مرسی دانلود

  • hedar
  • 29 نوامبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Warhammer 40000 Gladius در ژانر استراتژیک و اکشن می باشد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

Warhammer 40000 Gladius یک بازی مناسب در سبک استراتژیک و رهبری بر روی نقشه است . که توسط شرکت بازی سازی Proxy Studios تولید و عرضه شده است. گیم پلی شگفت انگیز و حالت استراتژیک و رهبری ، وجود ارتش یکپارچه و قابلیت اضافه کردن سرباز به ارتش خود ، مدیریت درست ارتش بر روی یک نقشه کامل ، گرافیک خوب و دقیق ، صدا گذاری جذاب همگی به بهترین شدن این بازی کمک شایان و قابل ذکری کرده اند .

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

 اصل داستان عمیق بازی از کشور و دیار Gladius تبطیق داده میشود که در صلح خود است . اما اینک وارد یک نبرد دیوانه کننده وغیر متعادل شده است. اما همه میدانند که این تفاوتی از جهان امروز و ساختار های فعلی نخواهد ساخت با آن چیزی که هر کسی توانایی درک آن را نخواهد داشت. همین باعث میشود که همه چیز در این بازی از اصل و پایه و اساس در این بازی تغییر کرده باشد اما باعث میشود که در بازی بسیاری از حقیقت های اصلی در آن رعایت بشود. که بیشترین قسمت های اساسی و میانه آن با تفاوت از چیزی که هست باعث ایجاد توانمندی و خستگی در افزایش واحد و بسیاری از چیز ها میشود. اما با احتساب حقیقت میتوانید این موضوع را به یک حقیقت اصلی و عامیانه دعوت کنید. 

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

با همه این ها دور شدن از حقیقت میتواند یک راه حل منطقی را برای شما خلق کند. همه آنها که میخواهند جهانی را زیر نظر داشته باشند یا بر روی آن نقشه هایی را ترسیم کنند. و با همین موضوع شیوه هایی را تکرار و یا آنها را با همین محوریت آزاد و یا جدا کنند . و شاید بسیاری از این اتفاقات به صورتی غیر معمول و در هم بر هم شکل میگیرد . به این صورت ممکن است که شما نتوانید حقیقت گمشده را در بازی احساس کنید . اما میدانید داشتن دنیایی سورئال و حقیقی نیز غیر ممکن نیز نیست. اما با این حال در سردرگمی قرار خواهید گرفت.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

نقد فنی بازی Warhammer 40000 Gladius برای کامپیوتر

این جنگ تنها برای یک هدف است و آن هم تسلط بر منابع کل سیاره است. گلادیوس سرزمینی است که از نظر محققان امپریالیستی، به عنوان سیاره ای از باستان شناسی شناخته می شود. این سیاره در طول استعمار خود، گذشته بسیار تیره و تاری داشته است و همواره یک وحشت نامرئی در آن جریان داشته است. شهروندان گلادیوس خود را به ناچار در جنگی دیدند که باید برای بقا تلاش کنند و در یکی از این چهار جناح قرار بگیرند. بازی Warhammer 40000 Gladius در سبک استراتژیک مبتنی بر نوبت ارائه شده است و گیم پلی منحصربفردی را در زمینه کنترل نیروها و حرکت در محیط ارائه می کند. شخصیت های مختلفی در بازی حضور دارند و از ارک های فضایی گرفته تا مارینزها و نکرونز ها در بازی حضور دارند. تنها کاری که شما باید بکنید، حضور در چالش های AIبازی است و در این زمینه رقابت با دوستان و دیگر افراد به صورت آنلاین، مهمترین بخش را تشکیل می دهد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

در بازی Warhammer 40000 Gladius امکان ساخت و ساز و پیشرفت برای گیمر فراهم شده است. و شما میتوانید سرباز های خود را نسبت به بقیه ارتش ها نیرومند سازید و از اصلی ترین سازه ها نیز استفاده لازم را ببرید برداشت بسیاری از چیز هایی که لازم است و تحقیق بر سر شرایطی که ممکن است تاثیر گذار باشد.به همان اندازه که لازم میبنید و شرایط به شما اجازه میدهد و ابزار آلات شما فراهم هستند میتوانید این کار ها را انجام بدهید . داشتن این امپراطوری نشانه غلبه بر دشمن است . تا جایی که شما استحکام اصلی را حفظ خواهید کرد.

دانلود بازی Warhammer 40000 Gladius

حقیقت اصلی بازی داری گام و شروع های بی پایانی است و شما میخواهید بفهمید که کدام جناح پیروزی کامل را بر عهده دارد . گرد و غبار پس از فروکش کردن جنگ های طولانی از هر طرف توسط ارتش های مختلف که بر روی شما تاثیر دارد. این همان چیزی است که ممکن است شما به دنبال آن بگردید برعکس خیلی از چیز های دیگر. شما نقش یک رهبر را بر عهده دارید که هر کاری از پسش بر خواهد آمد. از نارنجک های قوی و گسترده استفاده میکنید و ممکن است این همان چیزی نباشد که در اولین برخورد با آن برایتان اتفاق افتاده باشد. واحد های خود را نظم بدهید و شناخت دقیقی از حقیقت پیدا کنید. شما میتوانید مجموعه ی عظیمی از سلاح های مختلف را به دست آورید و میتوانید قبایل قدرتمند خود را نیز تحت پوشش نشان بدهید. توانایی متفاوت و خارق العاده این نیرو ها باعث میشود که شما آنها را به راستی در یک صف و حس جنگی بر آورد کنید . و دست شما برای طرح ریزی حمله ها نیز آماده است.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 1 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTS 450 (1 GB) / AMD Radeon HD 5750 (1 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: OpenGL 3.3 compatible with 3 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 660 (3 GB) / AMD Radeon R9 270X (4 GB)) and up-to-date graphics drivers
Storage: 4 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Warhammer 40000 Gladius

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۰۴ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود آپدیت بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *