مرسی دانلود

  • admin1
  • 20 ژوئن 22
  • بازی ورزشی

دانلود بازی eFootball PES 2021 پی اس برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی PES 2021 در ژانر ورزشی و مسابقه ای می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی eFootball PES 2021

دانلود بازی PES 2021 برای کامپیوتر

دانلود بازی PES 2021 یک بازی ورزشی و مسابقه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Konami Digital Entertainment طراحی و ساخته و توسط شرکت Konami Digital Entertainment منتشر شده است.بازی eFootball PES 2021 یک بازی ورزشی و حرفه ای است که چندی پیش کرکش کردن . بله این بازی روایت های فوتبالی و هیجان انگیز بزرگترین تیم های بوندسلیگا رو خواهد داشت . شما میتوانید به اون حدی که میخواهید در این بازی به سرچشمه ای از جنون دست پیدا کنید . اما خوب در بازی به آن اندازه که میخواهید پیشرفت میکنید . و میتونید تیم خودتون را دسته بندی کنید . و بازیکن های بیشتری نیز بگیرید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی eFootball PES 2021 برای کامپیوتر

هسته گیم پلی بازی ، بله اصل بازی به این شکل است. که شما آن را دوست خواهید داشت. و این همان نسخه قبل است ، بله نسخه ای که شاید آن را امروز درک نکنید . ولی الان با حضور اتفاقی که برای شما افتاده در این محوطه ترویج آن کار درستی است و بنیان و ریشه آن دچار تغییر و تحولات خاصی نشده ، بله این تحولات در چند ثانیه میتواند برای هر کسی دیدنی باشد. بله اما در هر موقعیتی که برای شما پیش آمده باشد. باید چیزی را درک کرده اعمال کنید. هرچند بهبودهای جزئی در آن دیده می‌شود . بله بهبود های که خبر از تاخیر های ناگهانی در این بازی نمیدهند. به عبارتی گیم پلی نسخه ۲۰۲۱ نسخه ای که همه بزرگان گیم تصور داشتند بهترین نسخه پیش رو باشد .مشکلات گیم پلی نسخه قبل را ، با توجه به همین وجود بدون حاشیه پشت سر گذاشته و تا جایی که امکان داشت آن را برای خود آزمایشی کرد. البته در بخش هایی برطرف کرده.اما میدانیم که این بخش ها ، بله این بخش های غیر اساسی ، باید تا جای ممکن ، بله تا جایی که شما برایتان مهم باشد . برای شما نیز به یک شگرفی تبدیل شود . اما خوب مسئله موجود با تفاوتی در ضمیر شما وجود خواهد داشت. دانلود بازی PES 2021

دانلود بازی eFootball PES 2021

به طور مثال در نسخه قبل ، نسخه های که شاید زیاد مورد توجه نبود. در صحنه های شلوغ ، صحنه هایی که چشم چشم را نمیدید . عکس العمل بازیکنان ، بله عکس العملی متوجه ساختار مزخرف آن شده است. دچار کندی و گیجی میشد ، بله این کندی و گیجی بر روی بازی اثر بدی بر جایی میگذاشت و بازیکنان عملکرد مناسبی ، بله بازیکنان و شاید رسوخ کردن و دیدن شرایط موجود . بر روند گیم پلی بازی نداشتند. اما شاید هنوز هم برای شما غیر قابل تصور باشد . این مشکل در نسخه جدید بهبود یافته ، نسخه ای که شما آن را برای خود یک هدف داشته اید و واکنش بازیکنان ، بله واکنشی که آنها میدهند. به توپ و محیط دقیق تر ، بله محیطی که شاید آنچنان که میخواهید خواهشمند نباشد. و بهتر شده است .بله بهتر شدنش در آن چیزی است که شما میخواهید . بازی سی پی یو هم دچار بهبود هایی شده ، بله این بهبود ها متفاوت از هر چیزی است .مثلا بازیکنان از پشت محوطه جریمه ، محیطی که هنوز هم تصور آن سخت است.

دانلود بازی eFootball PES 2021

دانلود بازی PES 2021

اقدام به شوت زنی بیشتری میکنند ، بله شوت زنی هایی که دردسر ساز هستند و این بار در نقاط مختلف زمین ، نقاطی که شاید برای هر کسی از آن حالت عادی زیاد و مورد قبول واقع نشده باشد. شوت های ناگهانی ، شوت هایی که شاید هنوز هم برای شما نیز تجاربی را به همراه داشته است . بیشتری به سوی دروازه روانه میکنند. دروازه ای که برای شما نیز در هر زمان و مکانی یک حالت پیچیده را روایت میکند. همین طور درصد ، تا جایی که من میدانم ، خطای شوت زنی ، بله خطایی که شما آن را یک حالت موفق میدانید . سی پی یو هم تا حدی بیشتر شده ، بله سی پی یو ای که شاید زیاد هم داغ شده باشد. و تنوع شوت ها به سمت دروازه ، بله دروازه هایی که شاید برایتان جالب به نظر نیاید. به طرز محسوسی بهتر و جذاب تر است .
دیگر مشکل اساسی و ریشه ای ، بله مشکلی که شاید برای شما نیز جذابیت به خصوصی داشته باشد . که در سال‌های اخیر شاهد آن بوده ایم . بله سال هایی که دیگر آمدن آنها امروزی نبوده است. مربوط میشود به Player ID سی پی یو در بخش دربلینگ . بله این پلیر فوق العاده که شاید هم جذاب بوده باشد. این بخش در سال های اخیر ، بله سالهایی که شما شاید آن را دوست نداشته باشید.

دانلود بازی eFootball PES 2021

نقد فنی بازی eFootball PES 2021 پی اس برای کامپیوتر

بخش گیم پلی بازی ، بله نوع و مفهومی که از این بازی به دست آورده اید . هم در قسمت هایی چون این بازی و همان مشکلات نسخه قبل ، بله نسخه ای که شاید زیاد هم جذاب به نظر نرسیده است. را این بار، در نسخه جدید . بله نسخه ای که پیش رو شما قرار گرفته است . با خودش به همراه دارد. بله این همراهی تفاوت هایی نیز برای شما دارد . بخش داوری بازی ، بله بخشی که شاید هم زیاد خوب نبوده است . که دچار مشکلات عمیق است ، بله این مشکلات زیاد هم برای شما جذاب نبوده است و تیم سازنده در این سال‌های اخیر ، بله سالهایی که شما به آنها نیاز داشته اید . فکری و ریشه‌ای برای حل این مشکل نکرده است . اما در هر صورت این نیازمندی اصلی را به وجود خواهد آورد . میانگین خطاها در بازی ، بله خطاها این است که شما میخواهید آن را تجربه کنید . در مقایسه با فوتبال واقعی ، بله فوتبالی که شما آن را شاید تجربه کرده باشید. کم‌تر است و ما در جریان گیم پلی بازی ، در جایی که احساس شما ممکن است که کشته شود.

دانلود بازی eFootball PES 2021

شاهد خطاهای زیادی نیستیم. بله خطاهایی که شاید زیاد هم جذاب به نظر نیایند. همین امر باعث می‌شود.همین امر باعث شکل گیری و ایجاد تمی جدید و فوق العاده میگردد . در طول تجربه کردن فصل مسترلیگ ، بله فصلی که شاید کمک به آن کار سختی نباشد . اما در هر صورت این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . کم‌تر شاهد کارت‌های زرد و قرمز و ضربات ایستگاهی باشیم. بله ضربه هایی که شما آن را دوست خواهید داشت. شاید در بازی‌هایی مثل بازی‌های دربی ، بله بازی هایی که شاید شما آن را دوست داشته باشید و مهم ، شاهد خطاهای بیشتری باشیم ، بله خطاهایی که شاید دیگر حد و اندازه آن نامشخص نبوده باشد. ولی باز هم به صورت کلی این مورد. یک مورد برجسته و تاکتیکی است.و یکی از نقاط ضعف این سری در سال‌های اخیر به شمار میرود. بله اما نکاتی در بازی قابل توجه است. گاهی داور از تکل از پشت‌هایی که باید به راحتی آن‌ها را خطا بگیرد چشم پوشی میکند و سازندگان بازی در آینده باید این بخش را به صورت کامل بازسازی کنند.

دانلود بازی eFootball PES 2021

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1/10 – ۶۴bit
Processor: Intel Core i5-3470 / AMD FX 4350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
Network: Broadband Internet connection
Storage: 40 GB available space
Additional Notes: Resolution 1280 x 720

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 – ۶۴bit
Processor: Intel Core i7-3770 / AMD FX 8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 760 / AMD Radeon R9 270X
Storage: 11 GB available space
Additional Notes: Resolution 1280 x 720


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر eFootball PES 2021 پی اس

نسخه: CPY حجم: ۳۴٫۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰ | دانلود پارت ۱۱ | دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳ | دانلود پارت ۱۴ | دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶ | دانلود پارت ۱۷ | دانلود پارت ۱۸

=============

نسخه: dodi حجم: ۱۷ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸ | دانلود پارت ۹

دانلود بازی eFootball PES 2021 نسخه: fitgirl حجم: ۱۷ گیگابایت فرمت: Rar-exe

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *