مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Death Stranding برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Death Stranding رشته مرگ در ژانر اکشن،ماجراجویی و جهان باز می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Death Stranding

دانلود Death Stranding برای کامپیوتر

بازی Death Stranding یک بازی اکشن،ماجراجویی و جهان باز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Kojima Productions طراحی و ساخته و توسط شرکت ۵۰۵ Games منتشر شده است.بازی Death Stranding یک بازی اکشن و جنایی در سبک بازی های سایبرپانکی و شبیه سازی دنیایه علمی و تخیلی ماتریکس است .بازی ساخته استودیو Hideo Kojima می باشد . یکی از استودیو های ژاپنی که این کار او باعث شد که زیاد مورد قبول واقعه نشود . به هر حال در هر زمانی این بازی شیفته خاطراتی از آینده دور است . بله آینده ای که شاید آن را دوست داشته باشید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Death Stranding برای کامپیوتر

بازیساز ژاپنی، Hideo Kojima را باید یکی از معروفترین، استودیو های زندگی و زیبای لازم دانست . اما این استودیو یکی از متفاوت ترین استودیو های تاریخ است . که شما با آن هر اتفاقی را تجربه میکنید . چون یک دنیای گیم و متفاوت را تجربه خواهید کرد . و این را شناخته شده ترین، بله یکی از کامل ترین حالت های اصلی را دارد و در عین حال ، چیزی که من آن را میدانم ، برای شما نیز یک اغماص طولانی را در پی دارد . یکی از متفاوت ترین بازیسازان و صد البته ایده پروران در دنیای گیم به شمار آورد. اما خوب این آن چیزی است که شما به دنبال آن هستید تا در زمانی آن را بسازید و فردایش نیز برای آن بازی را امتحان کنید. فردی که به واسطه خلق فرانچایز Metal Gear Solid, بله فرانچایزی که فوق العاده داری اهمیت و تجربه ای به خصوص است . چیزی که شاید به هر حال وجود آن دوست داشتنی باشد.

دانلود بازی Death Stranding

دانلود بازی Death Stranding برای کامپیوتر

اما این را تجربه کنید . دنیای که شاید کامل بودن آن یک واسطه شرطی باشد . نام خود را در تاریخ بازی های ویدئویی ، بله بازی هایی که شما آن را کاشته اید و پرورش داده اید . جاودان کرده است. اما آیا میدانید که تقلا کردن آن درست تر از آن چیزی است که شاید شما آن را بخواهید بدانید. کوجیما در قالب نسخه های متفاوت ، بله نسخه هایی که شاید شما نیز آن را دوست داشته باشید. متال گیر، آیا این آن چیزی است که شما آن را دوست داشته اید . نه تنها همواره ، آن چیزی است که شما آن را دوست داشته اید . به دنبال روایتی متفاوت و ساختار شکن بود، اما خوب دیگر چیزی فراتر از آن را تجربه نخواهید کرد. بلکه در زمینه های دیگر مانند گیم پلی ، بله این زمینه که شما آن را تجربه کرده اید . نیز حرف های زیادی برای گفتن داشت. بله حرف هایی که شاید دور از انتظار و زیاد دیوانه کننده نبوده است. اگر بگوییم سبک Stealth یا همان مخفی کاری به شدت به کوجیما و سری Metal Gear Solid مدیون است.اما در هر حال برای آن زحمت های فراونی را کشیده اید. حرف اشتباهی به زبان نیاورده ایم.بله حرفی که شاید کسی آن را دوست داشته باشد. یا خیر..

دانلود بازی Death Stranding

اما سرانجام، کار کوجیما با دنیای متال گیر ، بله یک دنیای وحشتناک ژاپنی.. به پایان رسید و او با تأسیس استودیو Kojima Production, ماجراجویی جدید خود ، بله یک ماجراجویی و استثنا بودن ، به عنوان بازیساز را آغاز کرد. اما در هر حال این یک رویه است . رویه ای که شما آن را دوست دارید . پس از اختلافات و مشکلات متعدد با Konami که در نهایت به خروج پر سر و صدای کوجیما منجر شد، بله خروجی که جذاب و جالب است . نگاه ها به کوجیما دوخته شده بود. بله نگاه هایی که شاید زیاد هم جذاب نبوده است. بسیاری از افرادی که به طور همیشگی ، به صورت پیوسته و برآورده شده و‌ مرتب دنیای گیم را دنبال می کردند، شاید فکر میکردند با یک دنیای کاملا عجیب سر و کار دارند . به شدت کنجکاو بودند، بله شدت کنجکاوی آنها اینگونه بوده است. که اثر جدید کوجیما ، بله عصری که شاید چیزی فراتر را داشته باشد. چه اثری و در چه ژانری خواهد بود. بله این ژانر نیز یک حرفه ماجراجویی را بر عهده خواهد داشت.

پس از مدتی کوتاه که کوجیما در سکوت خبری فرورفته بود ، بله سکوتی که شایسته یک بازی بود . و شایعات در مورد اثر جدید او و Kojima Production به اوج خود رسیده بود، بله شایعاتی که شاید زیاد جالب به نظر نمی آمد. نهایتا در جریان کنفرانس E3 سال ۲۰۱۶ بود. که کوجیما به طور رسمی با نمایش تیزری کوتاه جدیدترین اثر خود را معرفی ساخت. بله اثری که شاید زیاد هم با چیزی که شما فکر میکنید ، تفاوت زیادی نداشته است. پس از این معرفی اولیه ، معرف ایی که شما آن را دنبال کرده اید. نگاه های زیادی به سمت این اثر معطوف شد.

دانلود بازی Death Stranding

نقد فنی بازی Death Stranding برای کامپیوتر

بلاخره انتظارها به پایان رسید ، بله این آن چیزی است که شما آن را زیاد تجربه کرده اید. و بازی Death Stranding برای کامپیوتر که ساخته استاد هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) و استودیو بازی سازی Kojima Productions می باشد.اغلب شاید این را تصور کرده بودید . بله تصور این حالت .. توسط گروه قدرتمند CPY کرک و برای کامپیوتر های شخصی منتشر شد. اما تا جایی که میدانید نیز این همان چیزی است که شما مغلوب آن شده اید.

بازی Death Stranding (دث استرندینگ) در سبک اکشن، جهان باز و ماجراجویی ساخته شده است، بله یک بازی که شاید زیاد ایده آل نباشد. یعنی برای شما متفاوت نباشد. شخصیت اصلی بازی سم بریجز (Sam Bridges) نام دارد و شما قرار است ، میدانید که چه میگویم ، کنترل این شخصیت را در مأموریت های مختلف به عهده بگیرید.

گرافیک بازی به لطف موتور گرافیکی دسیما (Decima) بسیار چشم نواز بنظر میرسد، موتوری که شاید آن را برای اولین بار برای یک حادثه اصلی در نظر گرفته باشید و بازی دارای جلوه‌ های ، متفاوت و غیر کاربردی است.و این بصری فوق‌العاده و جزئیات گرافیکی بالا میباشد. بله تا جایی که میدانید.

دانلود بازی Death Stranding

داستان بازی Death Stranding پیچیدگی های خاص خود را دارد، بله یک پیچیدگی که شاید متفاوت تر از لحظه های گذشته نیز باشد. و آغاز داستان بازی ، بله یک بازی که در اصل متناسب با چیزی است که شما آن را دیده اید . و در زمان انفجارهایی که به نام Voidout شناخته می‌شود شروع میشود. بله این یک معجزه است.

این انفجار ها ارتباط اند از چیزی که میخواهند باشند . مناطق مختلف و شاید چیزی فراتر از یک حالت همیشگی ، کشور امریکا با هم قطع می‌کند . در هر صورت به همان اندازه که شما به آن نیاز خواهید داشت و بشریت را در آستانه انقراض قرار می‌دهد. انقراضی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است .

انفجارهایی که در نتیجه آن ، بله در نتیجه آن چیزی که میدانید ، با سری الان زیاد در هم آمیخته نیست. ارتباطی بین دو دنیا، دو دنیای متفاوت و شکل گرفته از چیزی که شما آن را خواهید دانست. دنیای زنده‌ها و چیزی که بعد از آن می‌آید، برقرار می‌شود. اما شاید زیاد به آن پیگیر نبوده اید.

حال شما باید با کنترل سم پورتر بریجز تلاش کنید. بله کنترلری که دیگر در دستنان قرار ندارد. تا با برقرار کردن دوباره این حالت همیشگی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است . ارتباط یک بار دیگر شهرهای از هم گسیخه‌ی ایالات متحده‌ی سابق ، که در بهت حیرت قرار داشتند را نجات خواهد داد. و این را به شبکه‌ی کایرال زیر نظر شهرهای متحده‌ی امریکا موسوم به UCA متصل کنید.

دانلود بازی Death Stranding

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
CPU: Intel® Core i5-3470 or AMD Ryzen 3 1200
RAM: 8 GB
GPU: GeForce GTX 1050 3 GB or AMD Radeon RX 560 4 GB
DirectX 12
HDD: 80GB
Sound cards: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: WIndows 10
CPU: Intel Core i7-3770 or AMD Ryzen 5 1600
RAM: 8GB
GPU: GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon RX 590
DirectX 12
HDD: 80GB
Sound cards: DirectX compatible


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Death Stranding

دانلود بازی Death Stranding برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی DEATH STRANDING – DIRECTOR’S CUT – FLT حجم: ۷۲٫۶ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود کرک نهایی FLT به صورت جداگانه

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۶

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۷

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۸

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۹


دانلود بازی DEATH STRANDING – DIRECTOR’S CUT v1.000 – Build 8451356 – DODI حجم: ۴۹ گیگابایت فرمت: Rar


Bonus Content DLC +

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

 دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *