مرسی دانلود

  • admin1
  • 15 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Blink Rogues برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Blink Rogues در ژانر اکشن،هواپیمایی و آرکید می باشد.

دانلود بازی Blink Rogues

دانلود بازی Blink Rogues برای کامپیوتر

بازی Blink Rogues یک بازی اکشن،هواپیمایی،آرکید و چند نفره برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Fox Dive Studio طراحی و ساخته و توسط شرکت Fox Dive Studioمنتشر شده است.بازی Blink Rogues یک بازی شبیه ساز ، جنگنده های هوایی و فضایی است . که توسط استودیو بازی سازی Fox Dive Studio برای ویندوز ساخته شده است . در این بازی شما تعداد بالای از مراحل را در اختیار دارید .که با آن میتوانید مکان های متفاوتی را تجربه کنید. بیشتر این مکان ها ، شامل جنگ در مناطق دریایی یا در آسمان است که بستگی به ماموریت هایتان دارد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Blink Rogues برای کامپیوتر

Rogues یک بازی هواپیمایی و تیراندازی ، بی شک یک از بازی هایی قوی و افسانه ای. که از بالا به پایین ، با سرعت بالا است . بله یک بازی خوب و قابل انعطاف ، در این بازی باید با استفاده از تاکتیک های منحصر به فرد ، تاکتیک های که در این بازی به کمک شما خواهند آمد . خودتان و اسلحه هایی که در اختیار هواپیمایتان است ، یعنی همان سلاح های که در بغل و کنار ها تعبیه شده است . دشمنانی که از رو به رو به سمت شما می آیند را نابود کنید . دشمنانی که شاید چندان هم قوی و بالقوه نباشند . اما قدرت جنگنده های دشمن را دست کم نگیرید. جنگنده های که با تمام سرعت میتوانند شلیک کنند.

آنها می توانند بسیار قدرتمند با آتش بسیار سنگین باشند . بله آتشی سنگین با صدای نعره و غرش موتور هایشان بازی Blink: Rogues از حالت های فراوانی برخوردار است ، حالت هایی که در آن شما میتوانید از باس کنترل ها نیز استفاده کنید. مثل حالت داستانی که در این حالت باید بیشتر سعی کنید پایگاهای دشمن را با خاک یکسان کنید . یا به مناطق اصلی آنها نفوذ کنید. مهارت های خود را در کنترل ، و امتیاز خود را نیز افزایش بدهید . یک جنگنده به نمایش بگذارید ، یک جنگنده که از قدرت به خصوصی برخوردار است و راه خود را از امواج دشمنانی که از رو به رو به سمت شما می آیند باز کنید ، بله دشمنان شما میتوانند از جلو یا رو به رو به شما حمله کنند . و حداکثر امتیاز را به دست بیاورید . حداکثر امتیازی که شما برای آن در تلاش هستید و امتیاز خودتان را در صفحه امتیازات ، جایی که میتوانید آن را به اشتراک بگذارید.

دانلود بازی Blink Rogues

نقد فنی بازی Blink Rogues برای کامپیوتر

بازی را در استیم به نمایش جهانیان بگذارید . بله این آن چیزی است که خاص است . حالت دیگر حالت تلاش برای بقا است . تلاش برای پیروزی و عدم شکست خوردن مهم ترین چیز هایی است که شما در آن به موفقیت بیشتر فکر میکنید . که پس از به اتمام رساندن حالت داستان برای شما باز می شود. اما همه چیز به همین چند دسته خلاصه نمیشود . بلکه این شما هستید که تشخیص میدهید. زیرا در این حالت امواج هجومی دشمنان به سمت شما حمله خواهند کرد . به سمت شما ، و در چند مرتبه این اتفاق شکل خواهد گرفت . چند برابر و با قدرت بیشتر است که ممکن است تا جای ممکن آن را برای خود زنده نگه دارید . زنده ماندن در این حالت به مهارت بسیار بالایی نیاز دارد ، مهارت هایی که در طول مبارزه و ماموریت آنها را یاد خواهید گرفت.

دانلود بازی Blink Rogues

که پس از گذر از حالت داستانی به این مهارت خواهید رسید . بله گذر داستانی ، چیزی است که شما به آن نیاز دارید. حالت هیجان انگیز بعدی ، حالتی که شما با آن سر و کار دارید .حالت دو نفره با دوستتان است.چیزی که شما را بیشتر کنترل خواهد کرد. که در این حالت می توانید با سنگ نفر دیگر را به شکل شبکه محلی و یا بر روی یک دستگاه و تقسیم صفحه نمایش با دشمنان زیادی که به سمت شما می آیند مقابله کنید . بله دشمنانب که هیچ دلخوشی از شما و کشورتان ندارند . در این حالت باید همه دشمنان را نابود کنید. دشمنانی که شاید خوب و بد به نظر برسند و اگر دشمنی بدون نابود شدن از شما عبور کند. این شما هستید که بیشترین ضربه را خواهید خورد. و باعث کاهش مقدار سلامتی شما می شود . مقدار سلامتی نیز به همهین موارد بستگی دارد . این حالت بازی بسیار سخت است ، سختی آن هم به این برمیگردد که آن را شاید شایسته نیز دانسته اید و باید تمامی مهارت و تاکتیک هایی که از این بازی به دست آورده اید را به نمایش بگذارید . بله تاکتیک هایی که شاید لازمه حرف هایی است که شما آن ها را بار ها و بار ها میزنید. در یک حالت دیگر شما ، تا جای ممکن ، در برابر یک بازیکن با هوش مصنوعی بازی قرار می گیرید . هوشی که اکثر مواقع با آنها رو به رو خواهید شد.

دانلود بازی Blink Rogues

گیم پلی :

Blink Rogues در سبک اکشن و هوایی می باشد و مشا مبارزات شبیه سازی جنگنده ها را تجربه خواهید کرد .و در سال ۲۰۱۹ میلادی توسط Fox Dive Studio ساخته و برای pc عرضه شده است. این بازی ویدئویی یک تجربه جذاب و منحصر به فرد است که در سبک تیراندازی از بالا است ، بله تیر اندازی چیزی که شاید شما را دلخوش به نبرد کند. که انواع تاکتیک‌های جنگی، از قبیل نبرد ها ، و قدرت واکنش، مبارزات چند خطه ، مبارزاتی که در طول اتفاقات برای شما خواهد افتاد .و انواع دیگر چالش‌های جذاب را برای شما به ارمغان می‌آورد. موشک‌های آتشین، تفنگ شاتگان، پرش به سکوها و… همه جزو موارد استثنایی به شمار می آیند.

گاهی اوقات فرار تنها راه نجات است ، اما همیشه که نه میشود فرار کرد . نه فرصتی برای فرار محیاست و نمی توانید به سمت دشمنان هیچ شلیکی انجام دهید. اما خوب این امکان هم هست که بتوانید آنها را شکار کنید. همه ماموریت ها به یک شکل دنبال می شوند؛یعنی داستان به خصوصی را نشان میدهند و می توانید حالت داستانی بازی را زیر ذره بین خود قرار دهید. بله این حالت بازی نشان دهنده قدرت نفوذ شما در بازی است . زنده ماندن در بازی اهمیت بالایی دارد چرا که همواره شما در طول نبرد باید بتوانید با دشمن مقابله کنید و این یک چالش اساسی برای مبارزه محسوب می شود.

دانلود بازی Blink Rogues

در بازی Blink Rogues طراحی موسیقی به خوبی کار شده است ، کیفیت موسیقی خوب و بهره مند از صدا های اوریجینال است و بهتر از آن گرافیکی است که جلوه خوبی همچون لایه های شفاف سه بعدی را ارائه میدهید. و حرکات خاصی را به گیم پلی بازی می دهد. حرکت ها مانند موج اجرا خواهند شد . انیمیشن ساده ها و زیبا هستند ، انیمیشن هایی که گاهی شما را غوطه ور خواهند کرد. و هرج و مرج دیدنی را در صفحه بازی ایجاد می کند. یک هرج و مرج مناسب که لیاقت آن را دارید.

در بخش چندنفره صفحه بازی تقسیم می شود ، صفحه ای که شاید میدانستید ، آن برای شما چقدر زیبا و تاثیر گذار است. و می توانید با دوستان خود تجربه نابی داشته باشید. تجربه ای که در هر زمانی به کمک شما خواهد آمد . در نبردهای زمان دار حساسیت بیشتری هم در بازی خواهد بود.حساسیتی که در بر گیرنده این بازی است.

دانلود بازی Blink Rogues

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-6400T Quad-Core 2.2GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: ATI Mobility Radeon HD 5650

Storage: 1400 MB available space

Sound Card: On-board

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel® Core™ i7-6500U

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 940MX

Storage: 1400 MB available space

Sound Card: On-board


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Blink Rogues

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۸۳۱ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *