مرسی دانلود

  • admin1
  • 15 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Battlefield Hardline برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Battlefield Hardline در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Battlefield Hardline

دانلود بازی Battlefield Hardline برای کامپیوتر

بازی Battlefield Hardline یک بازی ماجرایی،اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Visceral Games طراحی و ساخته و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.بازی Battlefield Hardline یک بازی اکشن و جنگی می باشد . شما در این بازی ، ماموریت های و عملیات های بزرگ ، جنگی را به دست ، خواهید گرفت . البته شما ، میتوانید مشخص کنید که ، با چه کشور های ، مبارزه کنید . و وارد جنگ بشوید . میتوانید حتی ، نشان بدهید که ، چگونه این کار را ، انجام خواهید داد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر

بدون شک بازی پیش رو ، یکی از پرطرفدارترین ، بازی های ، سبک شوتر، اکشن و جنگی در همه ، دوران های بازی سازی ، تاریخ گیم می باشد. این بازی از ، سری بازی های Battlefield هست. یک بازی با پتانسیل و قدرت بسیار بالا که ، شما در آن میتوانید ، همانگونه که ، به آن نیاز دارید ، به آن سمت و سو ، در حرکت باشد . در طرف مقابل Call Of Duty قرار دارد . یک بازی بزرگ و بی نهایت زیبا ، و حرفه ای که شما آن را ، یک کار فوق العاده ، خواهید دید. که با پیشینه ای ، بسیار دور و دراز سخت با Battlefield در حال رقابت است. این بازی از جمله بازی هایی است ، که شما آن را در هر شرایطی ، نگه داری برای خود ، خواهید کرد.

سال به سال ، شاهد عرضه ی عناوینی از این دو ،سری هستیم . بله بازی های اینچنینی ، از آنجایی که لازم هست بیشتر در موردشان بحث کنیم ، و حرف بزنیم .و سال به سال رقابت این دو سری ، داغ تر از گذشته می شود. بله هر آنچه که ، شما آن را تصور خواهید کرد . امسال هم به وضوح رقابت بین Call Of Duty Advanced Warfare و Battlefield Hardline را مشاهده نمودیم. بله این بازی آنچنان از پی ریز ، داستانی قدرتمندی برخوردار است که ، شما تا جای ممکن از عهده آن ، بر خواهید آمد . به جرئت می توانم بگویم ، که در نبرد امسال باید Call Of Duty Advanced Warfare را پیروز میدان دانست. این آن چیزی است که ، شما مدت ها با آن دست و پنجه ، نرم میکنید . البته نمی خواهم از ، موضوع اصلی دور شوم. و بخواهم چیز دیگری در مورد ، این بازی تعریف کنم .می توانم در یک نگاه کلی Battlefield Hardline را بهترین و جذاب ترین نسخه ی که ، تا به حال وجود داشته ، است بدانم .آری این بازی ، متفاوت تر از چیزی هست که ، شما آن را برای خود ، در نظر گرفته اید. از این سری بخوانم ، اما آیا واقعا چنین است؟ آیا Battlefield Hardline توانست خود را آنطور که باید، جلوه دهد؟

دانلود بازی Battlefield Hardline

نقد فنی بازی A Plague Tale Innocence برای کامپیوتر

در سال ۱۹۹۹ میلادی که ، بسیاری از بازی های از سه بعدی ، سازی های نامرغوب ، و پیش پا افتاده ای استفاه میکردند . اولین نسخه این سری با نام Battlefield Codename Eagle 2000، زیر نظر کمپانی Refractor Games، وارد بازار شد. بله همین باعث ایجاد ، این رونق و صنعت گردید . تا جایی که بازی های بهتر ، نیز ارائه گردیدند. در واقع مردم با سری جدیدی ، رو به رو شده بودند ، یک بازی که ، متفاوت ترین چیز را ، برایشان نشان میداد ، همان چیزی که ، لازم بود و شاید از ، عهده آن بر آیید و شاید هم نه و برایشان تجربه ی ، عنوانی جدید و چیز بسیار جذابی ، به شمار می آمد. بله این که ، در این بازی چگونه بخواهید آن را ، تا جایی خارق العاده ، و استثنایی جلوه بدهید. بر خلاف ، پیش بینی خیلی ها، این آن موردی است که شاید ، زیاد در برخورد اول ، خوب به نظر نرسد . بازی موفق شد ، امتیازات خوبی را کسب کند ، بله امیتازی شایسته و در خور ستایش ، و شایستگی خود را نشان دهد. این شایستگی نشان دهنده ، چیزی است که شما آن را ، باور خواهید داشت . در آن زمان انتخاب داستانی ، با محوریت «حمله ی روسیه به اروپا» بهترین کار بود. اما شاید این جالب بودن کار را ، به شما برساند و این بازی را ، دو چندان جذاب کند . اما همه چیز تازه ، شروع شده بود! بله شروعی تازه و خیره کننده.

بعد از موفقیت ، نسخه ی اول ، نسخه ای که شما ، شاید با آن سر و کار زیادی ، داشته باشید . میتوانید به آن خواسته خود برسید . تیم سازنده ، تصمیم به ساخت ، نسخه ی دوم بازی گرفت. این همان چیزی است که ، بالاخره در بازی باید مشاهده میکردید. بالاخره و در سال ۲۰۰۲ نسخه ی بعدی این سری با نام Battlefield 1942 وارد بازار شد. بله تا جایی که ، شما میتوانید برای آن ، انگیزه به خصوصی را تجربه کنید . بازی با همان موتور گرافیکی نسخه Codename Eagle ساخته شد . بله این آن چیزی است که ، شاید در هر صورت به آن، نیاز خواهید داشت . و این امر یکی از ، نقاط ضعف بازی ، به شمار می رفت. به هر حال شما ، برای چه چیزی به مبارزه میپردازید . تا به حال شده است که یک ، بازی را چندین و چند بار ، برای خود تکرار کنید و یک چیز دست یافتی ، از آن کشف کنید . این بار این ” DICE ” بود که مسئولیت ساخت بازی را ، برعهده گرفته بود . بله دایس میخواست ، انقلابی شگرف ، در این بازی خلق کند . یک کار جادویی و حیرت انگیز ، که هر کسی را در شرایط ، بازی دیوانه خواهد کرد . چیزی که هر بازیکنی ، به آن نیاز خواهد داشت. استودیو بازی سازی در مجموع توانست ، بازی خوبی را تحویل PC داران دهد. بله ، یک بازی خوب و کاملا مناسب ، برای اکثر کسانی که ، به آن نیاز خواهند داشت.

دانلود بازی Battlefield Hardline

بعد از آن، در سال ۲۰۰۴، عنوان Battlefield Vietnam 2004 منتشر شد . چیزی که شاید ، به خوبی و خوب ، دیده خواهد شد . و موفق شد متای ۸۴ را ، برای خود ثبت کند که ، در نوع خود ، عالی به شمار می رفت. بله ، کاملا خوب و زیبا ، تا جایی که شما ، نیز برای آن زحمت زیادی ، کشیده اید . اما اوج موفقیت این سری ، در سال ۲۰۰۵ و با عرضه ی Battlefield 2 رقم خورد. یک بازی که در عین سادگی ، و غیر قابل باور بودن ، به خوبی توانست که ، شما را از آن رو به آن رو کند . اما در هر حال ، این آن چیزی نبود که ، شما به آن نیار دارید .بازی آن قدر خوب ، ظاهر شد که متای ۹۱ را از آن خود کرد. بله این بازی تا جایی که ، پیش رفت توانست ، به چیزی که ، میخواهد نزدیک شود . این عنوان کم کم ، این سری را وارد ، جنگ های مدرن کرد ، بله چیزی که شما ، میتوانید آن را واقعا یک ، شاهکار و یک چیز خوب در این ، بازی مشاهده کنید . شما آزاد هستید . تا هر کاری را ، انجام بدهید . و تحولی شگرف ، در این سری ایجاد نمود. این آن چیزی است که ، شما آن را یک ، استثنا خواهید دید . بله یک استثنا به همان اندازه ، لازم که شما آن را ، دوست خواهید داشت . بله چیزی که شما آن را ، خوب و زبیا میدانید . سازنده ی این بازی ، کماکان همان DICE بود. بله این همان چیزی است که ، شما شاید زیاد با آن سر و کار داشته باشید . موفقیتی که این نسخه ، کسب کرد، بله چیزی که شما ، میتوانید به آن چیزی که میخواهید ، نزدیک شوید . دیگر هیچ وقت در تاریخ Battlefield تکرار نشد …

بعد از آن ، عناوین متعددی از بازی ، منتشر شدند که توانستند نظر شما را جلب کنند . آن طور که باید ظاهر نشدند تا اینکه در سال ۲۰۰۸ بازی وارد ، فاز جدیدی شد. بله بازی تا جایی پیش رفت که شما ، شاید فکر میکردید آن ، چیزی که فکر میکنید هست . Battlefield Bad Company با موتور گرافیکی ، جدیدی به نام Frostbite وارد بازار شد. بله این موتور گرافیکی ، واقعا جلوه آمیز تلقی کرد.

دانلود بازی Battlefield Hardline

گیم پلی :

Battlefield Hardline یک زیرشاخه و بازی فرعی از مجموعه‌ی پر آوازه Battlefield است که برخلاف نسخه‌های قبلی، نسخه های که شاید ، تا به امروز کهن و قدیمی ، به حساب می آمدند . زیاد ایده خوبی را خلق نکرده اند . اما خالی از لطف نیست ، چیزی که شما ، به آن نیاز خواهید داشت . حال و هوایی جنایی و پلیسی را ، به جای جبهه‌های ، جنگ انتخاب کرده است. بله این حال و هوای جنایی شاید، برای هر کسی جذابیت ، به خصوصی نداشته باشد . و شاید هم ، در محدوده ای از شرایط به خصوص ، اتفاقاتی شایسته آن را رقم بزنند. داستان بازی Battlefield Hardline با کارگردانی ، ایان میلهام روایتی سریالی ، و اپیزودیک دارد. بله این فیلم تا جای ممکن ، از کار و روش خوبی ، برخوردار بود .میلهام که پیش از ، این به عنوان کارگردان هنری بازی Dead Space نقش پر رنگی ، در موفقیت نسخه‌ی ، دوم آن داشت، بله میخواست که بر روی این ، نسخه کار کند و تا جای ممکن، به آن نزدیک شود . حالا سعی در خلق یک ، داستان سریع و جذاب پليسي را دارد. اما این دستان پلیسی ، تا کجا و چه زمانی جذابیت خود ، را حفظ کرده است.

داستانی پوشیده و حرفه ای که ، شما آن را ، برای خود دانسته ای زیبا ، و حرفه ای میدانید ، آیا آن چیزی است که شما آن را ، قبول دارید و برای آن ، مبارزه خواهید کرد . این همان چیزی است که ، شما آن را دوست خواهید داشت . بله یک استثنای حرفه ای ، و چالش بر انگیز در هر زمان و مکانی که ، شما به آن وارد شده اید . این آن چیزی است که ، شما برای آن ، در تلاش بوده اید . داستانی که ، جنبه‌های مختلفی از درام، خشم، هیجان و حتی کمدی را ، درون خود داشته باشد . بله این همان چیزی است که ، شما مدت هاست که بر روی آن کار میکنید . این همان چیزی است که ، شما باید برای آن وقت بگذارید . و در طول ۱۰ اپیزود بازی تنوع ایجاد کند. بله اینها تا جای ممکن از آن ، چیزی که شما فکر میکنید ، فراتر خواهد رفت .

در واقع سریع و کند ، بودن روایت داستان ، آن چیزی است که ، شما برای آن در ، تلاش خواهید بود . در دل گیم‌پلی باعث شده ، تا حس کنید با یک ، داستان خسته کننده طرف هستید که ، این‌طور نیست. شخصیت‌ها خوب طراحی شده‌اند، و می‌توان ارتباط خوبی ، با آن‌ها برقرار کرد ، ولی چه چیز برای شما قابل مشاهده ، در این بازی است و شما آن را ، دوست خواهید داشت ، و برای زمان و ارزش گذاری ، خواهید داشت و روند کلی داستان را، از ابتدا تا انتها ، به شکل بسیار جالبی ، در دل یک سریال ، روایت می‌شود. بله سریالی که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت ، و چیزی که شما ، میدانید همان چیزی است که ، شما به آن نیاز ، خواهید داشت . یک بازی ، اساسی و حرفه ای که ، در آن به ، هر عنوانی شده است . به هر طریقی شده است . نیاز خود را ، بر طرف خواهید کرد . بله این آن چیزی است که ، در هر زمانی به آن ، چیزی که میخواهید ، خواهید رسید. همه چیز شبیه به ، یک مینی سریال ، تلویزیونی طراحی شده که ، حاوی ۱۰ اپیزود است. بله ده قسمت ، بسیار جالب که مراحل ، مختلفی را ، برای شما رقم خواهد زد. این همان چیزی است که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت . بله یک بازی ساختار گرا ، و حرفه ای اما ، جالب برای شما ، جالب اینجاست که ، اگر در میان بازی ، از آن خارج شوید، بله از میان بازی ، و کلم همین محوطه ، اصلی از آن خارج بشوید . خوب آره به این شکل ، واقعا خوب و بلامانع است .مثل یک تبلیغ تلویزیونی ، در چند ثانیه ، بله یک شوک عمیق را ، برای شما ، به وجود خواهد آورد . چیزی که شما ، مدام به آن ، فکر خواهید کرد .

دانلود بازی Battlefield Hardline

اتفاقات هیجان انگیز ، اپیزود بعدی را ، خواهید دید. بله این اتفاقات، کاملا مناسب حال ، شما رخ خواهد داد . چیزی که شاید شما ، تا جای ممکن ، از عهده آن ، بر خواهید آمد . و به چیزی که ، مشغول هستید خواهید رسید . دفعه بعد که ، برگردید و مشغول ، ادامه‌ی بازی شوید، بله همان ، دفعه که ، دیگر هیچ نیازی به رفتار های ، اشتباه نخواهید ، داشت . این همان چیزی، است که شما در هر ، زمانی به آن خواهید ، رسید و ته آن ، چه چیزی برای شما ، خواهد داشت .قبل از شروع خلاصه‌ای ، از اتفاقات ، مهم قبلی را ، مشاهده خواهید کرد. این اتفاقات ، همان چیزی است که ، شما آن را ، دوست خواهید داشت . بله همان ، حادثه ای را به وجود خواهد آورد که ، شما آن را دوست نخواهید داشت . اما یک حس که ، کاملا زیبا و دست نخورده ، باشد به شما ، خواهد رسید . این همان چیزی است که ، شما به آن ، نزدیک شده اید . و در هر زمانی ، منکر آن نخواهید بود ، و برای آن ، در تلاش خواهید بود.

یکی از نکات مهم ، بازی استفاده از ، وسیله‌ی نقلیه است. بله وسیله ای که ، شما با آن به این ور ، و آن ور در حرکت باشید . میخواهید چیز بیشتری ، در این مورد از ، این بازی بدانید ، یا شاید برایتان بس باشد. کنترل اتومبیل ، به شما سپرده می‌شود ، اتومبیلی که ، شاید تفسیری دیوانه کننده ، برای شما داشته باشد و صحنه‌های تعقیب و گریز ، هیجان‌انگیزی را ، تجربه خواهید کرد. اما در هر حال ، این نمیتواند چیزی را برای شما ، در نظر داشته باشد . اما به هر حال ، باید بدانید که ، برای چه در ، حرکت هستید. حتی در بعضی از قسمت‌های بازی، یک مسیر طولانی را ، طی خواهید کرد . تا قبل از رسیدن ، به محل مورد نظر، دیالوگ‌ها بین شخصیت‌ها ، ردوبدل شوند. بله دیالوگ هایی که ، شما همیشه آنها را ، میگوید با خودتان رد و بدل میکنید . یک چیز که در زندگی شما ، به حاشیه کشیده خواهد شد . شما آن را ، دوست نخواهید داشت.

دانلود بازی Battlefield Hardline

اما این مسئله با وجود این‌که ، بهتر از یک میان‌پرده است، به هر حال برای مسئله زیاد، تخیل بافی نکنید . اگر به دنبال واقعیت هستید ، بروید به میدان های جنگ ، اگر نه ، تخیل راه طولانی دارد و هیچگاه کم نمیشوید. اما ممکن است عدم هیجان ، باعث کند شدن روند بازی می‌شود. با یک بازی جهان باز (Open World) طرف نیستیم و وجود این موضوع ، در یک بازی خطی منطقی ، به نظر نمی‌رسد. بله زیاد از حد منطقی به نظر رسیدن ، هم خود کاری دشوار است . کنترل وسیله نقلیه ، اصلا خوب نيست. بله ماشین های جنگی که ، به هیچ دردی نخواهند خورد . درست است که ، با یک بازی رانندگی و مسابقه‌ای ، طرف نیستیم، بله یک بازی رانندگی و تخیلی ، اما برای رانندگی شاهد ، هیچ‌گونه توجهی از ، سوی تیم سازنده نبودیم. بله هیچ توجهی که ، شاید شما ، سازنده آن نبوده باشید .

کنترل وسایل نقلیه ، در بازی اول شخصی مانند Far Cry را با این بازی مقایسه کنید. بله شاید چیز ، متفاوتی را کشف کنید . چیزی که شاید ، شما آنقدر دنبال ، آن نبوده باشید . و شاید هم زیاد ، خواه برای آن در تصمیم نبوده اید . تا ببینید چقدر کم‌کاری ، صورت گرفته است. بله چیزی که میخواهید ، در دسترس شما بوده است . از طرفی جزئیات درون کابین ، اتومبیل اصلا خوب نیست ، بله این جزئیات ، شاید زیاد هم خوب به نظر نرسد ، و حتی آینه چیزی را ، نشان نمی‌دهد. بله این شما هستید که ، نشان میدهید ، چه چیزی خوب است و چه چیزی خوب نیست .

Battlefield Hardline یک بازی متفاوت ، کاملا سبک طلبانه ، در ژانری که شما آن ، را پذیرا باشید. در سری بتلفیلد به شمار می‌رود که ، توسط سازنده‌ای بیگانه ، سازنده ای خوب و بی نهایت عالی ، به شمار خواهد رفت. با ژانر تیراندازی اول شخص ، ساخته شده است. بله این ژانر نیز از ، محبوب ترین ژانر ها به حساب می آید . چیزی که شما در ، هر شرایطی شاید آن را ، دوست نداشته باشید . این بازی کسب یک ، تجربه برای تیم ویزرال بود ، و مسلما تجارب اول ، بی‌ عیب و نقص نیستند ، بله در اولین تجربه ، این اتفاقات می افتند و شاید اگر ویزرال این راه ، را ادامه دهد شاهد نتایج خوبی ، در آینده باشیم. بله نتایجی که باور نکردنی خواهد بود .

چیزی که مشخص است این است که ، این بازی توان رقابت ، با هر گونه بازی و گیمی در ژانر خود دارد ، بله از این بابت مطمئن باشید . هیچ چیز ، با رقبای بزرگ خود ، در ژانر تیراندازی اول شخص را ، ندارد و کمبودهای زیادی دارد. اما اگر شما بخواهید ، میتوانید سر منشا ، مناسبی را ، در بازی پیدا کنید . اگر همانند گذشته ، دایس بازی را می‌ساخت ، شاید BH به یکی از بهترین ، و جدی‌ترین ، عناوین سال ، تبدیل می‌شد ، بله این عنوان شاید ، همان چیزی است که ، شما انتظارش را داشته اید . و از آن سمت ، شاهد یک بازی قدرتمند ، در ژانر دیگر از سوی ویزرال بودیم.

دانلود بازی Battlefield Hardline

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (with KB971512 Update)
Processor: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz, Intel Core i3/i5 2.4GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: ATI Radeon HD 5770 (1 GB), NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)
Hard Drive: 60 GB
DirectX: 11

سیستم پیشنهادی :

OS: WINDOWS 8 64-BIT (with KB971512 Update)
Processor: INTEL QUAD-CORE CPU, AMD SIX-CORE CPU
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 760
Graphics Memory: 3 GB
Hard Drive: 60 GB
DirectX: 11


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر A Plague Tale Innocence

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱۰٫۳۵ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *