مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Thief Simulator نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 27 مهر 1399

دانلود بازی Thief Simulator برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Thief Simulator در ژانر اکشن،ماجرایی و شبیه ساز می باشد.

دانلود بازی Thief Simulator

دانلود Thief Simulator برای کامپیوتر

بازی Thief Simulator یک بازی اکشن،ماجرایی و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Noble Muffins طراحی و ساخته و توسط شرکت PlayWay S.A منتشر شده است.بازی Thief Simulator یک بازی به سبک دزدی است . این بازی از آن دسته بازی های ماجراجویانه است . ممکن است که پلیس نیز دست به کار شود و آن زمان شما در این بازی گیر بیفتید . اما همه این ها به شما بستگی دارد . اما تا جایی که میدانم . این نکته مهم ترین نکته ای است که شما آن را دوست خواهید داشت . و در تلاش برای آن حکمی روشن و سر به راه را خواهید داشت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Thief Simulator برای کامپیوتر

بازی Thief Simulator شما را تبدیل به یک دزد می کند.یک دزد که نمیداند دیگر چه کاری را باید انجام بدهد. و وارد زندگی واقعی وی می شوید. یک بازی که متفاوت تر از یک حالت عادی را در خود دارد. محیط بازی سندباکس است ، یک محیط جادویی و لازم که شما آن را دوست خواهید داشت. و می توانید آزادانه در خانه های همسایه به حرکت بپردازید.بله همسایه هایی که شاید هم زیاد جذاب به نظر نمیرسیدند. هدف خود را مشخص کنید. بله هدفی که در سر دارید.تا آنها را نیز میان شیفته خود کنید. و با کسب اطلاعات بیشتر سعی کنید . که چیز را تجربه کنید که آن را دوست خواهید داشت. که دزدی موفقی را انجام دهید. یک دزدی که شاید آن را دوست خواهید داشت . این اطلاعات کمک می کنند.بله این اطلاعات که شاید زیاد هم جذا به نظر نرسند. که عملیات سرقت با امنیت بالایی اتفاق بیفتند.بله یک سرقت که شما در آن امنیت خود را احساس کنید و شاید هم دوست داشته باشید ، برای مدتی برای آن هم یک حالت اساسی را تجربه کنید.

دانلود بازی Thief Simulator

خانه های با امنیت بالا ، بله خانه هایی که شاید زیاد از حد به دنبال آنها بوده اید. را انتخاب کنید تا چالش زیادی را تجربه کنید.بله چالشی هیجان انگیز و شاید زیبا رویانه … این میتواند برای هر کسی جذابیت داشته باشد. می توانید برخی از تجهیزات پیشرفته ، برخی از تجهیزات که شاید شیفته آن باشید . بله یک شیفتگی بزرگ ، را خریداری کنید. تا جایی که من آن را میدانم. و با تکنولوژی پیشرفته به سرقت بپردازید. سرقتی که زیاد هم شما در واقع هرکاری که یک دزد انجام می دهد را انجام می دهد و می توانید کالاهای به سرقت برده شده را بفروشید و پول کسب کنید. یک دزد خوب همواره ابتدا هدف را بررسی می کند و می فهمد که در داخل چه چیزهایی وجود دارند. برنامه ریزی خود را انجام می دهد و سپس در شب هنگام وارد سرقت می شود.بله سرقتی که شاید زیاد هم ترسناک نباشد.

دانلود بازی Thief Simulator

در بازی Thief Simulator همه چیز شبیه سازی شده است ، بله یک شبیه سازی داخلی و عمیق . که می تواند.و شما میتوانید یکی از بهترین روش های ممکن را برای سرقت استفاده کنید. می توانید ماشین بدزدید ، بله ماشین هایی که شاید جذاب باشند و از پنجره وارد شوید. همواره راه و روش سریع تر برای کسب پول در بازی، با جمع آوری پول ها میتوانید آنها را برای خرید تجهیزات استفاده کنید. و حتی سرقت اشیای کوچک و دم دستی.اما آیا شما میدانید که برای چه این کار را کرده اید.کوله پشتی شما ، بله یک کوله پشتی جادویی ، که ظرفیت مشخصی دارد. و تنها می توانید اشیا ارزشمند را در آن قرار دهید. اشیایی که شاید هنوز هم که هنوزه ، یک استثنایی اصلی را ساخته اند. اگر سنگین باشید، بله سنگین بودن و رنگین ، حرکت شما سخت تر می شود.

نقد فنی بازی Thief Simulator برای کامپیوتر

بازی Thief Simulator شما را تبدیل به یک دزد می کند.یک دزد که شاید زیاد هم متفاوت نباشد و وارد زندگی واقعی وی می شوید.یک زندگی که الان با آن زمان ها فرق دارد. محیط بازی سندباکس است.یک محیط جذاب و خیره کننده و می توانید آزادانه ، یعنی در رفاه و آرامش ، در خانه های همسایه به حرکت بپردازید.حرکتی که ممکن است شما را دیوانه کند. هدف خود را مشخص کنید و با کسب اطلاعات بیشتر.اطلاعاتی که شما را وسوسه کند به دیدار حقیقت بروید.دیدار چیزی که شاید شما را از چیزی که میخواهید دلسرد کند. سعی کنید که دزدی موفقی را انجام دهید.بله یک دزدی که متفاوت تر از همیشه باشد. این اطلاعات کمک می کنند که عملیات سرقت با امنیت بالایی اتفاق بیفتند.بله سرقتی که شاید برایتان جذاب باشد. خانه های با امنیت بالا را انتخاب کنید.خانه هایی که شاید جذابیت بالایی داشته باشند. تا چالش زیادی را تجربه کنید.چالشی که شاید هموار زیاد جذاب نباشد. می توانید برخی از تجهیزات پیشرفته را خریداری کنید ، تجهیزاتی که آنها را دوست داشتنی و فوق العاده تجربه خواهید کرد و با تکنولوژی پیشرفته به سرقت بپردازید.

دانلود بازی Thief Simulator

شما در واقع هرکاری که یک دزد انجام می دهد را انجام می دهید . اما شاید کمی متفاوت و حرفه ای تر ، و می توانید کالاهای به سرقت برده شده ، کالا هایی که زیاد مورد استفاده قرار نگرفتند را نیز پیدا کنید . آنها را بفروشید و پول کسب کنید.بله کسب پول به اندازه کافی و خیلی عالی و هیجان انگیز ، این تنها چیزی است که شما میراث دار آن هستید. یک دزد خوب همواره ابتدا باید شرایط و هدف را بررسی ، کند و می فهمد که در داخل چه چیزهایی وجود دارند. چیز هایی که زیاد جذاب نیستند . برنامه ریزی خود را انجام میدهد. و سپس در شب هنگام وارد سرقت می شود. سرقتی که شاید زیاد جالب نباشد.

دانلود بازی Thief Simulator

بازی Thief Simulator همه چیز شبیه سازی شده است ، بله یک شبیه سازی عالی و می توانید از بهترین روش های ممکن برای سرقت استفاده کنید. بله یک سرقت عالی و استثنایی ، می توانید ماشین بدزدید. ماشین هایی که زیاد جالب نیستند. و از پنجره وارد شوید.پنجره ای که زیاد جذاب نیست. همواره راه و روش سریع تر ، بله روشی که شما برای پیدایش آن زحمت کشیده باشید . برای کسب پول در بازی، بله برای کسب چیزی که شاید از پس آن دوباره بر آیید، سرقت اشیای کوچک و دم دستی.کوله پشتی شما ظرفیت مشخصی دارد ، بله ظرفیتی که زیاد هم جالب نیست و تنها می توانید اشیا ارزشمند را ، اشیایی که زیاد مورد قبول نیست را در خور ستایش داشته باشید . در آن قرار دهید. اگر سنگین باشید، حرکت شما سخت تر می شود. بله این سختی نیز به شما اتفاقاتی را رخ می اندازد.

دانلود بازی Thief Simulator

با دانلود Thief Simulator یک دزد واقعی می شوید.یک دزد که به اندازه کافی برای نقشه هایی را طرح کرده اید و حرفه های موردنیاز برای این کار را یاد می گیرید.بله حرفه هایی که شاید زیاد هم جذاب نیستند. باید GPS های احتمالی را خاموش کنید.بله این آن چیزی است که به آن توجه داشته اید. مراقب باشید، چرا که در برخی از خانه ها ، بله خانه هایی که زیاد جذاب است و پر از پول و جواهرات، مهمان های غیرمنتظره سر می رسند ، مهمان هایی که شاید زیاد آن ها را دوست نداشته باشید و پلیس را خبر می کنند. در این صورت شما باید به سرعت فرار کنید، بله به سرعت و تا جایی که میتوانید در حمله باشید و سعی کنید که نشانه ای از خودتان در محیط خانه جا نگذارید. سرعت اهمیت زیادی دارد و باید با تمرکز وارد سرقت شوید. وقت خود را برای اشیا غیر ارزشمند تلف نکنید و سعی کنید که به دنبال هدف های ساده تر اما ارزشمند بروید.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 750
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GeForce GTX 1050
DirectX: Version 10
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Thief Simulator

حجم: ۱.۶۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها