مرسی دانلود

  • hedar
  • 02 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Phoenix Point Ultra Edition Arkham برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی Phoenix Point Ultra Edition Arkham در ژانر استرتژیک و تاکتیکال می باشد.

دانلود بازی Phoenix Point Ultra Edition Arkham برای کامپیوتر

بازی  Phoenix Point Ultra Edition Arkham یک بازی علمی تخیلی که در شهر آرکهام جریان دارد . بازی ساخته و تولید شده شرکت گیم و بازی سازی Snapshot Games می باشد . این بازی بسیار فوق العاده تر از همین زیست محیط امروزی بر پایه یک گیم پلی درخشان و مثبت ساخته شده است . بازی داری روایت های طوفانی از جنگ جهانی دوم است . گرافیک عالی با کیفیت بالا و جلوه های بصری بسیار قدرتمند همه از چیز هایی هستند که به مراتب در این بازی ما آنها را مرور میکنیم و این است که بسیار لذت بخش است.

داستان بازی Phoenix Point Ultra Edition Arkham برای کامپیوتر

بازی Phoenix Point داستانی به مراتب غنی دارد و یکی از مناسب ترین بازی های اکتشاف در هوا و فضا می باشد. اما آنقدر هم از یک گیم پلی پیوسته و جامع پیروی نمیکند ، اما به هر حال این بازی در خود چیزی را دارد که بنا بر دلایلی همیشه غیر خود داری شده است. اما این همان چیزی است که در هر بازه زمانی میتواند راه نیاز را برای شما فعال کند. این همان چیزی است که در صورت دارنده داستان اصلی شما را تشویق به کاری میکند که بیشتر در دل گیم پلی و داستان مبارزه کنید . اما این مهم است که در مکانی غیر که از زمین جدا شده یا فضا من برای چه چیزی نبرد میکند و میجنگم. اما شما میتوانید داشته ها و عملکرد هایی را داشته باشید که نسبت به رویکرد فکری و عمقی شما میتواند چنان خوب و مستجع باشد.اما بنا بر دلایلی این کار کمی امکان پذیر می باشد و کمی نیز غیر خودداری شده.

نقد فنی بازی Phoenix Point Ultra Edition Arkham برای کامپیوتر

اما شما بالاخره تجربه خود را خواهید داشت ، اما این با حسابی سرانگشتی میتواند همه حقیقت اصلی را برای شما روشن کند. خب یک خبر مفید و قانع کننده در این بازی همین است که شما بازنده نیستید و یک خبر بد این است که شما مدام باید بازی کنید. شاید بتوانیم این بازی را یک بازی نسبتا با کیفیت اما متوسط رده بندی کنیم که در دل داستان همه چیز را نشان میدهد و کاهش سطح لول و چرخه های آن را بیان میکند. اما با همه این ها داستان میتواند تا مدت زیادی برای شما هماهنگ و غیر خودداری شده عمل کند. شاید این موضوع کمی کلیشه ای باشد و بنا بر هر دلیلی کمی دلسرد کننده و غیر نظم داده شده باشد. اما در پس زمینه بازی میتوانیم رشد چشمگیری از حقیقت اصلی را کشف کنیم. اما چندان عمل کردی خوبی نخواهد داشت با اینکه توانایی بلقوه ای در بازی موجود است.

اما طبیعی به نظر می آید که بخواهیم در مورد روند بازی کمی بیشتر صحبت کنیم. این هیچ نقطه ضعفی را در بازی به ما نشان نخواهد داد. اما ما همه این ها را گفته ایم و برای کاری که میکنیم ارزش درستی قائل هستیم و برای مدتی آن را ترجیح میدهیم به یک ساختار ساده ، بنا بر هر دلیلی میتوان نتیجه ای گرفت که بازی آنچنان که باید و شاید هر گونه که انتظار درستی از آن داریم به هر نحوی باید برای نقشه بچینیم ، گویی که انگار هیچ قاعده ای نمیتواند از نو تعیین شود.اما این را میگویم که بازی داستان خیلی خوبی دارد محال است که شما از آن لذت نبرید و بخواهید آن را نادیده بگیرید. اما شاید کمی ناامید کننده به نظر برسد و در حال شما میتوانید انتخاب کنید که کمی وسعت را در بازی کاهش بدهید. همین موضوع هم کافی است تا بازیکن به بازی ادامه داده و این فرصت را پیدا کند تا از گیم پلی بازی لذت ببرد. و اما اصلا داستان Phoenix Point از چه قرار است؟ شما در بازی کنترل افراد مختلفی را به دست میگیرید که هر کدام از آنها هدفی دارند.

اما اهداف و سلسله مراتب آنها چیست؟ اما همه این ها به خودی خود میتواند همه حقیقت های مصنوعی و الکی را به خوبی به ما نشان بدهد و در هر صورت با یک بازه زمانی آن را به شما نشان خواهیم داد . چه در زمانی که میتوانستیم آن را خلق کنیم ، اما بهترین انتخاب حقیقت اصلی و تدریس شده در عالم بازی است. پس از جنگ جهانی دوم یک ویروس خطرناک همه جا را تسخیر میکند تا بتواند بشریت را به نابودی بشکاند. اما آیا میدانید که این ویروس چگونه کار میکند و چه استفاده هایی دارد ؟ هر کسی که با این ویروس در تماس باشد با همه قدرت و تجربه خود میتواند همه چیز را بنویسد و یکپارچه نسبت به آنها حرف هایی را بزند ، اما میدانیم که به دنبال چه چیزی هستیم ، این مهم ترین حادثه اصلی در همین عنوان هاست.با همه این ها تقاطع در حمله ویروس ها و یا اتفاقاتی که همیشه منجرب به تحقق باشد صورت نمگیرد.


حداقل سیستم :

OS: Win 10, 8 and 7 SP1+ (64 bit)

Processor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NvidiaGeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270

DirectX: Version 11

Sound: DirectSound Compatible

سیستم پیشنهادی:

OS: Win 10, 8 and 7 SP1+ (64 bit)

Processor: Intel Core i5 3GHz / AMD FX series 3.2GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 390X

DirectX: Version 11

Sound: DirectSound Compatible


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Phoenix Point Ultra Edition Arkham

حجم: ۱۲٫۶ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

دانلود ترینر

توجه : نسخه ElAmigos دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا ششم نوامبر ۲۰۲۰ می باشد.

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *