مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی PixARK Skyward برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی PixARK Skyward در ژانر بقا،جهان باز و لگو می باشد.

دانلود بازی PixARK Skyward برای کامپیوتر

بازی PixArk یک بازی کارتونی و پیکسل در دنیای فانتزی است که محصول شرکت استودیو بازی Snail Games USA می باشد . این بازی از قدرتمندترین بازی شبیه ساز مانند ماینکرافت می باشد. بازی دارای پتانسیل بالایی در گیم پلی و گرافیک است . همچنین وجود شخصیت های جالب و تاثیر گذار ، همچنین وجود بسیاری از همراهان کسی که میدانست تا چه زمانی باید به دنبال حقیقت اصلی بگردد.

داستان بازی PixARK Skyward برای کامپیوتر

در ابتدا من به تحلیل شخصیت های دورن بازی میپردازیم که پیکسلی و کارتونی هستند و روابطی که آنها با یکدیگر دارند ، از آنجایی که این بازی از آن بازی های قدرتمند و کمتر دیده شده است . اما چندان چیز به خصوصی در این بازی دیده نمیشود. البته با این وجود کمی از این بازی بر خلاف حقیقت و اتفاقات به وجود آمده نسبت به شرایط موجود است. به خصوص وقتی که این بازی شباهت هایی به بازی ماینکرافت داشته باشد ، اما با همه این ها نمیشود به سادگی از آن گذشته و میتوان هر نوعی که خود شما میتوانید در مورد آن قضاوت کنید. اما این موضوع به این سادگی ها هم نیست که به آن فکر کنید. بازی شما را به صورت ناخودآگاه در بازی رها میکند و این شما هستید که باید تصمیم بگیرید که کاری درست را انجام میدهید و یا کاری که به صلاح شما نیست و میخواهید بازی کنید . اما ممکن است که کوچک ترین اثری که میخواهید را انجام ندهد ، برای همین تا جایی که امکان دارد از نحوه قرار دادن حقیقت به سمت و سویی از آداب و تربیت درست کمی تفرعه نمیرویم. اما سرنخ و یا روابط درست حسابی در این بازی وجود ندارد ،

نقد فنی بازی PixARK Skyward برای کامپیوتر

و این همان چیزی است که شما به مرور در این بازی یاد گرفته اید و میتوانید همانگونه که میدانید به حقیقت اصلی و درست در این بازی متصل بشوید . اما اگر این بازی را به همان روشی که میخواهید پیدا نکرده باشید .اما با این وجود تمام بازی هایی که میخواهید آن را تا جایی ممکن از پس آن برآیید. این همان چیزی است که شما در بازی بسیار آن را کشف میکنید و یا با ملاحظه ای کم و بیش رعب آور با آن سر و کار دارید. در بازی ممکن است که شما منوی را ببیند که مانند یک لیست نیست و چندان هم لذت بخش و یا غیر عادی به نظر نمیرسد. شما میتوانید با زدن بر روی دکمه پلی آن را به هر نوعی به جلو عقب بکشانید ، اما ممکن است که کمی طولانی تر یا سرنوشت ساز تر همه چیز به پایین برسد. اما با همه این ها کمی مدت زمان آن طول میکشد و در آرامش نمیشود همه چیز را سپری کرد ، اما میدانیم که بعد از مدتی این یک راه حل اساسی و به وجد آمده نیست. اما همین قسمت میتواند کمی جذاب و یا خاطره انگیز از آب در آید . ولی ممکن هم هست تا پای جان همه چیز برای شما شرایطی نامساعد را فراهم کند که میتوانید آن را کمی کاهش بدهید.اما ممکن است که این ساختار کمی پیچیده و یا شاید بدون ظرفیت باشد ، اما به هر حال توانمندی کاملی در پس بازی حضور دارد.

شما حتی کوچک ترین اثری را مشاهده خواهید کرد که به نفع شماست ، و در هر لحظه ای برایتان کمی گول زننده می باشد. اما اینکه شما بخواهید روحتان را آزاد کنید چندان به آن احتیاج ندارید و یا بخواهید از آن کمی دریغ کنید اما با وجود چندین سال سابقه گیمری که شما آن را دوست داشته اید و میخواستید در پس آن چیزی را ممتاز و یا بنا بر هر دلایلی از ریشه بسازید .

چیزی که من از این بازی کشف کردم خود گیم پلی جذاب و بی نهایت ستودنی آن است. شاید هیچوقت تا به حال این مسئله برای من حل شده یا باقی مانده نبود . اما بی شک در زندگی همیشه لحظه هایی وجود دارد ، که شما میتوانید در دنیا مانند حقیقت زندگی کنید.اما به هر حال کمی آزار دهنده و یا غیر مسلح به نظر میرسد و این آن چیزی است که همه حقیقت را میسازد . بازی همه پایه و اساس آن در هر زمینه ای بر یک رویکرد و فعالیت فکری دخیل است، اما میدانیم که کمی حقیقت را گم کرده ایم. اما هیچگونه اتفاقی شگفت آور و یا غیر عملی در بازی نیست. شما ممکن است که هیچگونه سلاحی را به کار نبرید و این در ذهن شما تبدیل به یک عادت شود.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

Processor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better

DirectX: Version 10

Network: Broadband Internet connection

Storage: 15 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر PixARK Skyward

حجم: ۱٫۳۲ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *