مرسی دانلود

68
  • admin1
  • 25 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Project Nimbus Complete Edition برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Project Nimbus Complete Edition در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Project Nimbus Complete Edition

دانلود Project Nimbus Complete Edition برای کامپیوتر

بازی Project Nimbus Complete Edition یک بازی در نقش اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت GameCrafterTeam طراحی و ساخته و توسط شرکت GameTomo منتشر شده است.بازی Project Nimbus Complete Edition یک بازی در سبک اکشن و ماجراجویی و رقابتی است . در این بازی شما در یک دوره ای به سر رسیده و یا آخرالزمانی در جایی که جهان سقوط کرده و نژاد بشر در حال مرگ و فروپاشی است . شما در وقوع انجام کار هایی هستید که از دستتان بر می آید . یعنی نجات دنیا به دست کارهایی که میتواند انسان ها را نجات بدهد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Project Nimbus Complete Edition برای کامپیوتر

بازی Project Nimbus عنوانی در سبک اکشن همراه با ربات های مکانیکی با سرعت سرسام آور می باشد. ربات هایی که قدرت بسیار زیادی دارند . و همه چیز را زیر سلطه گرفته اند. که وقایع داستانی آن در دوران پساآخرالزمان رخ می دهد،. در مواقعی که هیچ وقت شما به آن شک نکرده اید. در این بازی گیمرها کنترل BattleFrames را در اختیار می گیرند. بله یک کنترل همیشگی و خیره کننده. که مجهز به لباس های مخصوص برای نبرد ، بله چیزی که در هر زمانی مورد توجه قرار بگیرید . انسان ها همراه با مجموعه از سلاح های متنوع می باشد.سلاح هایی که شما نیز به آن احتیاج دارید. ترینر بازی Project Nimbus به شما این امکان را می دهد ، بله یک امکان گسترده تر … در آسمان آزادانه پرواز کرده و به کمک انواع مختلف سلاح ها و تکنیک ها، با دشمنان مبارزه کنید، از موشک های جنگی که به سمت شما هدایت می شوند گرفته تا اسلحه ماشینی و شاهد به کار رفتن تنوع خوبی هستیم.

دانلود بازی Project Nimbus Complete Edition

نقد فنی بازی Project Nimbus Complete Edition برای کامپیوتر

اگر بخواهیم موفقیت های بازی Project Nimbus Complete Edition را بررسی کنیم، شاید نمیتوانید آن را احتمالا مشاهده کنید . احتمالا اول از همه ، بله اول از همه کسانی که شما به آنها فکر کرده اید. باید به نمره ی ۹ از ۱۰ بازی در فروشگاه استیم اشاره کنیم. بله نمره ای که زیاد هم دور از دسترس نبوده است. نمره ای که برای یک بازی مستقل کم نظیر است. بله این همان چیزی است که در زمان های اولیه شما را شوکه خواهد کرد . … نکته ی جالب دیگر این است ، این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید. یک جریان است که این نمره ی عالی از میان حدود ۱۰۰۰ رای بدست آمده ، بله شاید البته که زیاد هم دور از انتظار عمل نکرده . که این نشانگر حضور یک جامعه آماری ، جامعه ای که در زمان ، نسبتا خوب برای تعیین ارزش این بازی بوده است. ارزشی که در حد و اندازه یک بازی متفاوت تر از ظرفیت عادی و خلاقانه آن شکل گرفته است.

دانلود بازی Project Nimbus Complete Edition

با نگاهی به نقد و بررسی های کاربران ، بله نقد و بررسی ، که در هر روز با هر ایده ای شما را خوشحال کند . در استیم نیز می توان به این نتیجه دست یافت ، نتیجه ای که شما از بازی میگیرد. که سازندگان دانلود بازی کامپیوتر Project Nimbus Complete Edition در انجام کارشان موفق عمل کرده اند. بله یک موفقیت که در تضاد با باور های موجود نیست و به جز برخی دیدگاه های غیر منصفانه،دیدگاه هایی که در تعادل و ایجاد شک ، انجام نشده ، به طور تقریبی هر گیمری که Project Nimbus Complete Edition را تجربه کرده . بله زمان هایی که ممکن است زیاد هم خوب به نظر نیاید … از وقتی که برای آن گذاشته است، بله این همان چیزی است که شما آن را احساس خواهید کرد. احساس رضایت دارد.بله یک احساس رضایت همیشگی … نمره ی ۸٫۵ سایت آی جی ان ژاپن و نمره ی ۸ از ۱۰ سایت Digitally Downloaded مهر تاییدی بر کیفیت خوب این بازی مستقل است.

دانلود بازی Project Nimbus Complete Edition


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista/7/8
Processor: Intel Core 2 Duo
Memory: 2 GB RAM
Graphics: ATi HD5750 {Any card that support Shader Model 3.0 shall be able to run the game)
DirectX: Version 9.0c
Hard Disk: 15GB


play-sharp-fill

دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Project Nimbus Complete Edition

حجم: ۴٫۷۷ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *