مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی PositronX برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی PositronX در ژانر اکشن،شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی PositronX برای کامپیوتر

بازی PositronX اثری در سبک اکشن و ماجرایی می باشد که توسط Scorpius Games ساخته و در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۲۰ برای کامپیوتر عرضه شده است. بازی داری گیم پلی اعتیاد آور می باشد . وجود فن ها و تکنیک های فوق العاده در طول مراحل بی شمار . همچنین گیم پلی بسیار شگفت انگیز که هر کسی را راضی و خشنود نگه میدار . اما با همه این ها کمی تفاوت زمان میتواند همه چیز را عوض کند . بعد از مدتی زندگی کردن نیز میتواند شما را عصبی یا دلسرد کند.

داستان بازی PositronX برای کامپیوتر

 داستان بازی آینده ای دور را روایت میکند که همه ربات ها به تکامل رسیده و همه جا را تسخیر کرده اند ، حال شما در چنین دنیایی باید با استفاده از سلاح های ویرانگر دیگر ربات ها را یکی پس از دیگری تخریب کنید و از هیجان شلیک بازی لذت ببرید. با همه این ها شما سعی میکنید در استفاده از تاکتیک های نظامی از ربات های پیشرفته تر استفاده کنید . و همچنین میتوانید که آنها را سفارشی کنید ، سلاح های آنها را تغییر بدهید ، آنها را ارتقا بدهید ، چه از لحاظ ظاهری و چه از لحاظ مهارتی ، همه چیز هایی که در بازی قرار گرفته است به صورت تصادفی میتواند جلوی روی شما به ایستد و شما با تمام قدرت خود از مبارزه کردن دست بر نمیدارید و تا جایی که امکان دارد همه چیز را به اثبات میرسانید ، اما بعد از مدتی قدرت داشتن و استفاده از سلاح های مخوف میتواند شما را کمی سرگرم کند.

اما بازی با راه هایی که منجرب به انجام کار هایی خیره کننده است شما را در دل سختی هایی فرو میبرد که از زمانی که در ابتدای بازی شروع میکنید شما را درگیر میکند ، اما با این حال کمی عقب تر که برگردیم ربات هایی وجود دارند که قابلیت های متفاوت تری را به ما ارائه بدهند ، اما با همه این شرایط کمی دیر و یا زود میتوانید حس و حال خود را تغییر بدهید. اما این مکانیزم که میتواند کنترل های شما را تحت تاثیر قرار بدهد کمی عذاب دهنده تر و نابرده تر می باشد ، با همه این ها تا مدتی از خود و دور اطراف کمک میخواهید و برای آن زمان زیادی را مصرف میکنید ، اما همچنان کار کرد های دیگری نیز وجود دارد که شما را بی بهره از بازی کردن نمیگذارد. اما برای شمایی که میخواهید یک تجربه شوتر و اکشن اول شخص را تجربه کنید ، این واقعا یک تجربه استثنایی را رقم خواهد زد. میتوانید که یک شوتر اصلی با تمامی قدرت های لازم را بسازید و این همان چیزی است که مدت زمانی برای چنین مراحی میتوانید در نظر داشته باشید . اما همه چیز به شما برمیگردد ، که شاید دلتان بخواهید با قدرت ادامه بدهید و یا بخواهید کمی نوساز تر ربات های خود را در مراحل پیش تاز کنید.

نقد فنی بازی PositronX برای کامپیوتر

اما از آنجایی که گیم پلی و داستان روایت کننده مرگ خورشید و مرگ طبیعت و انسانیت است ، با همه این شرایط بد امید هایی وجود دارد که بتوان با استفاده از ربات ها کار های مختلفی انجام داد ، اما ممکن است شما به مرور زمان در گیم پلی دفن شوید و این همان خواسته های شما است که مدتی پیش طولی نداشت ، اما همگی شرایط میخواهند پروار شدن را در شما مانند یک ربات غول پیکر بیاموزند. اما امید هایی نیز هست که شما سرپا بمانید این همان چیزی است که شما میتوانید آن را به خوبی در بازی جبران کنید ، و با همه این ها تا مدتی زمان بندی کردن ، و استفاده و یا ادغام از همه این ها برای شما کار ساز است. اما با همه این ها زمان هایی نیز هست که شما را آزار میدهد و برای آن زمانبندی میکنید.

اما با همه این ها تا مدتی شما بیشترین صحبت هایتان را انجام میدهید که فقط به فکر کردن مشغول شوید و یا از آن کمی تفرعه رفتن را یاد گرفته باشید. موفقیت این ماموریت به دست تورینگ کسی که سازنده چنین ماشین هایی بود رقم خواهد خورد ، اما بر عکس هر موضوعی ممکن است که دیگر اینطور نباشد .یک ماشین مستقل هوش مصنوعی است چیزی که ممکن است در ابتدا برای شما غیر قابل تصور باشد. اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود ، چیزی از درون بیدار می شود … در بخش گیم پلی بازی شما توانایی دستکاری زمان را در اختیار دارید و می ‌توانید از حرکت مایعات در محیط نیز استفاده کنید.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 SP1

Processor: Intel Core i5 2.40 GHz or similar

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7850

DirectX: Version 11

Storage: 14 GB available space

Sound Card: Any Sound Card with 3D support

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 64-bit

Processor: Intel Core i7 3.40 GHz or similar

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon RX 470

DirectX: Version 11

Storage: 15 GB available space

Sound Card: Any Sound Card with 3D suppor


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر PositronX

حجم: ۱۳٫۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *