مرسی دانلود

8
  • hedar
  • 26 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Ryse Son of Rome برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ryse Son of Rome در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Ryse Son of Rome برای کامپیوتر

بازی Ryse Son of Rome یک بازی اکشن و تاریخی و نقش آفرینی محصول شرکت بازی سازی Crytek Studios می باشد که از سیستم اکشن و گیم پلی زیبایی رنج میبرد و عمیقا نبرد هایی را نشان میدهد که در قرون وسطا و یا جنگ ها صلیبی میتوان مشابه آنها را یافت . وجود آپگرید ها و توان بخشی و همچنین سیستم های منظم و خلق انعکاس و زیبایی در سرعت نشان دادن امتیاز و لشکر کشی در طول بازی نیز جذابیت بالقوه ای دارد .

داستان بازی Ryse Son of Rome برای کامپیوتر

در این بازی همین که شما به مکان های سرسبز در جنگل بروید و هر کسی را با چاقو شکار کنید . این داستان در کشور روم ممکن است که جذاب به نظر آید ، حالا با فرهنگی که آنها از یکدیگر کسب کرده اند ، بیشتر پی ریزی داستان بر اساس نفرت و انتقام بنا شده است و ممکن است برای رده های سنی پایین مناسب نباشد . ولی مبارزات به طرز پیوسته ای به یکدیگر شباهت دارند و میتوانند آنچنان که باید و شاید شما را نیز در میان حقیقت گم نشان بدهند.

این داستان ممکن است که توسط اصلی ترین ها و زمان های مهم پرسیده شود . با همه اتفاقات توانایی هایی است که ممکن است شما را نیز در درسر گرفتار کند ، این همان چیزی است که ممکن است که شما را دیوانه و عصبی جلوه بدهد از یک جنگجویی که میخواهد انتقام بگیرد و بر خلاف همه باشد . او بیشتر از آنکه بداند باید برای خودش پی ریزی داشته باشد . با همه این شرایط در میان یک دردسر بزرگ و پیوسته با حالتی که شما را خواهند شناخت و میدانید که تصور شما زود به زود و دور به دور مانند یک تصویر است . در لحظه ای بعد ماریوس کسی است که باید مانند یک گل سرخ در جنگ پر پر بشود. اما من وقتی در بازی جلوتر میرفتم با همه شرایط خود را مطیع میدانستم و میخواهم که با همه آن تضاد ها به شرایط فعلی کمکی برسانم و یا زنده بمانم . با همه این ها با ساختار غیر عادی سعی میکرد که دیوانه بازی در نیاوم و مانند گذشته زندگی نکنم.این پیگیری داستان ها چندان دشوار و نافرجام به نظر نمی آمد و همه احساس میکردند باید کاری درست را انجام بدهند .

 

نقد فنی بازی Ryse Son of Rome برای کامپیوتر

اگر میخواهید قابلیت های بازی را در پی سی با با ایکس باکس مقایسه کنید شاید این بهترین موقعیت باشد که بتوانید آن را عملی کنید. محیط هایی بازی و لوکیشن ها بر روی نقشه آنچنان فنی و متنوع به حساب نمی آیند. ممکن است که آنها تنوع و ساختار یکپارچه و دگرگونی نداشته باشند. این همان معماری رومی است که وجود آنها بسیار تاثیر گذار و غیر قابل تصور است . اما این بازی شما را به عنوان یک قاتل که در کشتی قرار دارد نشان میدهد. این همان باتلاق هایی است که در درون جنگل هر کسی را گرفتار خود خواهد کرد. شخصیت هایی انیمیشنی آنقدر مبارزه های پیچیده ای دارند که همه چیز در واقعیت برای آنها به نحوی دیگر است ، آنها ممکن است که کاملا سالم و غیر ضروری به نظر نرسند. این همان چیزی است که باعث میشود در صداپیشگی نیز به همان نحوه جلو تر و با کمالات بروند ، اما ممکن است که آنقدر توانمندی و شیفتگی را نداشته باشد. سکانس هایی از بازی بیشتر شبیه به فیلم های سینمایی علمی و تخیلی میرسد ، شما با گفتگو ها در بازی ممکن است که میخکوب نیز بشوید .

بزرگترین و مهم ترین مسائل این بازی سیستم جنگ و مبارزات آنها است که در هر قسمتی ممکن است که شکل بگیرد ، ممکن است هر کسی شرایط محیطی و فیزیکی خود را تجربه و یا با آن خود را مخلوط کند . این همان مبارزات اساسی و شکل گرفته با ضربه های اساسی خود است ، این همان بلوک های حمل سنگین است . با همه این تصمیمان ممکن است که نتوانید در کنترل بازی اقدام و یا پرخش های مناسبی را ارائه بدهید ، که تا زمانی که انیمیشن های پر زرق و برق جلوه خود را از دست بدهند ، سرگرم کننده باقی می ماند. سیستمی وجود دارد که بتواند حملات کامل را انجام دهد ، اما اگر آنها را درک کنید ، حملات آنها نیز آسان است.


حداقل سیستم :

OS: Windows® Vista 64-bit / Windows® ۷ ۶۴-bit / Windows® ۸ ۶۴-bit

Processor: Dual core with HyperThreading technology or quad core CPU (4+ logical processors)

Memory: ۴ GB RAM

Graphics: DirectX 11 graphics card with 1 GB video RAM

DirectX: Version 11

Storage: ۲۶ GB available space

Sound Card: DirectX compatible Sound Card with latest drivers


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ryse Son of Rome

حجم: ۱۷٫۲۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *