مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Romance of the Three Kingdoms XIV برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Romance of the Three Kingdoms XIV در ژانر استراتژیک و تاریخی می باشد.

دانلود بازی Romance of the Three Kingdoms XIV برای کامپیوتر

بازی Romance of the Three Kingdoms XIV یک بازی استراتژیک و اکشن جنگی می باشد و سازنده آن :KOEI TECMO GAMES CO., LTD. یک از شرکت های بازی سازی می باشد . این بازی داری گیم پلی آموزشی و همچنین بخش های ارتش و انتخاب نوع سرباز و گارد های مهم ، و فرماندهی قدرتمند برای جنگیدن و دفاع از سرزمین و غنایم شما است . میتوانید در طول نبرد ها پیروز شوید و قدرت زیادی را به دست آورید و با آن تسلیحات نظامی خود را بیشتر کنید.

داستان بازی Romance of the Three Kingdoms XIV برای کامپیوتر

میخواهم از همین اولین آغاز بیشترین چیز ها را بازگو کنم برایتان تا کاملا از نحو گیم پلی این بازی و شرایط محیط آن برخوردار شوید. در بازی چهار بخش می باشد که مختص به آموزش و یادگیری قواعد و استفاده از ارتش و تجهیزات می باشد. اما در کل میتوان به سادگی آنها را طی دوره ای کوتاه آموخت. قسمت های مختلف در بخش آموزشی وجود دارد که تعدادی از آنها مهم هستند و تعدادی هم خیر ، اما برای کاربر ممکن است که زیاد جذاب و خیره کننده به نظر نرسد و هیچ تاثیری از آن دریافت نکند ، اما ممکن است که به همین سادگی که شما روی آن وقت میگذارید نیز  برای شما تاثیراتی داشته باشد که شما گاها آنها را تکرار و اجرایی نمیکنید. هدف اصلی شما بازی کردن و کسب شرایطی است که شما میخواهید بارها آن را تکرار کنید و از این گیم پلی تا حدودی نابرده رنج گنج بسازید. ممکن است که شما کمی موفق و کمی هم ناموفق عمل کنید ، اما با همه این موضوعات تفاوت هایی نیز وجود دارد که میتوان آن را به خوبی مشاهده کرد. با این حال در گسترش قلمرو شما میتوانید همانگونه که خودتان دوست دارید عمل کنید

نقد فنی بازی Romance of the Three Kingdoms XIV برای کامپیوتر

، و نه از روی اجبار اما به هر حال تا جایی که شما میدانید همه چیز به نحوه کارکرد شما و مناطق تحت پوشش فکری شما و استراتژی مورد نظرتان برمیگردد. نه اینکه تاکتیکی که بتواند شما را کمی ناآزموده وارد دنیایی کند که از آن به خوبی سر در نمی آورید. با همه این ها تا مدتی نیاز است که بدانید چگونه فکر شده ادغام میکنید ، با همه این ها زمانبندی مناسب کمی تاثیر گذار و راه حلی مناسب را به همراه دارد. نوع چینش سربازان و نبرد آنها کمی تاثیر گذار و اشتراکی است ، اما با همه چیز هایی که میدانیم نیز از عمق و شکلی پیوسته بیرون خواهد آمد ، اما ممکن است که کمی نیازمند به زدن حرف هایی باشید که از پس آنها بر می آیید اما ممکن است که کمی نیز در پوشیده شدن و نگاه دقیق وسواس به خرج بدهید ، اما این نکته ضروری است که کمی از وضعیت استراتژی و گیم پلی بازی فاصله بگیریم . اما شما باید بدانید که با چگونه نیرو ها و ارتش هایی میتوانید زد و بند درستی را داشته باشید . اما به هر حال میتوانیم داستان هایی را بسازیم که کمی به حقیقت نزدیک هستند و کمی هم از آن دور هستند.

اما ممکن است که وجود برخی از حالت های از پیش تعیین شده و پیش فرض بتواند به شما کمک بزرگی کند ، اما به هر حال هر کسی در داشتن توان خود میتواند قدرتش را جلو و عقب کند ، اما مهم ترین روشی که شما در نظر دارید ، همان هماهنگی درست و قابلیت همگام سازی ارتش و کاراکتر های داخلی است. در کنار این مورد، وجود رهبرانی شایسته ریشه در دل داستان واقعی بازی دارد و نمیتوان آن را کاملا چیزی جدا به حساب آورد و بسیاری از شخصیت ها برایمان تازگی دارند و در ذهنمان نقش خواهند بست ، اما به هر حال تا جایی که میدانیم استفاده از یک نگاه گیرا و کمی جلو یا عقب تر نگاهی عمیق میتواند همه چیز  را برای شما از یک راست آزمایی به یک حقیقت امر تبدیل کند ، با همه این ها میتوانید درون بازی از حالت هایی استفاده کنید که چندان رمق بازی را از شما نخواهند گرفت.اما به هر حال تا جایی که از آن خبر داریم چنین کسی نیز به روش دقیقی با ما برخورد نکرده است ، اما کمی دلهره میتواند در عمق بازی تاثیر بگذارد و آن را بالا و پایین کند ، اما گیمر خودش میتواند لذت یا ذلت ببرد ، قواعد از پیش تعیین شده ای وجود ندارد که بخواهیم آن ها را غیر ناهمگونه بدانیم و یا وسواس بر روی آنها به خرج بدهیم. اما در هر صورت داستان های شفاف و تاثیر گذار در همین محیط میتواند با همه داشته های ما سازش عمیق و بالفطره داشته باشد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® ۱۰, Windows® ۸٫۱, ۶۴bit

Processor: Intel Core i3-3220 (3.0GHz or over)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX660

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

Sound Card: 16 bit stereo, 48KHz WAVE file can be played

Additional Notes: 1280 x 720 Display required

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® ۱۰, Windows® ۸٫۱, ۶۴bit

Processor: Intel Core i7-3770 (3.0GHz or over)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

Sound Card: 16bit 5.1ch Surround, 48KHz WAVE file can be played

Additional Notes: 1920 x 1080 Display recommended


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Romance of the Three Kingdoms XIV

حجم: ۸٫۴ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *