مرسی دانلود

2
  • hedar
  • 26 سپتامبر 20
  • بازی استراتژیک
  • 81 بازدید

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Warhammer 40000 Gladius در ژانر استراتژیک و اکشن می باشد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

بازی Warhammer 40000 Gladius یک بازی استراتژیک و اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Slitherine Ltd منتشر شده است.بازی فوق العاده است که شما را به جنگ های مدرن و حرفه ای در آینده نه چندان دور می برد . این بازی از سری بازی های فوق العاده است که در آن شما با استراتژی خاص خود از آن استفاده می برید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

بازی Warhammer 40000 Gladius یک بازی استراتژی ، اکشن ، راهبرداری و هیجانی است که شما را به یک میدان جنگ مدرن اما واقعی میکشاند . شما در این بازی بیشتر از آنچه که فکر کنید . این بازی را کاملا درک کرده اید چرا که بیشتر سربازان شما در هر جایی یک پایگاه به خصوص و مخصوص به خود را دارند تا بتوانید برای اهداف بلند مدت اما پایدار خود زمان لازم را بگذارید . این از آن دسته چیز های است که شما آن را یک پدیده نخواهید دید مانند شلیک به یک منطقه و عده ای سرباز . تا جایی که امکان دارد میتوانید به پیشروی و تصرف قلمرو های دیگران فکر کنید مانند یک دیکتاتور خیر خواه جاویدان، این نشاند میدهد که شما آن را به اندازه کافی و بهره مندانه انجام نداده اید . چرا که بازی از پتانسیل خوبی برخوردار است و در هر موقعیت جغرافیایی در این گیم شما نهایت بهره را خواهید برد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

همه چیز در یک میان به شما و کاری که انجام میدهید بستگی دارد ، اینکه شما بخواهید بازی را به کدام سمت ببرید و یا بخواهید که آن را از دید یک شخص ماهر و تسلط دیده ببنید . یک بازی فوق العاده و حرفه ای که شما آن را بسیار کاربردی و حرفه ای تر از چیزی که میدانید متوجه خواهید کرد . چرا که شما به عنوان یک راهبر و استراتژی ساز به فکر فتج جهان های بزرگ و بزرگتر هستید . و این خود کمک کننده به این عنوان خواهد بود . بطن بازی در مورد یک بازی فوق حرفه ای است که شما را تا سر حد مرگ به هیجان وا می دارد چرا که شما در شورش ها و زیاد خواهی سرباز های خود نیز نقشی را بر عهده میگیرید. این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما آن را دوست خواهید داشت و یک بازی که دسته کمی از یک مرحله فکری عظیم را برای شما ایجاد نخواهد کرد. این یک مسئولیت را برای شما به وجود نخواهد آورد. و شما میدانید که باید به هر شیوه و روشی از کار خود سر در بیاورید . و این یک مدلسازی قوی از یک بازی زیاد حرفه ای را به شما ارائه خواهد کرد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

نقد فنی بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

گرافیک قابل قبول نسبت به حجم کم بازی از دسته چیز های است که شما توان آن را خواهید داشت. تا جایی که من از یک بازی خوب انتظار ستایش و فوق العاده بودن را نخواهم داشتم .چون بیشتر بازی های که الان ساخته میشوند . خوب هستند و چرا باید بد باشند . این بازی از آن دسته بازی های است که خوب به نظر می رسد . هر چیزی که فکرش را بکنید . بیشتر لحظه های شما از آن دسته چیز های است که شما آن را دوست خواهید داشت . بیشتر لحظه های زندگی شما همه چیز را در بر نخواهند گذاشت . فکر میکنم که در این بازی شما به آن اندازه که لازم است میتوانید دوست داشتنی و خوب عمل کنید . یک بازی از خود گذشتگی و بی نهایت حرفه ای و در نهایت زیبایی.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

صداگذاری و اعمال افکت بر روی قسمت های بازی به خوبی عمل میکند. مانند افکت های صوتی ناگهانی و یا قابل پیش بینی ، از آن دسته چیز های که شما فکر میکنید که حضور آنها موقت و یا قابل اشتراک گذاری نیست . یک حرفه ای به تمام معنا و درگیر گیر و دار اما قابل ستایش و هیچ چیزی که از آن ترس و واهمه ندارید . این همان چیزی است که شما در آن به نیازمندی های خود فکر میکنید . و شما از آن دسته افرادی هستید که توان مقابله با خیلی از چیز ها را که در گذشته نداشته اید خواهید داشت . میدانید که چه میگویم ، این همان چیزی است که شما آن را شاید دوست داشته باشید و بخواهید با چیزی که از آن باور دارید خود را بسنجید . بیشتر بازی های که در این روز ها از اکشن تا استراتژی ساخته شده اند . آنچنان هم خوب عمل نکرده اند . چرا که در زمینه بازی های ویندوز هنوز کم و کاستی هایی وجود دارد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB) / AMD Radeon HD 5750 (1 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 3 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 660 (3 GB) / AMD Radeon R9 270X (4 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Warhammer 40000 Gladius

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۰۴ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *