مرسی دانلود

  • admin1
  • 24 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Road Z The Last Drive برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Road Z The Last Drive در نقش اکشن و ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی Road Z The Last Drive

دانلود بازی Road Z The Last Drive برای کامپیوتر

بازی Road Z The Last Drive یک بازی اکشن و ماجراجویی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Blue Moose Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Blue Moose Games منتشر شده است.بازی خوب و حرفه ای در سبک ماشینی و زامبی است که در این بازی شما مشغول بازی کردن به هر نحوی هستید و میتوانید به همان اندازه که میخواهید از پس زامبی ها بدجنس و شرور که میخواهند شما را نابود کنند نجات پیدا کنید . این بازی از جمله بازی های است که شما میتوانید با آن بازی کنید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Road Z The Last Drive برای کامپیوتر

یک بازی اکشن و ماشین مسابقه ای که در مورد زامبی ها است . در این بازی شما سوار بر یک ماشین به سمت زامبی های لعنتی حرکت میکنید . تا جایی که بتوانید آنها را نابود کنید به همین منوال میتوانید امتیاز نیز کسب کنید و قفل مراحل بازی را یکی پس از دیگری باز کنید . این بازی از آن دسته بازی های است که میتواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند و مشغول به بازی نگه دارد. کافی که است که شما ماشین خود را در بازی روشن کنید و بدانید که به کدام سمت میروید این همان چیزی است که شما در این بازی به آن نیاز دارید. این بازی از آن دسته بازی های است که شما میتوانید به آن چیزی که میخواهید برسید. این آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید . بدانید که همین چیز است که شما را نجات خواهد داد . تلاش و انگیزه برای انجام دادن یک کار به مراتب شما را پیشرفت خواهد داد . یک بازی استثنایی که شما در آن میتوانید به همان اندازه که میخواهید پیشرفت کنید . لزوم جمع آوری امتیاز و پیشرفت بهتر شما این است که تلاش خود را برای بهتر شدن انجام بدهید.

دانلود بازی Road Z The Last Drive

و این نشان میدهد که شما یک بازیکن خوب به مراتب بالاتر از حد معمولی هستید و تا جای ممکن از احد آن بر خواهید آمد . یک بازی شیفته که شما در آن زامبی ها را دنبال میکنید . شما بیشتر زندگی خود را صرف این بازی خواهید کرد .این را به شما قول خواهم داد . بازی یک بازی پویا و تعاملی است که شما در بیشتر مراحل زندگی از آن بهره خواهید برد . از آن دسته بازی های است که شما در هر جایی مشغول به آن هستید . و این بیشتر از آن چیزی است که شما توان آن را دارید . بهترین راحل آن چیست ؟ مجازی فکردن راجب بازی.

دانلود بازی Road Z The Last Drive

نقد فنی بازی Road Z The Last Drive برای کامپیوتر

یک بازی از که از گرافیک و مدلسازی سه بعدی استفاده میکند و شما را در یک نقش ماشین سوار و شاید یک قهرمان قرار خواهد داد که بتوانید در آن به همان چیزی که میخواهید دسترسی پیدا کنید . این یک بازی فوق العاده استثنایی نیست . بلکه شما آن را استثنایی میکنید . این بازی همان چیزی را به شما میدهد که با نیاز دارید و تمام سعی خود را انجام میدهید تا آن را یک بازی خوب و بهترین نوع انجام بدهید.

دانلود بازی Road Z The Last Drive

بازی های که از نور پردازی خوبی استفاده نکنند نمیتوانند به خوبی و سادگی انجام این کار را به خوبی و مورد دار انجام بدهند . این بازی از آن دسته بازی های است که شما به آن چیزی که نیاز دارید نیاز خواهید داشت . بازی هایی که سفلای آن کمک کننده خواهد بود . این یک بازی نیاز به زحمت و پیچیدگی های خاص خود را دارد . و این شیطان که در این بازی به سر میبرند نمیگذارند و از این سنت بیرون نخواهند آمد . تا جای ممکن از عهده آن شاید بر نیایند و این ممکن است که شما را زیاد خوشحال نکند . در بیشتر بازی های که از زمان امرو خارج هستند یعنی بازی های مدرن که بیشتر در مورد زامبی های یا خون آشام ها ساخته میشود شما آنها را طوری خواهید دید که از عهده آن برنیاید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما را تا جای ممکن از بر نخواهد کرد.

دانلود بازی Road Z The Last Drive

یک دسته بندی دقیق و کار آمد که دیگر در زمان حال و فردای شما نخواهد گنجید . این بازی یک از بازی های فوق العاده است که شما میتوانید به آن دست پیدا کنید . این همان چیزی است که شما آن را یک اعجاب میدانید اما در غیر اینصورت آن را دور می اندازید . کسب امتیاز و توان عوض کردن اتومبیل هایتان در این بازی تنها چیز های هستند که شما از آن بهره خواهید برد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz or AMD FX-8350 @ 4.2GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD HD 7950 with 3GB VRAM minimum

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64 bit)

Processor: Intel Core i5-6600 @ 3.3 GHz or AMD Ryzen 3 1300 X @ 3.4 GHz

Memory: 12 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 with 4GB VRAM minimum

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Road Z The Last Drive

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۹۵ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *