مرسی دانلود

  • admin1
  • 04 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Elderborn برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Elderborn در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Elderborn

دانلود بازی Elderborn برای کامپیوتر

بازی Elderborn یک بازی اکشن،شمشیری و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Hyperstrange طراحی و ساخته و توسط شرکت Hyperstrange منتشر شده است.یک بازی اکشن و نقش آفرینی است که شما آن را دوست خواهید داشت و تا جای ممکن آن را برای خود و دوستانتان و مردم نگه داری خواهید کرد میدانید که شما در این بازی نقش محور با چند شخصیت سر و کار دارید که مهم ترین آنها اینه.یک زمان که شما آن را بر خلاف چیزی که میخواهید نشان خواهید داد و به آن اندازه که تصورتان به شما اجازه خواهد داد یا زمانی که برای آن حادثه نیازمند باشد و برای آن همین اتفاقات اکشن را در نظر داشته باشید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Elderborn برای کامپیوتر

داستان بازی به روش های مختلفی و در سبک های متفاوتی روایت میشود که شما بسته به چیزی که به آن نیاز دارید میتوانید آن را دوست داشته باشید یا از آن بیزار باشید . یک بازی خوب و کار آمد که شما را تا جای ممکن به خواسته خود از یک بازی منحصر به فرد را اجرایی خواهد کرد . در هر صورت این شما هستید که به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید . و این همان چیزی است که شما به مدت های مدید و نیازمند به آن را درک خواهید کرد.و این همان چیزی است که برای آن زحمت کشیده اید و تا به حال آن را تجربه کرده اید . میدانید که در مورد آن چه چیزی به شما میگویم و شاید تا به الان آن را زیاد در حد و اندازه ای که باشد تصور نکرده اید . اما بدانید که این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت و به آن خواهید رسید.

دانلود بازی Elderborn

نقد فنی بازی Elderborn برای کامپیوتر

بازی ELDERBORN یک بازی خوب و خوش ساخت و بی رقیب در ژانر های مختلف از جمله اکشن ، حماسی ، نقش آفرینی که توسط استودیو مستقل ساخته شده و برنده عنواین بسیاری زیادی شده است . این بازی یک شاهکار از چیزی که باید را برای شما ساخته است . و این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید و همیشه آن را دوست خواهید داشت.

گرافیک بازی حالت قابل قبول و قابل ارتقا بهره مند است و شما به آن اندازه میتوانید چیزی های مانند زندگی کردن و یا سر زدن به آن چیزی را که نیاز دارید در خود پیدا کنید و یا تا زمانی که شما یک روز خوش را برای خود تصور کرده اید زمانی است که شما آن را به اندازه کافی برای خود نگه داشته اید . این بازی از آن دسته بازی های است که شما آنها را پس خواهید داد . برای هر چیزی ممکن است که آن را دوست نداشته باشید و برای آن زندگی کنید و شاید برای آن نیاز باشد که برای خود تا میتوانید نقشه طرح ریزی کنید . ولی مهم ترین قابلیت این بازی آن چیزی است که شما مدام به آن فکر میکنید و آن را دوست خواهید داشت .

دانلود بازی Elderborn

خطی بودن بازی به آن چیزی بستگی دارد که شما آن را دوست خواهید داشت . مانند حرکت شخصیت در بازی که زمانی که به دل تصویرکشیده میشود میتواند شما را شاد و یا ناراحت یا مغرور کند . ممکن است که شما شخصیت های داستانی زیادی را دوست داشته باشید . ولی هرگز به آنها نزدیک نشده باشید . اما بدانید که به راحتی از پس روایت داستانی بازی برخواهید آمد.غیر خطی بودن بازی در اشکال متفاوتی روایت خواهد شد و شاید هم زیاد دور از انتظار نباشد که شما نتوانید آن را به خوبی هر چه تمام آن را انجام بدهید . این به شما نشان خواهد داد که چگونه قرار است که زندگی خود را عوض کنید و برای آن مبارزه کنید . این همان چیزی است که روایت های متفاوت و غیر خطی را برای شما به ارمغان می آورد.

دانلود بازی Elderborn

حالت تجزیه ای داستان این بازی زمانی به وجود می آید یا دست کم خلق می شود که شما در طول داستان مبارزه ها و نبرد های زیادی را تجربه کرده اید و دوست دارید که به همان اندازه که قدرت داشته اید هنوز هم آن قدرت های همیشگی را برای خود داشته باشید . این آن چیزی است که شاید همیشه به آن نیاز نداشته باشید ولی معمولا به آن نیاز خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع که از سطح قابل قبول و خوبی برخوردار است .
چند خطی بودن روایت داستانی و شخصیت های داستانی که از بعدی متفاوت اکشن تا مفهومی در این بازی تعریف میشوند . میتوانند به آن اندازه که شما به آن نیاز دارید شما را تا جای ممکن به خود و زندگی خود نشانه بروند و این شاید شما را خوشحال و سرمت کند که با یک بازی خوب و عالی سر و کار دارید . اما همیشه هم اینطور و جور دیگری نخواهد بود که شما به آن نیاز داشته باشید . این همان چیزی است که شما یا شاید زیاد به آن وابستگی دارید و یا زیاد از آن دوری خواهید کرد . یک روز به همه چیز در زندگی خود نزدیک خواهید شد و به آن چیزی که از یک مبارزه خوب نیاز دارید میرسید.

دانلود بازی Elderborn

شخصیت ها ی خوب و قابل تعریف در این بازی عالی و استثنایی به نظر می آیند که شما باید آنها را لحاظ کنید و یا بدانید که چگونه آن را رشد بدهید و این آن چیزی است که شما در هر صورت به آن نیاز دارید و تا جایی که پیش روی کردن در باز را شاید یک امر عالی و فراتر از نتظار نبینید . به هر حال بازی در تعریف شخصیت های بازی به خوبی عمل کرده است و شما هیچ چیزی را در این بازی کم و یا بد نخواهید دید . در هر صورت پتانسیل خوب و عالی و خیره کنند ه در این بازی از جمله چیز های است که گیمر خوب به آن نیاز دارد و تا جای ممکن از عهده آن بر آمدن برای شما به همان اندازه که میخواهید ممکن است که خوب و جامع نباشد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7, 8.1, 10

Processor: Intel Core i5-7500

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780M

Storage: 2 GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Elderborn

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲٫۵۶ گیگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *