مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Samurai Jack Battle Through Time در نقش اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time برای کامپیوتر

بازی Samurai Jack Battle Through Time یک بازی اکشن و ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Soleil Ltd طراحی و ساخته و توسط شرکت Adult Swim Games منتشر شده است.یکی از بازی های است که در آن شما میتوانید به همان اندازه که میخواهید قدرت خود را نشان بدهید. و این به شما نشان خواهد داد که توانایی آن را خواهید داشت و همین یک بازی شمشیری را یک بر اساس یک سریال ساخته شده در بر میگیرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Samurai Jack Battle Through Time برای کامپیوتر

یک بازی اکشن و رزمی که شما در نقش یک سامورایی جنجگو باید به قلعه های دشمن نفوذ کنید و شیاطین و موجودات تسخیر شده را از آن جا پاکسازی کنید . بازی مراحل بسیاری بالایی دارد که شما میتوانید به آن اندازه که میخواهید آن ها را درک کنید و آن چیزی که میخواهید را کشف کنید این آن چیزی است که شما در آن به توانایی های خود شک پیدا نکنید . در هر مرحله شما با اتفاقات بسیار زیادی رو به رو هستید که همه آنها به خوبی قابل فهم برای همه مردم نخواهند بود . چرا که بازی بیشتر مراحل را سنجیده عمل خواهد کرد . بیشتر هیولاهای که در این بازی طراحی و کشیده شده اند از طرح خاصی برخوردار هستند و بیشتر از این هم توان فهمیدن برای آنها موجود نخواهد بود از این رو شما تا جایی که میتوانید میتوانید آنها را بر حسب و نیاز خود انجام بدهید.از این رو شما در توان طاقت فرسای بازی های رایانه ای بازی چون بازی های سامورایی را دوست خواهید داشت چون در این بازی ممکن است که یک شعله بزرگ آتش وجود داشته باشید که شما بخواهید به آنها وارد شوید و این ممکن است که شما را از آن جدا کند.

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time

نقد فنی بازی Samurai Jack Battle Through Time برای کامپیوتر

چندان هم دور از انتظار نیست. ولی به هر حال شما در این بازی به آن اندازه که میخواهید پیشرفت خواهید داشت. یک بازی قوی و موثر که تکنیک اعمال خشونت به یک سوسمار وحشی قلابی نشان خواهد داد . از جمله بازی هایی که شما آنها را تا حد لازم برای خود به جلو میبرید و این اندازه را خواهید دریافت که پیشرفت کردن در آن یک امر طبیعی و فوق العاده خواهد بود . اما در هر صورت یک بازی حرفه ای و ایده آل که آن را خواهید درک کرد و چیدمان بازی و الخصوص استفاده از شمشیر را در بازی پیدا خواهید کرد. دیگر بازی هایی که وجود دارد چندان هم به مزاق هر بازیکنی خوش نخواهد آمد . بیشتر بازی در مراحل مختلف از یک قلعه یا یک دژ میگذرد و ممکن است که چندان هم رضایت شما را جلب نکند . اما به هر حال این بازی از آن دسته بازی های است که شما میتوانید آن را بار ها تجربه کنید.

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time

چیزی که از یک بازی خوب و استثنایی میتوانید انتظار داشته باشید . یک بازی سامورایی نقش محور که پتانسیل بالایی در پیدا کردن موارد بالایی شما را خواهد داشت . از این رو شما میتوانید به آنها دست بزنید و آنها را کشف خواهید کرد . از این رو یک بازی که توان مقابله با چیزهای که دارید را دارد . این بازی میتواند به همان اندازه که میخواهید به همه چیز های زندگی شما نیاز داشته باشد . کیفیت بسیار بالای بازی نسبت به حجم کم آن و به خوبی طراحی و ادیت تصویر های بازی از جمله چیز های است که شما در این بازی تجربه خواهید کرد . شما به همان اندازه که میخواهید تجربه یک بازی حرفه ای و اکشن رزمی را خواهید پیدا کرد . از این رو این بازی به شما کمک خواهد کرد . یک بازی حرفه ای که در لایه های حرفه ای خود آن چیزی های را که پیدا میکنید را کشف خواهد کرد . زندگی دوباره و پیشرفت چند مرتبه ای ….

دانلود بازی Samurai Jack Battle Through Time

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64bit

Processor: Intel Core i5 3rd Generation

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon HD 7750

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

Sound Card: Windows-compatible sound card

Additional Notes: PREFERRED: Xbox Wireless Controller (Xbox One, Windows 10) OR DUALSHOCK 4 wireless controller (PS4)

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64bit

Processor: Intel Core i7 7th Generation

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080

DirectX: Version 12

Storage: 10 GB available space

Sound Card: Windows-compatible sound card

Additional Notes: PREFERRED: Xbox Wireless Controller (Xbox One, Windows 10) OR DUALSHOCK 4 wireless controller (PS4)


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Samurai Jack Battle Through Time

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۵۳ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *