مرسی دانلود

  • admin1
  • 23 سپتامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Hotshot Racing برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Hotshot Racing در نقش ورزشی،ماشینی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی Hotshot Racing

دانلود بازی Hotshot Racing برای کامپیوتر

بازی Hotshot Racing یک بازی ورزشی،مسابقه ای و ماشینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Sumo Digital Ltd, Lucky Mountain Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Curve Digital منتشر شده است.از بازی های هیجان انگیز و چالش بر انگیز است که شما در آن میتوانید به سمت و سویی در جاده های کوهستانی و جنگی و یا کوه های آلپ و مناطق دریایی و شمالی به حرکت دارید و قدرت ریسینگ خود را نیز در مناطق و شرایط مختلف بسنجید.این بازی از دسته بازی های است که شما در آن میتوانید به همان اندازه که میخواهید پیشرفت لازم را به دست آورید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Hotshot Racing برای کامپیوتر

بازی ماشین مسابقه ای Hotshot Racing یکی از بازی های فوق العاده حرفه ای ماشین سواری با حجم بسیار کم است که شما میتوانید بر روی کامپیوتر و یا لپتاپ شخصی خود آن را نصب کنید . از این رو که این بازی در مناطق مختلفی از جمله کوه یا بیابان یا هر جایی دیگر مانند کوه های آلپ یا جاده های لاس و گاس میگذرد . میتواند که یک تجربه جالب را در این بازی به شما بیاموزد مانند ماشین های که قدرت بیشتری دارند . این بازی از بازی های ویژه و با استعداد حرفه ای است که در آن شما به همان اندازه که میتوانید در آن خبره و حرفه ای خواهید شد.این بازی از آن دسته بازی های است که شما را در یک دنیایی فوق العاده و خیره کننده.قرار خواهد گرفت.

این بازی در هر قسمت مختلفی از محیط های جنگلی رخ خواهد داد و ممکن است که شما با شتاب از روی دشت ها و چمن زار ها نیز به این طرف و آن طرف در حرکت باشید.یک بازی خیره کننده و استثنایی که در آن شما به هر قسمتی که از بازی لازم باشد میرسید مانند مراحل متناسب با قابلیت شما.و این بازی از جمله چیز های است که شما در آن میتوانید این را احساس کنید . این بازی در هر قسمتی شما را به یاد خاطرات دنیای بازی های خواهد انداخت . در هر مکانی چیز های جدیدی را کشف خواهید کرد . و ممکن است که رو به روی شما یک دریا باشد که هیچوقت نمیتوانید به آن برسید و آن را لمس کنید . مانند یک توهم دور و بی انتها . اما ممکن هم هست به آن برسید و قضیه متفاوت تر از الان باشد . این بازی از جمله بازی های است که شما در آن میتوانید به همان اندازه که میخواهید به چیزی که میخواهید برسید مانند عبور از یک پل بزرگ بر روی یک دریاچه . در بیشتر قسمت ها این سیستم امتیاز دهی است که در این بازی به شما کمک میکند و میتوانید ماشین خود را تغییر بدهید و یا تجهیزات آن را از انواع لاستیک و رنگ آمیزی و یا جلد ها و وسایل آن تغییر بدهید.

دانلود بازی Hotshot Racing

نقد فنی بازی Hotshot Racing برای کامپیوتر

بازی بیشتر از این که یک سه بعدی واقعی باشد . یک سه بعدی مقوایی شکل است و در بازی ممکن است معلق شدن بازی و یا باگ های را مشاهده کنید که برای چنین بازی های ساده ای قطعا به وجود خواهد آمد . اما در کل بازی دارای ساختاری پیوسته است و شما بیشتر مسابقه خواهید داد و چالش های موجود را برطرف خواهید کرد . از این رو بیشتر بازی هایی که الان ساخته خواهد شد . در این قسمت به همان اندازه خواهد که شما به جمع آوری امتیاز و رنکبندی خود توجه داشته اید . در بازی اتوبان های بزرگی وجود دارد که شما میتوانید در جاده های پهن و بزرگ به هر سمتی بروید و آن را تجربه خواهید کرد و این را خواهم گفت که بیشتر مواقع به همین شکل است . در هر تجربه ای نیاز است که شما بتوانید به آن چیزی که میخواهید نزدیک شوید از ماشین ها گرفته تا مراحل. البته در بازی ممکن است به خاطر سبقت گرفتن با دیگر ماشین برخورد و یا حتی تصادف کنید و ماشین شما در هوا معلق شود.

در این بازی میتوانید همان چیزی را که میخواهید به شما هدیه بدهد.در اغلب مراحل در جاده ها و یا پیچ های رو به رو هستید و همیشه به همین شکل خواهد گذشت و این شاید زیاد شما را خوشحال یا راضی نکند.از این رو شما نیز این را درک نخواهید کرد و شاید آن هم به همین زمان و نیاز احتیاج خواهد داشت.بیشتر بازی های امروز بر حسب زندگی الان و یا شاید فردای شما باشد در تصویری که از این بازی خواهید دید شاید اینطور به نظر برسد. بازی کردن و بازی کردن در این بازی یک حس فوق العاده از ماشین سواری برای شما دارد .

دانلود بازی Hotshot Racing

صدا گذاری پویا و منظم در بازی و عدم استفاده از افکت های بیهوده و یک کار حساب شده بر روی سیستم صوتی بازی از نقاط قوت بازی است . در هر حال بازی به شیوه ای که فکر میکنیم اینطور است . این بازی از جمله چیز های است که شما آن را به دست خواهید آورد . یک موسیقی تعاملی و واکنش گرا نسبت به شرایط بازی که بسیار کمک کننده خواهد بود . در این بازی به همان اندازه میتواند فوق العاده به نظر برسد که هست مانند یک موسیقی دریایی و استوایی ..در این بازی فقط این اهمیت ندارد که شما بتوانید به پایان مراحل برسید . اما این یک چیز را به شما خواهد گفت . که در این بازی بیشتر از هر چیزی از زندگی کردن خود نیاز به احساس شبیه سازی دارید چون بازی شما را به مراحل ناهموار خواهد کشاند . همچنین اگر شما بخواهید به صورت چند نفره به بازی کردن بپردازید این قابلیت برای شما فراهم خواهد بود.

همچنین در این بازی شما شاهد این خواهید بود که بتوانید از قدرت تیم پشتبانی خود برای حل مسائل فنی ماشین های خود بهره ببرید . اما در هر صورت این یک بازی از تخیلات شکل گرفته شما است . اما بازی روان نیست و ممکن است در هر صورت در بازی کردن شما در چندین بار و تکرار آن یک بازی خوب تبدیل به یک بازی بد شود . از این رو این به شما بستگی دارد که بتوانید این بازی را به همان اندازه که میخواهید دوست داشته باشید و این به شما در هر قسمتی از بازی کمک خواهد کرد.در بیشتر قسمت های بازی این از سری عنوان هایی است که شما در یک صدای خفه خواهد زنده نگه داشت پس بازی کنید و ساکت سرجایتان بشنید.

دانلود بازی Hotshot Racing

گیم پلی بازی در هر شرایطی به شما میگوید که باید سرعت خود را کم یا زیاد کنید چون ممکن است که رو به رو شما یک پیچ خطرناک باشد . و اگر شما به صورت پیوسته سرعت خود را کم نکنید و بخواهید به قدرت خود مغرور شوید و تصور قدرت بیشتر از ۱۰۰ را به خود بدهید نمیتوانید ۱۲۰ شوید . در پیچ بپیچید و این باعث ناهماهنگی سیستم جاده و شما و ماشینتان خواهد شد . از این گذشته مگر با سرعت زیاد باید از پیچ ها عبور کرد . بله ولی باید استاندارد آن را رعایت کرد . به هر حال باید بدانید در چه زمانی و با چه سرعتی از پیچ ها عبور کنید . در چه سرعتی ، و با چه زمانی ، این اهمیت دارد . در چه سرعتی بتوانید از پیچ ها عبور کنید . و با چه زمانی از آنها عبور کنید . به قدرت رد شدن شما از پیچ هم بستگی دارد . از این رو در بشتر بازی های مسابقه ای و ریسینگ یا رالی این یک المان اساسی برای جلو انداختن ماشینتان از پیچ است . به همین ترتیب بازی را ادامه بدهید . ممکن است که در جاده ها یک احیانن در قسمتی از لبه های جاده وسیله ی چیز سد عبور شما باشد . پس باید بتوانید از آن رد بشوید . اگر در بازی های ماشینی از این قبیل دقت خود را به خرج بدهید قطعا میتوانید به همان پیشرفتی که لازم است دست پیدا کنید . در آن شک نکنید و این به شما خواهد گفت که چگونه این کار را انجام دهید.این یعنی همان فکر و اندیشه اساسی شما …

دانلود بازی Hotshot Racing

صدا ی بازی از قسمت آپشن ها تا گزینه های دیگر بازی همگی خوب و کارآمد و منظم به نظر میرسند . اما در قسمت هایی از بازی کمی اجرای ناهماهنگ و نامتوازن صدا ها باعث خواهد شد که فکر کنید که صدا در این بازی کوک نیست . اما اینطور نیست واقعا اینطور نیست شما میتوانید که ساعت ها خود را سرگرم این بازی کنید بدون اینکه شور و اشتیاقتان کم شود . این بازی به شما انرژی لازم را خواهد داد . به همین ترتیب شما میدانید که دارید به چه کاری مشغول میشوید . موسیقی پر تحرک بازی در مجموعه ای از بازی که شما آن را احساس خواهید کرد و به هیچ عنوان به هیچ عنوان به هیچ عنوان از آن خسته نخواهید شد . و این را بدانید که موسیقی در کالبد این بازی یک موسیقی شیفته و حرفه ای یک موسیقی فنی و اکشن و هیجانی در دل این بازی ماشینی مسابقه ای وجود دارد که باعث میشود شما با شور و هیجان خاصی بازی را ادامه بدهید. این بازی از جمله بازی های است که شما خود را در هر وحله که باشید احساس خواهید کرد . یک بازی ساختار گرا و نامنظم.

دانلود بازی Hotshot Racing

در قسمت لوکیشن و صحنه ها قطعا با زیباترین صحنه های رنگارنگ مواجه خواهید شد و حال این رنگارنگ بودن به همه ی قسمت های بازی مربوط خواهد شد . در بیشتر قسمت های بازی شما در جنگل هستید که ممکن است نسبت به حال و هوای جنگلی و محیط سرسبز درختان یک حالت سبز و پرنشاط به شما دست بدهید . یا از یک دشت گل سرخ عبور کنید که ممکن است شما را یک پر شر و شور تر کند . از این مکان ها و فضا ها متفاوتی در این بازی وجود دارد . بستگی دارد شما در چه زمان و سرعتی به آن قسمت ها بازی یا بهتر است بگویم فضای بازی برسید. اما همیشه هم اینطور نیست که همه چیز در این بازی زیبا به نظر برسد . بلکه ممکن است دیدن این مناظر یعنی درختان یا یک فضای بیابانی لخت چندش انگیز و تهوع آور به نظر برسد . از این رو زیاد اسرار نخواهم کرد که شما را در یک دنیای زیبا در این بازی جا بدهم و آن را برای ذهن و شخصیتتان نقاشی و رنگ آمیزی کنم . به هر حال تجربه این بازی یک تجربه ناب خواهد بود که شما میتوانید با دوستانتان نیز در کنار یکدیگر تجربه کنید . به هر حال با یک بازی خوب اما نامنسجم رو به رو هستیم که وجود تعدادی از باگ های حل نشده و نامرتب این شاید باعث شود زیاد به آن دلخوش نکنید . اما بازی کردن بهتر از بازی نکردن و عدم تجربه یک بازی خوب است.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 64 Bit or newer

Processor: Intel Core i3 4130T (2.9GHz) / AMD FX 6300 (3.5 GHz)

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 770 (1GB) / AMD Radeon HD 7870 (1GB)

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel i5 – ۸۶۰۰K (3.6 GHz) / AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 970 (2GB) / AMD Radeon RX 570 (2GB)

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Hotshot Racing

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۲۵ گیگابایت

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *