مرسی دانلود

  • admin1
  • 13 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Homefront برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Homefront در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Homefront

دانلود بازی Homefront برای کامپیوتر

بازی Homefront یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Kaos طراحی و ساخته و توسط شرکت THQ منتشر شده است.بازی Homefront یک بازی ویدئویی است که ، در سبک ، جنگ و اکشن و سیاسی ، ساخته شده است ، و نشانه هایی را از جنگ ، نشان میدهید . نشانه هایی که ، در آن میتوانید ، آثار و شکل و شمایل ، بد جنگ را ببینید ، جنگ در ، این بازی داری ، مراحل متفاوته تعریف است ، بازی ساخته شده ، توسط استودیو، بازی سازی ، که بازی های مهمی ، در کارنامه خود نیز دارد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Homefront برای کامپیوتر

جنگ هرگز زیبا نیست. چرا که وجود خوده ، واژه جنگ ، میتواند چیز بدی، را نشان بدهد ، چیزی که خانمان سوز است ، کمتر کسی است که ، این روز ها ، زیر زبانش ، این واژه نباشد ، اما این واژه ، در ابعاد بزرگ و حقیقت ، تلخ است . جنگجویان در یونیفرم ، نظامی چیزی جز ، یک سرباز ، آماده‌ی مرگ نیستند. بله همین یونیفرم های ، به ظاهر ساده که ، شما میدانید که ، چگونه در هر صورت ، با هر کار و واژه ای آن را ، برای خود زنده کرده اید . زندگی یک سرباز ، در جنگ ، با روایت های ، سالیان سال ، شاید ، کوچک‌ترین ارزشی ، نداشته باشد.

بله همه چیز ، برای یک سرباز ، فقط از جنگ ، جنگ است ، و جنگ … جنگ همین است! یک سرباز، سربازی که دیگر ، رنگ همه چیز رو ، به رویش خاکستری است ، و همه چیز برای او ، به طرز عذاب آوری دیده میشود ، اما همچنان که ، میدانید ، این همان چیزی است ، که شما ، بالاخره باید قسمت هایی ، از آن را بدانید ، سربازی دیگر را می­کشد و متحد سرباز مقتول، اما خوب بالاخره این موارد نیز ، به همه چیز هایی که در این ، بازی رخ میدهید ، نگاهی تازه ، خواهد انداخت ، سرباز قاتل را ، از بین می‌برد. بله چیزی که فراتر از ، یک وجدان شغل و انسانی ، است. چیز پیچیده­‌ای نیست. بله این یک ساختار ، توضیح ناپذیر و غیر منطقی است ، اما به هر صورت این کار، امکان پذیر و دست ، یافتنی است ، آب هم ، از آب تکان نمی‌­خورد. و فردای همان روز ، دوباره سرباز‌هایی که ، همدیگر را نمی‌شناسند.میدانند که ، نیاز دیگری به اتفاق شگرفی ، در بازی ندارند ، که بخواهد معجزه کند ؛ باید برای این‌که ، زنده بمانند همدیگر ، را بکشند. و برای اینکه ، زنده نماند روحشان را بکشند.

دانلود بازی Homefront

همین سرباز­ها اما زمانی که ، لباس فرم خود را ، در­می­ آورند، میتواند ، مانند آدم های عادی ، به زندگی برگردند. زمانی که ، برای استراحت به زادگاه ، خود برمی‌گردند ، تنها زمانی که ، از یک هیجان ، بیرون آمده اند ، تنها یک سرباز نیستند. هر یک آن­ها یک همسر، یک پدر، یک فرزند و یک برادر است. به هر حال این ، در زمانی که ، شما به آن فکر کرده اید ، شما را دچار هیجان کرده است ،در خارج لباس نظامی، هیچکس جرات ندارد ، به سرباز­ها بی‌احترامی کند، بله سرباز هایی که ممکن است ، چیز های را ناگفته بدانند ، هیچ­کس نمی­تواند تفنگش را، به سمتشان بگیرد و خودشان هم هیچ خطری برای ، دیگران ندارند. اما همین است دیگر ، چه میشود کرد . نه دشمن کسی هستند ، و نه دشمنی دارند. بالاخره باید مانند ، آدم های عادی زندگی کنند ، ولی جنگ هیچ‌وقت، یک پدر، همسر، فرزند و برادر را نمی­بیند. جنگ فقط و فقط سربازی را ، می‌­بیند که دیر یا زود، با خواسته های تعیین، شده به سمت مرگ میرود، خواسته یا ناخواسته باید ، جانش را فدای کشورش ( بخوانید سران کشورش! ) کند. اما این شدید ترین ، حالت جنگ را ، برای شما میسازد.

نقد فنی بازی Homefront برای کامپیوتر

متاسفانه در کمتر ، بازی ویدئویی ، دلخوشی از خنده های زمان ، و حرارت وجود دارد ، اما روی کثیف ، جنگ ملموس است. بازیکن در نقش ، یک نظامی یا غیرنظامی ، وظیفه دارد تا داشته های خود را ، ارتقا بدهد ، طبق دستوراتی که ، بازی به وی می‌دهد، پیشروی کند و دشمنان را بکشد. بله دشمنانی که ، شاید شایستگی لازم را نداشته باشند . همه ی ما حتی خود من ، از این موضوع لذت می‌بریم. موضوعی که دل پسند ، هر کسی در این بازی نخواهد بود ، کشتن یک انسان ، به همان اندازه که ، میتواند سخت باشد ، و حساسیت زیادی را داشته باشد . در دنیای واقعی سخت و ترسناک است، اما به هر حال این آن چیزی است که ، شما با آن دست و پنجه نرم میکنید ، در یک بازی آسان، شیرین و در ضمن ضروری است.

دانلود بازی Homefront

اما به هر حال وجود این زمانه ، چیزی بیشتر را ، برای شما ارائه نخواهد کرد . در بازی‌ها معمولا ، افراد نظامی را می‌بینیم که می‌میرند ، آری خیلی ساده و راحت میمیرند ، اما آیا می‌دانستید که ، در جنگ جهانی دوم ، بله همین جنگ جهانی دوم ، شانزده میلیون غیر نظامی ، مردمی که هیچ کار ف به خصوصی در جنگ را ، ایفا نکرده بودند ، اما خوب در جنگ حضور داشتند ، و اهل جمهوری چین ، کشته شده‌اند؟ این رقم برای آلمان نازی ، که در این جنگ بیشتر بود. نزدیک به دو میلیون بوده ، و برای هند که کمی ، بیشتر فاصله خود را حفظ کرد ، کمی کمتر. شوروی کشوری پهناور ، و از جنگاوران جنگ ، در جنگ جهانی دوم ، دوازده میلیون غیرنظامی ، کشته شده داشته است! بله دوازده میلیون انسان که به سادگی ، نه و به سختی هم نه ، از میان رفتند ، افراد بی‌گناهی که ، کوچکترین توجیهی برای مرگ آن‌ها ، نمی‌توان یافت. بله این توجیح که، شاید حالشان را خوب کند.

گیم پلی :

Homefront یک ویدئو گیم در سبک اکشن ، اول شخص می باشد . ویدئویی که شما آن را تماشایی اگر نبینید یا که در مارس سال ۲۰۱۱ برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل هفتم منتشر شد.

هوم فرانت ، در زمان عرضه ، با توجه به پیش فرضی که ، وجود داشت با واکنش های ، متوسط رو به بالای منتقدین رو به رو شد ، که این یک استثنا شاید ، به زبان آمد و شاید هم ، برای بقیه زیاد ، جالب نبوده است . و صد البته که این ، برای شرکت سازنده ، شرکتی که آن را ، برای ما ساخته است ، چیزی است که ، شما آن را شاید دوست داشتنی ، و تصور کردنی پیدا نکنید ، و علی الخصوص ناشر آن THQ بسیار گران تمام شد ، میتوانید آن را ، به طور حسابی پیدا کنید ، طوری که یکی از دلایل ، ورشکستگی این شرکت ، به همان اندازه که لازم است ، وظیفه زندگی کردن را به شما نخواهد داد .فروش پایین این عنوان بود . بله عنوانی که شما شاید زیاد ، با آن سر و کار نداشته اید .با ما با بررسی این عنوان در ادامه مطلب همراه باشید.

دانلود بازی Homefront

بگذارید اینگونه بگویم Homefront یک ایده اولیه نسبتا جالب دارد .بله یک ایده که ، شامل اتفاقاتی است که شما آن را زیبا و خلاف قوانین نخواهید دید ، چیزی که برای شما همین ، حضور را خواهد ساخت. این بار بر خلاف تمام آثار اکشن هالیوودی ، اما آن چیزی که ، شما تصور خواهید کرد ، و بازی های رایانه ای آمریکاست که ، مورد هجوم کشوری بیگانه ، اما کشوری که ، شما زیاد با آن ، در تعامل هستید که در سناریوی ، بازی ما کره شمالی می باشد ، قرار می گیرد . این بازی نیز از آن ، دسته بازی هاست.

میان پرده ی اول ، بازی که در آن ، اوضاع نا بسامان دنیا ، همان شرایط نافرم ، را تشکیل خواهد داد و دلیل شکل گیری این وضعیت ، را نشان می دهد. این وضعیتی است که ، شما مدام آن را ، مانند گذارن از یک سقوط ، تجربه خواهید کرد. به برای یک بازی ، ویدئویی جذاب است . این بازی ویدئویی که ، شما شاید نتوانید آن را ، زیبا و شاید استثنایی ببینید . اما داستان بازی ، در همین ایده اولیه ، جالب خلاصه می شود ، یک ایده خاص و فوق العاده ، که تجربه ای را ، به شما خواهد داد ، در حد ستایش و چیز دیگری ، برای عرصه ندارد.

گیم پلی Homefront 1 :

در بخش گیم پلی اوضاع وخیم تر نیز می شود، اما وخامت آن شاید ، زیاد دیده نشود ، یادش بخیر در زمان عرضه بازی با ، چه ذوق و شوقی بازی ، را نصب و اجرا کردم ، اما همچنان هم ، همین حس را دارم و ما خب همه چیز خوب ، پیش میرفت ، تا با اولین باگ بازی در همان ۵ دقیقه ابتدایی ، رو به رو شدم . ولی خوب باگ نیز در بازی های، اینچنینی وجود خواهد داشت.

بله ، هوم فرانت پر است از باگ های ریز و درشت که ، طاقت شما را به ، سر می آورند، بله این باگ های کمی ، مشکل ساز و عذاب آور هستند، تا جایی که دیگر توانایی برای ، ادامه بازی ندارید . اما گذر زمان چیزی هایی را عوض خواهد کرد . در بخش گان پلی اوضاع قابل تحمل است و در صورتی که شانس بیاورید ، این شانس تا کجا پیش میرود ، تا کجا که بتوان آن را ، پیش بینی کرد ، می توانید و با باگ رو به رو نشوید ، می توانید از بازی لذت ببرید .میتوانید ، هر کاری که ، دوست دارید انجام بدهید.

دانلود بازی Homefront

از هوش مصنوعی ، افتضاح بازی نیز می گذریم ، و به گرافیک می رسیم،بله گرافیکی که شاید زیاد، قابل قبول نباشد ، چیزی که شما ، آن را زیبا و جلوه آمیز ، تلقی نخواهید کرد، در این بخش نیز ، با یک عنوان معمولی و گاها افتضاح، رو به رو می باشیم . شاید این یک ، حالت جالب ندارد ، اما خوب این همان ، اتفاق زیاد خوب ، به نظر می رسد.

گرافیک بازی ، در بخش فنی ، سرشار از مشکل است ، مشکلات نظیر پایین آمدن ، کیفیت ، کیفیت بازی که شما آن را ، تجربه خواهید کرد ، تکسچرهای ، با کیفیت بسیار پایین ، بله این تکستچر ها ، افت فریم های اعصاب خردکن ، اما این اعصاب خوردی به معنای ترک ، بازی نیست ، اما همگی در کنار هم ، قرار می گیرند تا شاهد یک دست پخت ، افتضاح از دیجیتال ، اکستریمز ، سازنده بازی ، باشیم.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU:Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.8 GHz
RAM:1 GB RAM (XP) or 2 GB RAM (VISTA/WIN 7)
OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7
VIDEO CARD:Shader Model 3.0 graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA GeForce 7600 GT or ATI Radeon 1600 XT)
TOTAL VIDEO RAM:256 MB
HARDWARE T&L:Yes
PIXEL SHADER:3.0
VERTEX SHADER:3.0
FREE DISK SPACE:10 GB

سیستم پیشنهادی :

CPU:Quad Core CPU(AMD/Intel)
RAM:1 GB RAM (XP) or 2 GB RAM (VISTA/WIN 7)
OS:Windows XP, Windows Vista or Windows 7
VIDEO CARD:NVIDIA GeForce 260 or ATI Radeon HD 4850 or better
TOTAL VIDEO RAM:1 GB
HARDWARE T&L:Yes
PIXEL SHADER:3.0
VERTEX SHADER:3.0
FREE DISK SPACE:10 GB


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Homefront

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳٫۳۴ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *