مرسی دانلود

  • admin1
  • 02 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Rage 2 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Rage 2 در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد. دانلود بازی کامپیوتر

دانلود بازی Rage 2

دانلود بازی Rage 2 برای کامپیوتر

بازی Rage 2  یک بازی اکشن و مبارزه ای ساخته شرکت بازی سازی Bethesda Softworks می باشد . بازی آیتم های متفاوت و شگفت انگیزی دارد . از میان شخصیت ها متنوع و سه بعدی میتوانید هر کدام را انتخاب کنید . عملکرد خوب و دقیق گیم پلی مبتنی بر داستانی از فیلم مد مکس هم در بازی تاثیر گذار است . وجود مکان های دیدنی و بکر و همچنین عملیات های مختلف در مناطق متفاوت به جذاب تر شدن بازی کمک میکند .

داستان بازی Rage 2 برای کامپیوتر

من هرگز با پلی کردن چنین بازی ای هیچگاه خسته یا عصبانی نشده ام و همیشه این بازی را در آرشیو خودم نگه میدارم . هیجانی که از اکشن ها همراه با استفاد از اسلحه اتفاق می افتد. لذت چندین بار بازی کردن را بسیار بالا تر می برد . یک شیوه جدید و استثنایی که شما میتوانید آن را تا حدودی قفل کنید یا برای آن وقت بگذارید. اینکه بتوانید ماموریت های متفاوتی را تجربه کنید و سیستم گیم پلی به شما اجازه رفت و آمد بدهد ، چیزی نیست که زیاد با آن دست و پنجه نرم کنید – اما این شما را واقعا خشمگین و یا ناراحت نگه نخواهد داشت . با همه این ها تا مدتی برای شما آسودگی و خاطره انگیز بودن بازی به همه عنوان ها مربوط است تا یک عنوان ساده و غیر معمول . من در یک اقدام لحظه به لحظه یک تیرانداز تک نفره را بازی نکرده ام که در این کار لحظه به لحظه راضی کننده باشد. این بیشتر واضح است که توسعه دهندگان بازی میخواسته اند که فضای بازی در یک محیط ملموس تر اتفاق بیفتد و با تمام توانایی موجود آن کاری که لازم است را به گردش در آورد .

 

نقد فنی بازی Rage 2 برای کامپیوتر

بازی خشم بیشتر عناصر اصلی بازی را در سال ۲۰۱۲ روایت میکند ، زمانی که اتفاقاتی باعث ایجاد یه گروه و تیم عملیاتی بین شما و دستانتان گردید، این بازی خاطرات هفت سال پیش را به مرور به شما یادآوری میکند ، شخصیت ها بازی ؛ و امکاناتی در که در نسخه قبل وجود داشت .با این وجود این بازی هنوز هم به خوبی کار میکند و هیچ مشکل به خصوصی در این مورد ندارد . برای درک مفهوهم اصلی داستان شما نیاز به فکر خاصی در این زمینه نخواهید داشت و اینک شما در جایی پناه گرفته اید و میخواهید مانند گذشته و شاید آینده به سمت حقیقت اصلی بازی بروید. حال شما برای پیدا کردن تجهیزاتی که به دنبال آن هستید به مرور دنیایی خود را کشف و حقیقت را جستجو میکنید.

همه این لازم است که شما بازی خشم را بازی کرده باشید. حال مهاجمان به همان سبک همیشگی خودشان را حلقه آویز شده تحویل شما خواهند داد و شما نیز در ماموریت هایتان بلاشک تا جایی که میتوانید به همان مقدار قبل از شخصیت ها برای طی کردن مسیر های هموار بازی استفاده خواهید کرد . اما تا حدودی باید روایت اکشن و داستان بازی را نیز دنبال کنید. یک گروه فاشیستی خطرناک میخواهد که منطقه ای را نا امن کند و خودش را صاحب آنجا بنامند . به همین دلیل او سعی میکند تا جایی که امکان دارد بر حسب تجربه هایش نیز امکانات را نیز در نظر بگیرد . میدانید که این نحوه بازگویی داستان های اصلی و غیر مبهم است .

لحظه های ابتدایی و شگفت آور بازی مانند گفتن و نوشتن حقیقت های اصلی در درون مایه اساسی بازی است . این همان چیزی است که شما مدت ها به دنبال گفتن و هم آوایی در گیم پلی بازی خواهید بود. این یک شوخی متفاوت در مورد شخصیت ها جوک بازی است که شما را نگران نخواهد کرد . حتی این مورد تا جایی پیش میرود که شخصیت ها مانند یک رنجر و یا چریک در منطقه دست به هر کاری میزنند – شخصیت به نامی واکر نیز در داستان با شما همراه است. اما با لحن تمسخر آمیز و کمدی خود میخواهید شما را نیز به وجد آورد . او سعی میکند مانند یک مربی شخصیت را در لحن خود بکشد و بیشتر شرایط خود را در یک محدوده نگه داری کند. این قضیه هر زمانی که طرح ریزی میشود شرایطی را با وجود تلاش مضاعف برای شما خواهد ساخت .

این همان چیزی است که در طول واقعیت ممکن است که وجود نداشته باشید یا شما زیاد برای آن در تلاش نبوده باشید. همه این تصمیم ها توسط خود شما گرفته میشود با این حال شما نیاز نیست در طول مسیر خود را مقید به قوانین نگه دارید.


حداقل سیستم Rage 2 :

A 64-bit processor and operating system is required
OS: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Storage: 50 GB available space
Recommended System Requirements:
A 64-bit processor and operating

سیستم پیشنهادی Rage 2 :

OS: Windows 7, 8.1, or 10 (64-Bit versions)
Processor: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Memory: 8GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Storage: 50 GB available space
Note: Persistent Broadband Internet Connection required to play and access certain features


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Rage 2

توضیحات: نسخه CODEX و FitGirl دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا ۱۵م نوامبر ۲۰۱۹ + بسته الحاقی جدید TerrorMania می باشند.


دانلود بازی RAGE 2 TerrorMania – CODEX حجم: ۴۱٫۱ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱


دانلود بازی RAGE 2 TerrorMania v1.9 – FitGirl حجم: ۱۳ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود پارت ۱ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۲ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۳ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۴ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۵ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۶ با لینک مستقیم

دانلود پارت ۷ با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *