مرسی دانلود

  • admin1
  • 24 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine در ژانر اکشن و چند نفره می باشد.

دانلود بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

دانلود Tom Clancys Rainbow Six Quarantine برای کامپیوتر

بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine یک بازی در نقش اکشن،شوتر و چند نفره برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft منتشر شده است.بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine یک بازی سبک شوتر و اکشن است . این بازی با افتخار در صدر نشینی اصلی قرار دارد.یک بازی زامبی محور که شما در آن میتوانید با جنگ در ساختمان و امکان متروکه بروید و برای مدتی تلاش کنید . بازی از شخصیت های متفاوت زامبی بهره مند است . و تعداد مراحل نیز به اندازه راضی کردن شما وجود دارد ……

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine برای کامپیوتر

یک سال و چند ماه پیش رینبو سیکس سیج آپدیتی دریافت کرد . یک آپدیت که شامل بروز رسانی های اصلی و هوشمندانه بود و بخش زامبی‌طوری به بازی اضافه کرد. این بخش شامل زامبی های مرده و روان پریشی بوده که به سختی میتوانستند به کسی حمله ور بشوند . اوپریشن کایمرا و به طور دقیق‌تر رویداد The Outbreak مقدمه‌ای بود بر ساخت نسخه‌ای کاملا مستقل و جدید. بله قسمتی که همه انتظارات را برآورده کند . چیزی که برای همه سخت و یا نامبهم نباشد. از این سری تحت عنوان رینبو سیکس قرنطینه یا انگلیسی‌اش که می‌شود Rainbow Six Quarantine.

دانلود بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine

گرچه چند روز قبل از رونمایی رسمی در E3 2019 اطلاعات مربوط به این بازی لو رفته بود. بله اطلاعاتی که زیاد هم دور از دسترس و غیر مترقبه به نظر نمیرسید . ولی یوبیسافت در کنفرانس خودش هیچ اطلاعات اضافه‌ای به ما نداد.اطلاعاتی که مبنی بر اتفاقاتی باشد که بخواهد چیزی فراتر از یک اندیشه و باور را هدایت کند. که راجع به آن‌ها صحبت کنیم. بله راجب وجود آن و چیز هایی که زیاد از حد هم به نظر هر کسی امکان وجود آن خلق نشده بود. بنابراین می‌خواهیم در مورد آن اطلاعاتی که هنوز مطمئن نیستیم صحبت کنیم . بله چیزی که شاید دور از انتظار نخواهد بود و ببینیم رینبو سیکس قرنطینه چه چیزهایی می‌تواند باشد. بله این همان اتفاقی است که شما نیز بی نهایت برای آن در تلاش بوده اید.

خلاصه سخنرانی بیو ژاد، یک سخنرانی مفصل و کاملا که خیلی وقت است که برای آن زحمت کشیده اید. طراح ارشد بازی ، بله طراحی که زیاد هم در این مورد خوب عمل نکرده است .در کنفرانس یوبیسافت به این چند مورد خلاصه می‌شود: بله مواردی که زیاد هم تقدیر شده و عمل شده نبوده است.

دانلود بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine

نقد فنی بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine برای کامپیوتر

قرنطینه یک بسته الحاقی، بله قرنیطینه ای که زیاد هم دور از دسترس نیست . گسترش‌دهنده یا چیزهایی شبیه به این نیست. این همان شکلی را میسازد که شما مدت هاست برای آن برنامه ریزی کرده اید و نسخه بعدی از سری رینبو سیکس به حساب می‌آید. بله این آن قدرت اصلی را برای شما برنامه ریزی خواهد کرد.
بازی توسط گروهی از استودیو یوبی‌سافت مونترال ساخته می‌شود.یک استودیو که قدرت کامل را بر عهده دارد.
به جای نبرد با یکدیگر، نبردی که شاید زیاد هم دور از انتظار نبوده است. حالا باید در برابر دشمن مشترکی که از یک پاتوژن خطرناک منشا گرفته بجنگید. بله این همان جنگی است که به سادگی شکل گرفته است . و شما را تا جایی که احساس شما بهتان اجازه بدهد نشانه میرود ….

دانلود بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine

گیم‌پلی براساس مهارت‌های تاکتیکی ، مهارتی ویژه و حرفه ای که شما را شایسته میداند برای شما رقابت خواهد ساخت و غریزه‌ی بقا بنا شده. اما این آن چیزی است که شما مدت ها بر روی آن وقت و تصمیم گذاشته اید و اپراتورها در بازی نقش خواهند داشت. اپراتور هایی که به اندازه کافی قدرت خود را حفظ نکرده اند….

آیا چیزی بیشتر از این‌ها می‌دانیم؟ خیر. ولی بررسی تئوری‌ها و گمانه‌زنی که ایرادی ندارد. بله این همان اتفاقاتی را تشکیل خواهد داد که شاید در تئوریات بازی آنگونه نگنجد ….
گرافیک بازی با سطح لول های بازی جور در می آید . کما اینکه شما بخواهید به اندازه پیشروی خود در بازی تسلیحات عالی و مناسب را جمع آوری کنید . این همان چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت . برای مدتی همیشگی بودن آن را احساس کنید . اما در هر صورت به آن اندازه کافی علارقم اتفاقات چیزی است که در تغییر شکل مناسب و ایجاد همکاری مناسب برای شما جذابیت ندارد ……
اما در هر صورت میدانید که چگونه به سمتی هدفی بروید که شما را شایسته راه یابی به مراحل اصلی کند.

دانلود بازی Tom Clancys Rainbow Six Quarantine


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Tom Clancys Rainbow Six Quarantine

حجم: ……. گیگابایت فرمت: Rar-iso

 لینک دانلود پس از انتشار قرار خواهد گرفت

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *