مرسی دانلود

  • admin1
  • 08 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی POSTAL 4 No Regerts در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts برای کامپیوتر

بازی POSTAL 4 No Regerts یک بازی اکشن،ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Running With Scissors طراحی و ساخته و توسط شرکت Running With Scissors منتشر شده است.بازی POSTAL 4 No Regerts یک بازی اکشن و نبرد آمیز است که شما در این نسخه مانند نسخه های قبل باید به شغل های خطرناک روی بیاورید حال که شما شغل قبلی خود را از دست داده اید و در آنجا میتوانید به آن اندازه که میخواهید خود را ترند و محبوب جلوه بدهید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی POSTAL 4 No Regerts برای کامپیوتر

بازی POSTAL 4 No Regerts پیش رو یک بازی اکشن و هیجان انگیز است که محصول شرکت Running with Scissors می باشد .شما در آن نقشی را ایفا میکنید و به آن اندازه کافی فکر خواهید کرد که از چه مسیری و با چه هدفی به جلو بروید و در حرکت باشید . این بازی به همان اندازه که شما به آن نیاز دارید شما را آگاه و قابل اعتماد به کاری که انجام میدهید میکند و یکی از روش های اصلی و قابل فهم آن این کار است که شما آن را راهی برای جدایی و ایجاد رفتاری ناهمگونه انجام بدهید. شما در مراحل مختلف با یک تفنگ به خصوص میتوانید به هر جایی حمله ور بشوید و دشمان خود را یکی پس از دیگری نابود کنید و آنها را به سزای اعمال زشتشان در بیاورید و این آن چیزی است که شما آن را نیاز خواهید داشت.

گرافیک بازی به همان روشی است که شما آن را خواهید دید . یک بازی خوب و استثنایی که شما خود را یک فرد وارد و متفاوت از آن چیزی میبنید که هستید . میدانید که در مورد این بازی به همان اندازه که فکر میکنید حرف میزنم . یک بازی خوب قابل اعتماد که در هر صورت به چیزی که شما میخواهید شما را خواهد رساند . در هر صورت برای رسیدن به چیزی که میخواهید باید بدانید که آن را چگونه کشف کنید . روزی از روز ها که شما در آن بتوانید خنده های خود را با دیگران و بسیاری دیگر شریک شوید و آن را به آن اندازه که میخواهید نشان بدهید.

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts

نقد فنی بازی POSTAL 4 No Regerts برای کامپیوتر

داستان بازی از آنجایی شروع میشود که شما با ماشین خود در جایی رها شده اید و بدون هیچ پولی با جیب های خالی به دور سر خود میچرخید تا اینکه به شما زنگ و پیغامی می رسد و با آن میتوانید به چیزی های که میخواهید برسید و شما شروع به کار خواهید کرد. این بازی همان چیزی که شما میخواهید را به شما میدهد. یک بازی خوب و از همه بهتر یک بازی فراتر از آنچه که شما تصور میکنید.

گیم پلی بازی و المان های کاری و حرکتی شما در این بازی به روشی آگاهانه و غیر منتظره ساخته شده است و شما در آن میتوانید به طور واحد به چیزی که میخواهید برسید و این همان چیزی است که شما آن را از یک گیم پلی خوب و شفاف و قابل باور خواهید ساخت . در هر صورت به چیزی که میخواهید خواهید رسید و شوق و باور انجام کاری که میخواهید برای شما حالت چیزی را که میخواهید دارد . در هر صورت بروز یک حادثه فراتر از آن چیزی است که شما آن را تصور خواهید کرد . یک روز آن چیزی را که شما میدانید نشانه خواهد گرفت و شما به آن چیزی که میخواهید نزدیک خواهید شد.یک حالت غیر قابل باور و دوست داشتنی که شما آن را دوست خواهید داشت . یک چیز اغماص گونه ولی در هر حالت شما به آن نیاز خواهید داشت . مانند یک سیستم قوی و کار آمد . بازی های امروزی که شاید زیاد خوب و قابل اعتماد نباشند و یا شاید زیاد و به خوبی دیده نشوند.

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts

صدا گذاری و کیفیت المان های صوتی خروجی با کیفیت همان چیزی که شما از یک بازی خوب و عالی انتظار دارید و این بازی میتواند به همان اندازه که شما نیاز دارید شما را هیجان زده کند . در هر صورت یک بازی خوب که شما بتوانید به آن تعامل خوبی برقرار کنید و بخواهید که آن را تا حد لازم دوست داشته باشید نیز میتواند به شما این انگیزه را بدهد که برای چه دارید زندگی خود را وقف این بازی خطرناک میکنید . ممکن است که شما صدای شعله و زوزه های آتش را بشنوید و آتش گرفتن جایی و یا شلیک کردن به دیگران ، اما این نمیتوان به آن اندازه شما را از نبودن در مکان های پرت و بیهوده خارج کند . در هر صورت شما به آن چیزی که میخواهید نیاز دارید و در هر صورت به آن چیزیی که میخواهید فکر خواهید کرد . در هر روز غیرقابل تصور و مفید.

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts

برای پدیدار کردن حسی که در این بازی دارید به همان اندازه که میخواهید از خود چیزی را نشان بدهید و این شاید شما را خوشحال و راضی کند و شاید هم بتواند که شما را از این کار ناراضی کند . در هر صورت میدانید که ما به چیزی که میخواهیم میرسیم . همه دستاورد های شما در این بازی یک انعکاس فوق العاده از یک بازی خوب و شفاف و بصریات فوق العاده برای شما خواهد ساخت در هر صورت این شما هستید که این را انتخاب میکنید . یک پیروز باشید یا بخواهید پیروزی را انتخاب کنید . به این صورت شما به چیزی که میخواهید خواهید رسید و این آن چیزی است که شما آن را نیاز خواهید داشت و در هر صورت به آن خواهید رسید.

دانلود بازی POSTAL 4 No Regerts

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8 and 10
Processor: 2.5 GHz quad core processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX11 compatible graphics card w/ dedicated 2GB VRAM
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: 30FPS frame lock recommended for these specs. Things will be optimzed further during Early Access.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8 and 10
Processor: 4.0 GHz quad core processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX11 compatible graphics card w/ dedicated 4GB VRAM
DirectX: Version 11
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: Above specs are for current Early access build and will get lower as we optimize further


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر POSTAL 4 No Regerts

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷٫۷ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *