مرسی دانلود

  • admin1
  • 18 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Saints Row 3 Remastered در نقش اکشن،ماجراجویی و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر

بازی Saints Row 3 Remastered یک بازی اکشن،جنایی،نقش آفرینی و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Deep Silver Volition, Sperasoft طراحی و ساخته و توسط شرکت Deep silver منتشر شده است.یکی از بازی های اکشن و جنایی در مورد دسته ای خلافکار حرفه ای است که در شهر مشغول به خرابکاری و مبارزه هستند . حال شما به نوبه ی خود میتوانید یکی از این شخصیت ها را انتخاب کنید و بازی را در هر جای شهر شروع کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر

بازی Saints Row 3 Remastered یکی از بازی های درخشان است که در مورد خلافکار های خیابانی است که در آن مشغول به مبارزه هستند و میخواهند که زندگیشان را به نحوی به جلو ببرند . و از این رو که این آهنگ در سویی شنیده میشود . بیاید خلافکار شویم ! بیاید خلافکار شویم !
بازی یک نسخه ریمستر شده یعنی نسخه ای که در آن کیفیت بازی افزایش چشم گیری پیدا کرده خلق شده است . این بازی از بازی های است که شما در آن میتوانید امتیاز نیز جمع آوری کنید . بازی در شهر های مختلف آمریکا رخ میدهید . از این رو شما میدانید که بازی آنچنان فشرده و در مکان های بسته نیست . از این رو برای خرابکاری و راه انداختن جنگ های بزرگ مناسب است . شما میتوانید این بازی را مانند جی تی آی تصور کنید اما نه کامل آن طور ولی بازی به همین شکل است با ماهیتی متفاوت از آنچه که جی تی آی برای شما خلق میکرد . این بازی بیشتر نحوه بازی کردن را به شما می آموزد.

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered

نقد فنی بازی Saints Row 3 Remastered برای کامپیوتر

گرافیک

یک بازی سه بعدی که از سه بعد با کیفیت درجه ۱ دوباره ریمستر شده و قسمت های عظیمی از قسمت مهم گرافیک آن شامل : رگینگ ؛ تکسچر ، بافت ها ، لایه ها ، رنگ ها ، پوست و مو کاراکتر ها در بازی به کلی تغییر کرده است . همچنین کیفیت بازی در اجرا بازی با نرخ فریم بیشتری اجرا میشود و این تست را شما میتوانید با سیستم های قوی تر نیز امتحان کنید و از نرخ فریم بسیار بالا لذت ببرید .
دلچسب بودن کیفیت بازی نسبت به نسخه های قبلی انگیزه شما را در بازی بیشتر خواهد کرد . نقشه های پیشرفته و جادهای طولانی و تو در تو در بازی محیاست همچنین سیستم ردیابی و کانکشن به بازی وجود دارد و شما گروی هم میتوانید بازی کنید.

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered

گیم پلی

شما میتوانید سوار بر تانک شوید و با پلیس ها به نبرد بپردازید . همچنین شما توانایی مقابله به گروه های گنگ را نیز دارید که نتوانند به شما آسیب بزنند . شما میتوانی در بازی به در قسمت فوق العاده بازی یعنی پنت هاوس تجربه لذت بخش بازی را نیز تجربه کنید.

دانلود بازی Saints Row 3 Remastered

صدا گذاری

صدا ها و جلو های بازی نیز تا حدودی خوب عمل کرده است . و تا جای لازم شما را سر ذوق خواهد آورد . موسیقی پس زمینه بازی دو چندان شور و اشتیاق را برای گیمر میسازد . حال آنکه پسای بلندی ها بازی نیز بر روی موسیقی و حالت ها و ریتم تاثیر گذار است . اما از این هم که بگذریم میدانید که موسیقی چندان شاید گیرای لازم را نداشته باشد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 720p on Low Settings
CPU: AMD / Intel CPU, running at 3.4 GHz or higher: AMD FX 6000 series or Intel Core i5-3000 series or newer is recommended
RAM: 8GB
GPU: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.0 support: AMD Radeon 500 series or NVIDIA GeForce GTX 660 or newer
Sound: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 1080p on High Settings
CPU: AMD / Intel processor running at 3.5 GHz (AMD FX 8000 series or Intel Core i5 4000 series or newer is recommended
RAM: 16GB
GPU: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 6GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 6.1 support. AMD Radeon RX 5700 and NVIDIA GeForce GTX 1000 series or newer
Sound: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Saints Row 3 Remastered

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۸ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

نصب کرک فیکس در صورتی که بازی اجرا نشد

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *