری از قسمت های بازی بر روی تصاویری که بر آنها حکومت میکنید تسخیر ناپذیر و شگفت انگیز هستند . این بازی در هر قسمتی یک چالش جدید را برای بازیکن به وجود خواهد آورد . در بازی یاد بگیرید که بازی کنید . در غیر اینصورت در بیشتر قسمت های که در بازی میسازید . از این رو میدانید که شما میتوانید آن چیزی را که در تجربه خود میگنجد انجام بدهید.

این بازی در هر لحظه و فرصتی شما را به آنچه که میخواهید می رساند . این بازی همه ی چیز های را که از عهده یک بازی شبیه سازی بر می آید انجام خواهد داد . مدلسازی کامیون های سه بعدی قطعا کاری پیچیده و سخت است . این که با استفاده از نرم افزار های پیشرفته طراحی بخواهیم با این همه ابزار سه بعدی ساز و دو بعدی ساز شروع به کشیدن طرح خود بر روی یک صفحه سفید کنیم یک کار ساده نیست . بیشتر مدلسازی های نیز از مدل های آماده ساخته میشوند و میشود آنها را به روش های خاصی حرکت داد . اما برای استفاده از ظرافت و تغییر چندین و چند مدل ساخته میشود.

دانلود بازی SnowRunner

بیشتر بازی سازان در این زمینه میدانند که بازی های امروزی بیشتر جنبه چیز های را دارند که در آن باید به آن تصور کنند . این خودخواهی نیست که کار کمتر یعنی ثروت بیشتر اما چندان هم عالی نیست . از این رو میدانید که در بازی های امروز باید بدانید که دارید چه کاری را انجام میدهید و چه کاری را نه … بازی های امروزی را باید یاد بگیرید . ولی در این بازی کامیون های پیشرفته با مدلسازی خوبی طراحی شده اند و از کیفیت خوب و رنگ های خوبی بهره برداری شده اند . همچنین فضا سازی بازی و لوکیشن های بازی از جمله : جنگل ها و صخره ها نیز به خوبی اعمال شده اند . اما بیشتر فضا های رندر شده بازی تمیز و درست حسابی ممکن است که از آب در نیامده باشد . اما کیفیت روغانیلیزه شدن بازی در بطن کیفیت موتور های پردازش و گرافیکی عالی عمکرده است.

دانلود بازی SnowRunner

بیشتر بازی که با حمل بار های سنگین از جمله چوب و فلزات یا سنگ و غیره میگذرد . اما در بازی شما امتیاز کسب میکنید و در جایی توقف میکنید یا میتوانید حتی به دیگران نیز کمک کنید . کمک های شما همگی به شما در این راستا کمک خواهند کرد . بیشتر بازی در مراحل زمستانی و طاقت فرسا میگذرد . باید همه این ها را در یک بازی استثنایی چون این بازی لحاظ کنید و بدانید که به چه سمت و سویی میروید . این بازی از سری بازی های است که شما را در جایی که زندگی به اتمام میرسد . دیوانه میکند . ولی در هر صورت شما بهتر است که بازی کردن و گوش دادن موسیقی مشغول باشید . شما میتوانید حتی نما های دوربین را نیز در بازی تغییر بدهید . از داخل کامیون از بالای کامیون یا نیم رخ کامیون شما . به هر حال بازی حالت های خاصی دارد . و با گزینه های موجود در بازی شما میتوانید با پول و امیتاز بیشتر کامیون های خود را ارتقا بدهید.

راهنمای نصب :
۱: دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

۲: فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

۳: محتوای موجود در پوشه Crack را در فولدر اصلی بازی خود یعنی پوشه “SnowRunner” کپی و جایگزین کنید.

۴: بازی را توسط فایل اجرایی “SnowRunner.exe” واقع در پوشه “SnowRunner / en_us / Sources / Bin” به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

—————

آموزش انتقال سیوهای نسخه قدیمی CODEX به نسخه جدید بازی:

۱: به محل ذخیره سازی سیوهای بازی یعنی آدرس زیر مراجعه کنید:

C: / Users / YOUR USERNAME / Documents / my games / SnowRunner / base / storage

۲: یک فولدر بسازید و اسم آن را عدد صفر “۰” بگذارید.

۳: تمامی محتویات پوشه “۱۶۳۸” را به درون پوشه “۰” منتقل کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: Intel i3-4130 3.4 GHz / AMD Ryzen 3 2200U 3.4 GHz

Memory: 8 GB

Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660 / Radeon R9 270

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 64-bit

Processor: Intel i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 7 2700 3.2 GHz

Memory: 16 GB

Graphics: 4 GB, GeForce GTX 970 / Radeon RX 580

DirectX: Version 11

Storage: 20 GB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر SnowRunner

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۳٫۲۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *