مرسی دانلود

  • admin1
  • 26 سپتامبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Wasteland 3 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Wasteland 3 در ژانر استراتژیک،بقا و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Wasteland 3

دانلود بازی Wasteland 3 برای کامپیوتر

بازی Wasteland 3 یک بازی استراتژیک،بقا،نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت inXile Entertainment طراحی و ساخته و توسط شرکت inXile Entertainment منتشر شده است.یکی از بازی های اکشن و فانتزی است .که در آن شما مشغول به انجام بازی های حرفه ای و ماجراجویانه میشوید . شما در این بازی باید به جنگ با سلاح های مخوف و انرژی ساز بروید که و در لانه های دشمنان با برق به آن آنها نابودشان کنید.در بازی شما حول محور یک داستان پیچیده به جلو حرکت میکنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Wasteland 3 برای کامپیوتر

بازی Wasteland 3 یک بازی اکشن و فانتزی محصول ۲۰۲۰ است که شما در آن مشغول به تسخیر مکان هایی در بازی میشوید . یک زامبی ها و دیگری ربات های پیشرفته . دو حلقه جریان دار در این بازی هستند و گاها ممکن است که شما یکی از موارد را انتخاب کنید . زامبی یا ربات ؟ شما ماموریت ها و پروژه های زیادی را در این مراحل انجام میدهید که باید خود را به کامی هستی این جهان عجیب و غریب این بازی بکشانید این بازی از جمله بازی های است که شما باید به صورت شوتر به شکیک تفنگ های اشعه دار رنگی رنگی بپردازید . زامبی های شرور در هر قسمت خانه هایشان مشخص است که شما میتوانید به آنها خود را نزدیک کنید و به سمت آنها خود را بکشانید از این رو بروید و بروید و تا جایی که میتوانید بروید و تا جایی ممکن تلاش خود را انجام بدهید . و بازی را به جلو ببرید.

دانلود بازی Wasteland 3

نقد فنی بازی Wasteland 3 برای کامپیوتر

ربات های بسیار زیادی در بازی حضور دارند و مخصوصا ماشین های جنگی پیشرفته که از سلاح های جنگی قدرتمندی برخوردار هستند . شما در این بازی با تمام توان خود به مبارزه بپردازید تا جایی که بتوانید ربات ها را از بین ببرید و شهر را از وجود آنها پاکسازی کنید . ربات ها و زامبی ها برای خود پایگاه های زیادی را در اختیار دارند و در هر جایی لانه ای برای خود طراحی کرده اند . شما میتوانید تلاش خود را انجام بدهید و این کار را برای اینکه بتوانید از عهده آن برآیید به سمت و سویی انجام بدهید . این خود نشان دهنده آن است که شما تا حد زیادی در این بازی به آن اندازه نمیتوانستید به چیزی که میخواهید برسید . خوب بیشتر چیز هایی که در این بازی وجود دارد همین است که شما درهر جایی از بازی باید زامبی های را شکار کنید . میتوانید سربازان خود را مجهز به تجهیراتی چون انواع تفنگ های پیشرفته و لیزری و آتش ساز کنید و شرور ها را از بین ببرید . همچنین لباس های زیادی در این بازی وجود دارد که شما میتوانید از آنها بهره مند شوید و به خودی خود آنها را دوست داشته باشید.

دانلود بازی Wasteland 3

بیشتر بازی حول محور همین مسائل میگذرد . شما یک چالش حرفه ای را برای خود میسازید . از جمله سبک های فوق العاده است که از آن لذت خواهید برد . این یک بازی یک شیوه فوق العاده است . گیم پیش رو در بیشتر حوداث شما را هوشیار میکند .مثلا شما میتوانید در مراحل چنان پیش روی کنید که بتوانید زامبی ها را غافل گیر کنید . این بازی تا اینجا که بتوانید خود را نجات بدهید با شما همراهی خواهد کرد. این بازی از جمله بازی های است که شما تا جایی ممکن از آن بهره خواهید برد . در بیشتر قسمت های بازی همین مراحل پیش رو است که شما را از انگیزه پر خواهد کرد . صدا گذاری و افکت های بازی از جمله چیز های است که در لیست باکس و آپشن های مختلف از جمله باز کردن قفل مراحل تا تعویض لباس ها ، صدا ی ضد و خورد ها و شلیک گلوله و انفجار بمب به خوبی در یک کتابخانه صوتی برای شما فراهم شده است.

دانلود بازی Wasteland 3

در بیشتر صحنه ها ممکن است که صدا ها به خوبی عمل نکنند و باگ های داشته باشند و از این رو شما میدانید مه نمیتوانید آن را انجام بدهید . بازی از جمله چیز های است که شما در آن به شیوه ای زندگی کردن را می آموزید و شاید بتوانید از عهده آن بر آیید . موسیقی در هر جایی بازی مانند هر جای دیگر آن قابل ملاحظه و با کیفیت خوب است . اما ممکن هم هست که خوب به نظر نیاید . این بازی از جمله بازی های است که شما را به سمت و سویی دقیق خواهد کشاند. در بازی پیش رو شما میدانید که بازی همانند گذشته دیگر چیزی برای عرضه نخواهد داشت و این شوکه کننده نخواهد بود.

دانلود بازی Wasteland 3

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-3.3 GHz or better, or AMD Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 760 or AMD Equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 52 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-3770 GHz or better, or AMD Equivalent

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB), or AMD RX 480 (8GB)

DirectX: Version 11

Storage: 52 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Wasteland 3

فرمت : RAR-ISO

Wasteland 3 The Battle of Steeltown – FLT با حجم ۲۰ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *