مرسی دانلود

  • admin1
  • 19 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Rico Breakout برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rico Breakout در نقش اکشن،شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Rico Breakout

دانلود بازی Rico Breakout برای کامپیوتر

بازی Rico Breakout یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ground Shatter طراحی و ساخته و توسط شرکت Rising Star Games منتشر شده است.یکی از بازی های است که شما در آن میتوانید از روی نقش به اتاق های یک ساختمان وارد شوید و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود کنید . در این بازی مانند بسیاری از بازی های شوتر و اکشن شما وظایفی در بازی دارید که به آن عمل پاکسازی میگویند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Rico Breakout برای کامپیوتر

بازی از ساختار داستانی ساده و نسبتا سرگرم کننده ای برخوردار است . این بازی به شما این امکان را میدهد که هر فرد را رد یابی کنید و خود را برای حمله آماده کنید . از این رو شما میتوانید که به سادگی یاد بگیرید .و در یک مکان عالی مخفی شوید . بازی از تم بصری بسیاری جالبی برخوردار است . و در هر مرحله ارتقا شخصیت و سلاح و امتیاز کمترین چیزی است که نسیب یک بازیکن حرفه ای خواهد شد.

دانلود بازی Rico Breakout

نقد فنی بازی Rico Breakout برای کامپیوتر

بازی RICO Breakout یکی از بازی های خوب است که شما در آن میتوانید به اندازه کافی خود را ورزیده کنید . یک بازی استثنایی و شوتر اول شخص که توانایی شما را در هدف گیری دقیق بالا خواهد برد از سری بازی های اکشن و تفنگی که شما را وارد محیط های بسته میکند و شاید به اندازه کافی خوب نباشد . اما میتواند تا مدت ها شما را سرگرم کند.این بازی در مراحل مختلف شما را به چالش های مختلفی دعوت میکند.

از این رو این بازی در تمامی سبک های اکشن و شوتر میگنجد. از سری بازی های فوق العاده و حرفه ای که کاملا میتواند با آن چیزی که شما در نظر دارید جور در بیاید . بازی های زیادی هستند که به اندازه کافی نمیتوانند خوبی باشند . اما این بازی واقعا یک شاهکار برای شما میسازد . شما تفنگتان را به دست میگیرید و از پله های ساختمان بالا میروید.در هر جایی ممکن است که شما نتوانید به هدف شلیک کنید.

دانلود بازی Rico Breakout

بیشتر بازی هایی که انجام میدهید این طور است که شما فهم و درک آن را دارید اما خوب خوشبختانه همیشه اینطور نیست که شما بتوانید با یک گلوله به سر طرف شلیک کنید و او را از پای در بیاورید.خوشبختانه المان های زیادی برای افزایش سرعت در این بازی به کار رفته است . هر چند که شما نیاز دارید به خوبی بسیاری از موارد مهم از جمله حمل سلاح ، پوشش درست و عدم ردیابی شدن را یاد بگیرید . ممکن است که شما یک در را بشکنید و وارد آن شوید . اما کسی در داخل نباشد . چرا که بیشتر دشنمان شما در جاهای مشغول مخفی شدن هستند و ممکن است بعد از آمدن شما به طرفتان شلیک کنند.

گرافیک : این بازی با کیفیت اچ دی و مدلسازی سه بعدی شخصیت ها و مکان ها ی ساخته و طراحی شده است . نحوه رگینگ یا استخوان بندی اجزای بدن کاراکتر ها یا ساختمان و فضا ها به خوبی شکل داده شده است . در هر جایی نماد هایی حضور دارند که از طراحی خوبی برخوردار هستند . میتوان گفت که بیشتر بازی هایی که امروز در اختیار شما قرار دارد . به این شکل است که شما قادر نیستید حدس بزنید کدام شخصیت طراحی بهتری دارد . به هر صورت کیفیت بازی در حد خوبی است . اما در بخش سه بعدی سازی و طراحی شخصیت ها چندان قوی عمل نکرده است . اما از بازی شوتر به این سبک هم نمیتوان زیاد سخت گرفت . بازی در مراحل مختلفی شکل میگرید . از این رو باید بتوانید که در یک نقطه نمانید.

دانلود بازی Rico Breakout

گیم پلی :  بازی داری نوع و شکل ساده ای از بازی کردن است . بازی خود به خودی خود چندان گیرا نیست . اما اگر شما بخواهید زیرکانه بازی کنید . در انتهای هر راهر رو به سمت خانه بخزید متوجه خواهید شد . که بازی کردن در این بازیه شوتر واقعا یک اکشن به تمام معنا است . بازی های که بیشتر به سمت ماموریت های چون گرفتن جان اشخاص پیش میروید به همین شکل توسعه داده شده اند.

راهنمای نصب

پارت های فشرده را از حالت زیپ و فشرده دانلود کنید و آن را استخراج کنید.به این ترتیب میتوانید به خوبی و سرعت آن را نصب کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Window 8.1

Processor: Intel Core i5-4590

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 760 (2048 MB Ram)

DirectX: Version 10

Storage: 8 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rico Breakout

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۴٫۴ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *