مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 سپتامبر 20
  • بازی ماشین سواری

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی RDS The Official Drift Videogame در ژانر ورزشی،مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame برای کامپیوتر

بازی RDS The Official Drift Videogame یک بازی مسابقه ای،ماشین سواری برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Drift Physics Crew طراحی و ساخته و توسط شرکت Outright Games LTD منتشر شده است.یک بازی ماشین مسابقه ای و یک اتومبیل رانی حرفه ای است که شما در آن میتوانید با استفاده از تجهیزات حرفه ای گیم بازی را انجام بدهید تا بتوانید این بازی را نیز مانند ماشین سواری آموزش ببینید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی RDS The Official Drift Videogame برای کامپیوتر

یک بازی که بیشتر هدف آن شبیه سازی بر اساس واقعیت است و میتواند به شما آموزش ماشین مسابقه ای و دریفت را بدهد و شما میتوانید با آن بازی کنید و مسابقات دریفت را انجام بدهید . در این بازی بیشتر عملکرد به همین نحوه و عنوان می باشد . یک بازی که علاوه بر بودن در سطوح مختلف به آن چیزی که میخواهید شما را نزدیک خواهد کرد . یک بازی خوب و جامع و کاربردی بر خلاف یک عملگر جدید و بیشتر از آن چیزی که از المان های اساسی و دروغی نشان دهنده است .
یک بازی که فراتر از زندگی امروز است و شما آن را یک استثنا خواهید دید برخلاف چیز های که شما آن را دوست خواهید داشت مانند پرش از روی ارتفاع یا یک تپه با ماشین خود . این بازی به شما خلاف یک بازی را نشان خواهد داد.

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame

نقد فنی بازی RDS The Official Drift Videogame برای کامپیوتر

گرافیک بازی خلاقانه است و شما در هر جای بازی فیزیک ماشین ها را به خوبی احساس خواهید کرد و هیچ چیز کم نقص و ضد و نقیضی در این بازی وجود ندارد که بخواهد شما را بترساند و از آن چیزی که میخواهید صرفه نظر کند شما را به همان چیزی که میخواهید شما را خواهد رساند تا در اویل مراحل و دریفت اینطور به نظر می آید . این بازی میتواند توانایی شما را افزایش بدهد و یک بازی خوب و با عکس العمل سریع را بسازد . کیفیت خیره کننده مدل های سه بعدی ماشین ها در این بازی این امر فوق العاده از با کیفیت بودن این بازی را به شما نشان خواهد داد . شما در هر جایی نور آفتاب را به خوبی مشاهده خواهید کرد . رنگبندی و درجه حرارت رنگ ها تا جای ممکن از آن چیزی که شما فکر میکنید فراتر رفته است.

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame

یک بازی که علاوه بر چیزی هایی که شما آن را مقدس یا بلامانع بدانید فراتر خواهد برد . شما چه چیزی را در این بازی مشاهده میکنید که آن را دوست دارید و آن را دوست ندارید مانند عوض کردن رینگ اسپورت ماشین ، یا لاستیک های نو و جدید ، یا میتوانید رنگ ماشین خود را عوض کنید . اما این بازی دیگر چیزی در خود ندارد که بتواند به شما یاری برساند . مانند استخدام کردم و بی وقفه ماندن نورپردازی در این بازی از تکنیک خوبی برخورد دار است و شما در جای جای بازی از روشنایی خوبی برخوردار هستید . سایه ها هم در این بازی به خوبی نشان داده شده اند و در بیشتر موارد چیزی است که فراتر از یک انتظار جامع است . در این بازی به همان اندازه که میخواهید میتوانید کیفیت خروجی یک بازی خوب را مشاهده کنید و در مورد آن تصمیم بگیرید .موتور های بازی سازی به خوبی توانسته اند از پس این موضوع بر آیند.

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame

نوع بازی چیزی است که در این بازی با تصورات شما ممکن است که نگنجد .چونکه به علاوه همه ی اینها آن چیزی که فکر میکنید این است که شما توان آن را ندارید و دیگر برای بازی های ساده جا و زمان کافی نباشد و این خود نشان دهنده شاید ضعفی در بازی های شبیه سازی و واقعی باشد . که شما بخواهید فقط برای چند تمرین ساده از آن ها استفاده کنید . اما خوب این بازی های تاثیر خود را خواهد گذاشت . در یک بازی ساده علاوه بر آن چیزی که شما تصور آن را بر خود وارد میدانید همان چیزی است که شما آن را یک بازی اساسی و خارج از عرف نخواهید دانست . این بازی خود کمک کننده یک جریان است که شما آن را بر روی موج و شکار هفتگی آن اجر میکنید.

دانلود بازی RDS The Official Drift Videogame

صداگذاری در این بازی به خوبی انجام شده است و کیفیت افکت های صوتی و آپشن های بازی به همان اندازه که میخواهید به شما یاری خواهد رساند. در این بازی علاوه بر کاری های که انجام داده اید . به دست آوردن بسیاری از موارد نیز کار سختی نیست . یک بازی که از افکت های صوتی به خوبی بهره مندی میکند . یک بازی که بر خلاف آنچه که شما فکر میکنید نیست . شما در این بازی به همان چیزی که میخواهید خواهید رسید و آن را برای خود و دوستانتات مینویسید و این آن چیزی است که شما آن را مقدس و مقید به کار خود خواهید خواند . چرا که جلوه های صوتی پیشرفته مانند انواع صدا های گاز ماشین یا دیگر موارد زیاد هم به چشم نخواهند آمد . فقط مهم این است که شما بتوانید که در این بازی به همان اندازه که تصور میکنید به هدف نهایی از لذت بردن دست پیدا کنید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 7, 8, 10

Processor: 2.0 GHz

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia GT610 or AMD HD5450 or Intel HD Graphics 530 with 1GB of VRAM

DirectX: Version 9.0c

Network: Broadband Internet connection

Storage: 10 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

Additional Notes: Supported Graphics Cards: AMD HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series, R9 Series Nvidia GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series, GTX900 Series Intel HD4000 Series, HD5000 Series

سیستم پیشنهادی:

OS: 7, 8, 10

Processor: 3.0 GHz+

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX780 or AMD R9 290

DirectX: Version 9.0c

Storage: 10 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

Additional Notes: Supported Graphics Cards: AMD HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series, R9 Series Nvidia GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series, GTX900 Series Intel HD4000 Series, HD5000 Series


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر RDS The Official Drift Videogame

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳٫۴۲ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *