مطالب ویژه

بهترین فیلم و سریال های سایت

آرشیو

ویجی دی ال

دانلود بازی Planet Nomads نسخه (کامل و فشرده) برای کامپیوتر

دیدگاه: ۰
نویسنده: admin1
تاریخ انتشار: 17 مهر 1399

دانلود بازی Planet Nomads برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ‍ ‍ از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Planet Nomads در ژانر اکشن،شبیه ساز و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Planet Nomads

دانلود بازی Planet Nomads برای کامپیوتر

بازی Planet Nomads یک بازی اکشن،ماجرایی و شبیه ساز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Craneballs طراحی و ساخته و توسط شرکت Craneballs منتشر شده است.بازی کامپیوتری Planet Nomads یکی از بازی های است که شما در آن میتوانید به آن اندازه که میخواهید به کاوش کردن در سیاره ماه بپردازید . پروژه نه چندان راست و دروغ آپلو ۱۳ به شما کمک شایانی خواهد کرد تا بیشتر به کشف دنیای بیرون از این سیاره فکر کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Planet Nomads برای کامپیوتر

این بازی که بیشتر در مورد ماجراجویی های فضایی و کشف و اکتشافات در سیاره ماه و دیگر سیارات منظومه شمسی و خارج از آن است و میخواهد نشانی را از وجود حیات در دیگر سیاره ها نشان بدهد همان چیزی است که فراتر از همیشه نشان داده شده است. بیشتر این بازی جنبه ای از بازی های امروزی را به شما نشان میدهد مانند فرود آمدن به کره ماه و یا شروع فتح سیاره های دیگر . بازی های مدرن که میخواهند فناوری پیشرفته هوا و فضا را نشان بدهند که در آن شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید نزدیک بشوید مانند عبور و ادامه دادن و پیشروی.

دانلود بازی Planet Nomads

این بازی از آن دسته بازی های است که شما توان آن را دارید که به آن و خود نوعی افتخار را بدهید مانند شکستن حصر و ادامه راهی که پیشا پیش بر روی شماست . این بازی نیز از آن دسته بازی هایی است که شما برای آن بسیار خواهد کشید راهی را که نقاشی آن بسیار سخت نیست ، مانند یک راه عبور و واسطه گرایی ارزان . بعضی از چیز ها مانند زندگی کردن و یا ادامه آن به چند دسته و چند چیز ، یکی از مهم ترین بازی های که شما مانند سابق آن را مشاهده میکنید و وجود آن را یک امر استثنایی میدانید و نخواهید توانست آن را به بهترین شیوه و یا امکان مشاهده کنید یعنی اکتشافات بر روی کره ماه،خندیدن یا زندگی کردن مهم ترین چیزی است که در این بازی وجود دارد .

نقد فنی بازی Planet Nomads برای کامپیوتر

این بازی برای نشان دادن آن چیزی که شما به آن نیاز دارید ساخته شده است و شما میدانید که توان آن را دارید که از ان به اندازه کافی محافظت کنید . یک راه سنجیده این است که بازی را به طرزی مفید از اول شروع کنید و آن را ادامه بدهید . این بازی آنچنان که شما فکر میکنید نخواهد بود . به صورت توالی بازی را انجام بدهید و آن را تا جای ممکن ادامه بدهید و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید . مانند یک حمل و نقل هوایی و ادامه مسیری که شاید آن را زیاد دوست نداشته باشید و این آن چیزی است که شما آن را زیاد شایسته و قابل حل و فصل نخواهید دید . یکی از بازی های استثنایی که شما آن را زیاد و استثنایی خواهید دید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را زیاد و خوب خواهید دانست . این بازی از آن چیزی که شما فکر میکنید به جلو تر خواهد رفت . یک بازی استثنایی و آری از هر گونه پوشش بد و اتفاق ناگوار . در این بازی به آن اندازه که لازم است به چیزی هایی که میخواهید خواهید رسید و اندازه آن به معنایی زیاد بودن آن نیست.

دانلود بازی Planet Nomads

پیکسل های شفاف و غیر شفاف در این بازی و وجود بازی هایی که در این بازی مشاهده میکنید شما را شاد و مسرور نگه میدارد . شما در این بازی به آن چیزی هایی که لازم است نگاه میکنید و شاید آنها را به آن اندازه که میخواهید زیاد و زیبا جلوه نخواهید داد . طراحی خوب و جامع و مفید تر از آنچه که شما برای آن تلاش میکنید و آن را تا حد و اندازه لازم میبیند و این آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید و شاید زیاد هم خوب نباشد که شما نیز به آن نزدیک شوید و شاید آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید . و یک حالت خوب و عالی را برای شما خواهد ساخت . یک بازی که آسوده و اندازه توان شما خواهد بود . یک بازی خوب و آسوده که دیگر نیازی به آن فکر و افکاری نخواهد داشت . این آن چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت . سفر و یا عبور کردن در این بازی از آن چیزی که شما فکر خواهید کرد . فراتر میرود . این آن چیزی است که شما آن را دوست نخواهید داشت . یا برای آن به اندازه کافی زحمت نخواهید کشید . این بازی از آن چیزی های است که شما تا جای ممکن آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Planet Nomads

گیم پلی و روایت گیم بازی به آن سادگی ها که فکر میکنید نیست و نخواهد بود . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آن را تصور میکنید و تا جای ممکن آن را دوست خواهید داشت . چرا که در این بازی به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید و آن را تا جای ممکن ادامه خواهید داد . یک بازی استثنایی و بی نهایت خوب که شما آن را عالی و دور از هر گونه خالی بودن احساس خواهید کرد . یک بازی استثنایی و بی نقص که شما را در دنیای الان بازی های رایانه ای غرق خواهد کرد .
موسیقی و المان های صوتی و افکت های که در این بازی وجود دارد تا جای ممکن خوب و عالی به نظر خواهد رسید و این آن چیزی است که شما شاید زیاد به آن علاقه ندارید و نخواهید آن را دانست.

دانلود بازی Planet Nomads

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Win 7 – ۶۴bit
Processor: Intel i3-6300 or AMD FX 6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD R7 260x
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Planet Nomads is still in development and system requirements may change.

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 10 – ۶۴bit
Processor: i5 4690 / Amd FX 8370
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 960 / AMD R9 280x/380
Storage: 4 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Planet Nomads is still in development and system requirements may change.


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Planet Nomads

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱.۸۲ گیگابایت (نسخه fitgirl)

دانلود با لینک مستقیم

=====

دانلود آپدیت شماره ۱

دانلود آپدیت شماره ۲

دانلود آپدیت شماره ۳

دانلود آپدیت شماره ۴

امتیاز دهید

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاه ها