مرسی دانلود

  • admin1
  • 05 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Resident Evil Resistance برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Resident Evil Resistance در ژانر اکشن و سوم شخص می باشد.

دانلود بازی Resident Evil Resistance برای کامپیوتر

بازی Resident Evil Resistance یکی بازی ترسناک و ماجراجویی می باشد . که شما در هر لحظه میتوانید رویی آن حساب باز کنید ، این بازی محصول شرکت استودیویی Capcom می باشد . بازی داری گیم پلی جذاب و ترسناک است که توسط یک مغز متفکر کنترل میشود . بازی داری قابلیت بزرگ گیم پلی و تعادل داستانی و گرافیک بی نهایت باورنکردنی است .

داستان بازی Resident Evil Resistance برای کامپیوتر

عنوان Resident Evil: Resistance در مورد تعدادی از افراد است که برای زنده ماندن در محدوده و مکانی تلاش میکند. آنها در یک منطقه هستند که توسط یک فرد با هوش و ذکاوت کنترل میشود و آن جا را اداره میکند .حال آنها باید با همراهی و به کمک همدیگر و با استفاده از سرنخ ها و هوش خود دشمنانی که او بر سر راهشان قرار داد را نابود کنند و به شخص حقیقی در بازی برسند ، این همان چیزی است که در ابتدا بازی مطرح شده است. این آدم میخواهد ترسیدن این تعداد از افراد را متوجه بشود و قوی و ضعیف تر های آنها را از هم دیگر جدا کند ، اما این تا کجا ادامه پیدا میکند ، تا جایی که بسیاری از چیز هایی که در این بازی است به طرز معجزه آسایی پشت سر هم اتفاق می افتند. اما با این حال بیشتر آنها تا جای ممکن میخواهند بیشتر پیروزی خود را به دست آورند ، اما این آن چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

نقد فنی بازی Resident Evil Resistance برای کامپیوتر

بازی دارای نقشه های گسترده ای است که مکان ها را مانند یک مارپیچ به هم دیگر متصل میکند ، اما تعداد نقشه ها در این بازی به چیزی در حدود ۴ نقشه نیز می رسد. با همه این ها در این نقشه ها سه منطقه منحصر به فرد وجود دارد و بازیکنان سعی میکنند که مناطق بسیار قدرتمندی را خلق کنند که بیشتر آنها را تا وجود حقیقت اصلی پشتیبانی کند.معماهایی که در درون این بازی هست میتواند برای هر کسی پیچیده یا ساده طرح ریزی شود. شما در محیط اول میتوانید سه آیتم متفاوت از همان هایی که خودتان میخواهید نیز پیدا کنید ، اما بنا بر هر دلایلی ممکن است که زیاد هم با آن کار نکرده باشیدشما در محیط بعدی میتوانید یک مامور امنیتی که یک زامبی است را پیدا کنید و او را از دور خارج کنید. شما میتوانید قفل ها را پیدا کنید و از آنها به عنوان ورود به مراحل بعدی در طول بازی استفاده کنید. شما باید در مرحله بعدی کانتینر هایی را شکسته و آنها را نیز از بین ببرید تا بتوانید به جلو تر بروید و به چیز هایی که میخواهید نزدیک بشوید. اما در بازی به شما مدت زمان زیادی داده میشود . این آن چیزی است که شما را به قدرت اصلی وصل میکند. اما شما با نحوه رسیدن به چنین قدرتی میتوانید از داشته های خود استفاده کنید ، با اینکه قدرت بسیار زیادی در این مورد دارید. میتوانید زمان خود را کمی بیشتر به جلو ببرید و یا کمی آن را جلو و عقب کنید. در کشتن زامبی ها قدرت شما به طرز عجیبی افزایش پیدا میکند و برای تا مدت ها زندگی خود را از دست میدهید و یا تا زمانی از انگیزه خود چیزهایی را کاهش میدهید. در حال که اگر به سمت شما گلوله ای پرتاب شود ممکن است که سالم نمانید و وقت خود را نیز از دست بدهید.

همه چیز بازی در گیم پلی شاید شگفت آور و دست نیافتنی به نظر برسد. اما در زمان بازی کردن اجرای ضعیف و باگ‌های فراوان و کیفیت بسیار پایین سرورها همه با هم شما را خسته خواهند کرد و میتوانند که مبارزه کردن را آموزش بدهند.تا جایی که امکان آن برای شما بسیار راحت تر از آن چیزی باشد که شما تصور آن را میکردید. این همان چیزی است که ممکن است شما را محروم کند. با همه این ها تا مدتی همه چیز میتواند شما را کمی خسته و یا رنجیده کند. اما بعد از مدتی برای شما همه چیز توانمندی خاصی را رقم خواهد زد.هرکدام از شخصیت های بازی داری قدرت بسیار خاصی بودند و این همان چیزی است که شما انتظارش را دارید. و همکاری بین آنها باعث موفقیت و شکل گیری درست میشود.به عبارت ساده تر همه چیز توانمندی درستی را برای شما خواهد ساخت و شما میتوانید روی توانایی و همکاری های بازی دقت فراوانی را به خرج بدهید. اما کاراکتر های بسیار زیادی در طول مبارزات هستند که بتوانید از آنها بهرمند شوید . کاراکتر های دختر و یا پسر ، اما با این حال تا جایی که میدانید همه آنها توانمندی هایی دارند.

شما باید اول بازی شخصیت خود را انتخاب کنید ، چون به هیچ وجه نمیتوانید در آخر بازی آن را انتخاب کنید ، این همان چیزی است که شما را قبول خواهد کرد.شما میتوانید قابلیت های مختلف و مهم شخصیتی خود را پیدا کنید ، اما با همه این ها تا مدت زمانی برای هر کسی این غیر ممکن ناخواهد بود. اما با همه این ها میتوان شخصیت های زیادی را در مورد حقیقت اصلی آن توضیح داد اما شما میتوانید دیگر فعالیت های خود را نیز به کار ببرید. در طول بازی شما میتوانید واحد های متفاوت و مختلفی را پیدا کنید ، که هر کدام از آنها برای شما شرایطی را خواهند ساخت. میتوانید سلاح های کشنده و داور های مختلفی را برای خرید انتخاب کنید. شما در زمانی که تنهایی بازی میکنید میتوانید همانگونه به صورت محدود سلاح های خود را جا به جا کنید. و اینکه شما زیاد در بازی زمان زیادی ندارید ، اما این میتواند شما را کمی دیوانه و سرگرم کند. و بیشتر لول ها و مراحل شما به این بستگی دارد که شما بتوانید به صورت همکاری و کمک به یکدیگر این کار را انجام بدهید.


حداقل سیستم :

OS: WINDOWS® ۷, ۸٫۱, ۱۰ (۶۴-BIT Required)

Processor: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-۶۳۰۰ or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 45 GB available space

Additional Notes: Anticipated performance at these specifications is 720p/30FPS for Resident Evil Resistance.

سیستم پیشنهادی:

OS: WINDOWS® ۱۰ (۶۴-BIT Required)

Processor: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-۹۵۹۰ or better

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM

DirectX: Version 12

Network: Broadband Internet connection

Storage: 45 GB available space

Additional Notes: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS.


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Resident Evil Resistance

حجم: ۲۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱


توجه : این بازی، همراه با Resident Evil 3 منتشر شد و فضایی کاملا مالتی پلیر (آنلاین دارد) که در حال حاضر بخش آنلاین آن کرک شده است. یعنی شما با سایر کاربرانی که از این کرک استفاده می کنند، می توانید بازی کنید.

آموزش نصب

۱) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد. سپس فایل های فشرده را توسط آخرین ورژن WinRar اکسترکت کنید.

۲) حتما مسیر اکسترکت فایل ها را یک آدرس ساده مثل D:\Games انتخاب کنید تا آدرس فایل ها طولانی نشود.

۳) اگر می‌خواهید به‌صورت آفلاین بازی را تجربه کنید، لطفا محتوای درون پوشه “Crack_OFFLINE” را در فولدر بازی خود یعنی پوشه “Resident Evil Resistance” کپی و جایگزین کنید. اگر می‌خواهید به‌صورت آنلاین بازی را تجربه کنید، لطفا محتوای درون پوشه “Crack_ONLINE” را در فولدر بازی خود کپی و جایگزین کنید.

۳) بازی را توسط فایل اجرایی “REResistance.exe” به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *