مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Resident Evil Village برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Resident Evil Village در ژانر اکشن،ماجرایی و اول شخص می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Resident Evil Village

دانلود Resident Evil Village برای کامپیوتر

بازی Resident Evil Village یک بازی در نقش اکشن،ماجرایی و اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت CAPCOM Co., Ltd طراحی و ساخته و توسط شرکت CAPCOM Co., Ltd منتشر شده است.بازی Resident Evil Village بازی پیش رو یک بازی ترسناک و کاملا مفتاوت با چیزی که همیشه دیده اید . شخصیت های آن واقعا به همان اندازه که فکر میکنید . استثنایی و خیره کننده ساخته شده اند . بیشتر چیز هایی که در این بازی میبنید همه واقعی خواهند بود . رزیدنت ایول در قسمت ۸ نیز یکی از ترسناک ترین مکان ها را ساخته است و تا جایی که شما به آن فکر کرده اید واقعا خیره کننده است…..

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Resident Evil Village برای کامپیوتر

در رویداد رونمایی از ظاهر پلی استیشن ۵، یک رونمایی کاملا خلاقانه که بیشتر چهره شما را شکوفا کرده بود …. بازی‌های زیادی معرفی شدند که یکی از آن‌ها Resident Evil 8: Village بود. رزیدنت اویل ۸، با تریلر شگفت آوری معرفی شد. در نگاه اول به نظر می‌رسید کپکام چند تصویر از بازی را برداشته و کنار هم قرار داده. اما نه، اینطور نیست. کپکام نمی‌خواسته شما با دیدن اولین تریلر از بازی همه چیز را در موردش بفهمید. بله اما این به سادگی امکان کاملا ندارد …. اما آن‌ها با یک کارگردانی نسبتا خوب، بله کارگردانی که شاید زیاد هم خوب به نظر نرسد را دنبال خواهند کرد…. اطلاعات جالبی را هم در تریلر معرفی رزیدنت اویل ۸ قرار داده‌اند.

دانلود بازی Resident Evil Village

در ابتدا به‌نظر می‌رسد عبارت ۸ قرار است با یک نام همراه شود. نامی که برای همه شاید زیاد جذاب به نظر نمی آمد.: «Village» یا «دهکده». این عبارت می‌تواند نام جذابی باشد؛ اما شاید هم برای ترسناک تر شدن از این نام استفاده شده است…. چرا که عبارت رومی VII احتمالا با کلمه‌ی Village ترکیب شده و نامی هیجان‌انگیز از آن حاصل می‌شود. نامی که هیچوقت شاید آن را فراموش نکرده اید . تریلر رزیدنت اویل ۸ نیز مدام روی نمایش نماد دهکده ، نمادی که بسیار ترسناک جلوه کند که در مرکز آن یک نوزاد کوچک دیده می‌شد پافشاری می‌کرد. بله این پافشاری سخت روی مخاطبان تاثیر گذاشته بود. البته تیم توسعه‌دهنده بازی هم ، بله تیمی که قرار بود به همان اندازه که میدانستید شما را سرکار نگذارد …. به همین نمایش پرتکرار راضی نبودند. بله یک نمایش متفاوت و خیره کننده… در جریان مصاحبه تصویریشان اعلام کرد که این نماد اهمیت زیادی در قصه قسمت هشتم دارد. بله این نماد شاید زیاد هم دور از ستایش درست نبوده است..

دانلود بازی Resident Evil Village

نقد فنی بازی Resident Evil Village برای کامپیوتر

کریس ردفیلد قرار است نقش مهمی در نسخه‌ی هشتم داشته باشد. بله نسخه ای که فراتر از یک انتظار کامل برود . این همان چیزی است که شما به آن در یک حد و اندازه نیاز دارید … او قرار است در فلش‌بک‌هایی که در طول داستان بازی دیده می‌شود، بله فلش بک هایی که گیرا نباشد … در کنار ایثن، میا و فرزند آن‌ها دیده شود. بله کسانی که شاید زیاد هم مورد تایید نباشد. البته اینکه نقش این کودک در داستان بازی چیست . بله یک نقش استثنایی و روزمره و خیره کننده …. هنوز مشخص نشده است. بله این مشخص بودن برای همه جذابیت ندارد …. کریس قرار نیست ، بله قرار نیست که زیاد بخواهد راجب آن حرف بزند..

دانلود بازی Resident Evil Village

در این نسخه از بازی نقش قهرمانانه‌ای را بازی کند. بله نقشی که شاید زیاد مورد انتظار نبوده است …. طبق شایعه‌ها، در یکی از فلش‌بک‌هایی که به گذشته باز می‌گردند، بله فلش بک هایی که ممکن است که زیاد جذاب نبوده باشد. و این می‌شود کریس را دید که به خانه‌ی ایثن و میا حمله می‌کند. بله او دیوانه شده و به هیچ کس فکر نخواهد کرد و آن‌ها را با گلوله مورد هدف قرار می‌دهد. بله با گلوله ای که زیاد مورد اثابت واقعه نشود … در هر صورت مشخص نیست. اما شاید بتوان با آن ارتباط درستی داشت …. این عمل کریس به‌خاطر وظایف و ماموریت‌های او است . ماموریت هایی که شاید زیاد هم مورد توجه نبوده است …. یا اینکه بعد از این همه سال ، بله بعد از این همه سال و دست گرمی و خیره کنندگی هنوز هم جذابیت خود را حفظ کرده است. دست‌وپنجه نرم کردن با هیولاها، بله هیولاهایی که زیاد هم مورد تقدیر نبوده اند. او خودش هم به یکی از آن‌ها تبدیل شده است. بله به یکی از آنهایی که شاید زیاد هم مورد تقدیر نبوده اند ….

گیم پلی :

بازی Resident Evil 8، جدید‌ترین نسخه از مجموعه محبوب رزیدنت ایول کپکام بود. نسخه ای که شاید نتوانست همه نیاز های شخص های مختلف را بر آورده کند . اما خب به اندازه کافی کفایت آن را کرده بود… این بازی با نام دقیق Resident Evil 8: Village قرار است در سال ۲۰۲۱ و برای کنسول‌های نسل بعد منتشر شود. این همان چیزی است که شما با آن در ارتباط بوده اید…..

دانلود بازی Resident Evil Village

رزیدنت ایول ۸ دنباله مستقیمی برای رزیدنت اویل ۷ خواهد بود. بله یک دنباله کاملا پیوسته و در خور ستایش و وقایع آن همانطور که از اسمش هم می‌توان حدس زد، بله اسمی که در توان شما باشد و برای آن در تلاش بوده باشید ..در یک روستای جنگلی جریان دارند؛ یک روستای ترسناک … روستایی که با توجه به تریلر حال و هوایی برفی هم دارد . بله حال و هوایی که بر روی ترس شما تاثیر دارد و موجوداتی گرگینه‌مانند . که خیلی ترسناک هستند در آن جان شخصیت‌های بازی را تهدید می‌کنند. شخصیت هایی که زیاد با هم دیگر سر و کار داشتند…..

این نسخه از رزیدنت ایول هم تجربه‌ای اول ‌شخص خواهد بود.تجربه ای که دیر یا زود شما را به اصل هستی خواهد برد و کاراکتر ایتن وینترز شخصیت اصلی آن است. این کاراکتر چیزی را پیدا خواهد کرد که همیشه به دنبال آن بوده اید …. البته شاهد بازگشت کریس ردفیلد، کسی که ساده به نظر نمی آمده است چهره آشنا و محبوب مجموعه هم بودیم طبق انچه در تریلر دیدیم.

دانلود بازی Resident Evil Village


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Resident Evil Village

دانلود بازی Resident Evil Village – EMPRESS حجم: ۲۸ گیگابایت فرمت: Rar


فایل های موجود در پوشه Animation Fix را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

دانلود فیکس Animation Fix

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸


دانلود بازی Resident Evil Village – DODI Repack حجم: ۲۰ گیگابایت فرمت: Rar


Build 6587890 + All DLCs + OST + MULTi13

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶


مشکل  صفحه سیاه در اجرای بازی:

۱) لطفا فایل “config.ini” یا “config_default.ini” را در محل نصب بازی خود پیدا کنید و آن را با یک نرم افزار ویرایشگر متن باز کنید. مقدار “DirectX12” را به “DirectX11” تغییر بدهید. یا عبارت DX12 را به DX11 تغییر بدهید. فایل را ذخیره کرده و بازی را مجدد اجرا کنید.

۲- به پوشه ذخیره‌سازی سیوهای بازی در نسخه EMPRESS مراجعه کنید و محتوای درون آن را کاملا حذف کنید. پوشه مذکور در این آدرس است:

C: / Users / % USER% / AppData / Roaming / EMPRESS / 1196590

۳- یک بار سیستم خود را ریستارت کنید. ویندوز که مجدد بالا آمد، لطفا چند ثانیه با یک نرم افزار دیگر ویندوز را مشغول کرده و سپس بازی را اجرا کنید.

۴- کلاینت استیم را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید. پس از نصب، یک بار آن را اجرا کنید تا آپدیت های مورد نیازش را دانلود کند.

۵- زبان ویندوز و زبان اعداد و ارقام در ویندوز را کاملا به انگلیسی en-US تغییر بدهید. دقت کنید هیچ آثاری از سایر زبان‌ها در سیستم باقی نماند. هم‌چنین نکته شماره ۲ یعنی پاک کردن کامل سیوهای EMPRESS را مجدد انجام بدهید. سپس ویندوز خود را ریستارت کنید.

مشکل حداقل ۲۱MB فضای خالی برای سیو بازی لازم است:

۱- فایل فیکس زیر را دانلود کرده و در پوشه Program Files (x86) خود کپی کنید:

دانلود فیکس  You Must have at least 21MB of space available FiX

۲- این مسیر را در ویندوز خود ایجاد کنید. هر پوشه ای که موجود نبود را به صورت دستی ساخته و اسمش را دقیقا مشابه قرار بدهید:

C: / Program Files (x86) / Steam / userdata / 817370 / remote / win64_save

۳- کلاینت استیم را از این لینک دانلود کرده و نصب کنید. پس از نصب، یک بار آن را اجرا کنید تا آپدیت های مورد نیازش را دانلود کند.

دانلود سریال خارجی دانلود فیلم هندی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *