مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 سپتامبر 20
  • بازی استراتژیک

دانلود بازی Crusader Kings 3 پادشاهان صلیبی ۳ برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Crusader Kings 3 در نقش استراتژیک،تاریخی و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Crusader Kings 3

دانلود بازی Crusader Kings 3 پادشاهان صلیبی ۳

بازی Crusader Kings 3 یک بازی استراتژیک،تاریخی و جنگی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط استودیوی Paradox Development Studio طراحی و ساخته شد.یکی از برترین بازی های استراتژیک در قرن ۲۱ که شما با استفاده از نقشه های مختلف و قانون وراثت باید به هر نحوی شده از تخت پادشاهی و خانواده خود محافظت های لازم را به عمل آورید . شما میتوانید کشورهای همسایه را تسخیر کنید و تا جای ممکن به آنها حمله ور شوید و به غارت آنها بپردازید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Crusader Kings 3 برای کامپیوتر

بازی پیشرو در مورد جنگ های صلیبی در کشور های اروپایی و کشور های مسلمان رخ میدهد . شما در این بازی باید به هر نحوی شده است قدرت به دست آورید . حال میتوانید کشور های دیگر را تسخیر کنید . یا جنگ راه بیندازید یا به غارت کشور های دیگر بپردازید . از این رو شما باید هواس خود را در این بازی جمع کنید که بدون هیچ دلیلی به تله پادشاهان و دشمنان خود نیفتید و آنها بخواهند به کشور شما حمله ور شوند . شما باید تا جای ممکن از پس آنها بر آید .
شما نیاز به تاکتیک های جنگ و نقشه های پیشرفته تر دارید که بتوانید از آنها کمک و یاری بگیرید .

دانلود بازی Crusader Kings 3

کیفیت بازی :
این بازی یک بازی سه بعدی کامپیوتری جزو بهترین بازی های کامپیوتری است که شما در آن میتوانید به هر سمت و سویی حرکت کنید . از روی نقشه های پیچید به هر جایی حرکت کنید و لشکر خود را روانه آنجا کنید .
وراثت :
در این بازی شما میتوانید برای تخت پادشاه و ادامه حکومت خود فرزندانی داشته باشید و آنها را برای حکومت در آینده آماده سازی کنید . و یک فرد با لیاقت را از بین آنها انتخاب کنید . شما با تمام استعداد خود از این توانایی ها بی بهره نباید باشید . و این چیزی است که شما از آن بهره مند هستید .
تسخیر سرزمین ها :
شما در این بازی میتوانید به هر روش و ایجاد دلیل و منطقی به تسخیر کشور های اروپایی و مسلمان در خاورمیانه بپردازید . بیشتر نقشه های که لازم دارید در بازی آماده است و شما یک ارتش قدرتمند نیاز دارید تا بتوانید که به کشور های دیگر یورش ببرید و قدرت آنها را بسنجید . شما میتوانید فرهنگ کشور های دیگر را تا جای امکان تغییر بدهید و از آنها پیروی کنید و تا جایی که امکان دارد با آنها به جنگ و نبرد بپردازید.

دانلود بازی Crusader Kings 3

مردم و رضایت آنها :
شما باید مراقبت باشید که درست به مردم خود رسیدگی کنید . و تا جایی که میتوانید به آنها رسیدگی کنید . اما نباید بیش از حد لازم هم از آنها حمایت کنید چون لوس میشوند و شما را سرنگون خواهند کرد .

کسب ثروت و مال :
شما باید بیشتر زمان خود را در زندگی الان حکومت خود بگذارید . قدرت مهم ترین چیز در بازی های استراتژیک است . قدرت چیز های مانند پول و مال و ثروت و ترفند های حکومتی و جنگی است که شما بتوانید با سیاست خود به کشور خود مسلط تر شوید و دیگر حکومت ها را نیز متحد به کشور خود کنید .
پیشرفته کشور :
شخصیت پروری : شما میتوانید شاه هر مملکت خود را چنان به سمت شجاعت بکشانید و ماموریت های را در اختیارش قرار دهید که به قدرتی شگرف دست پیدا کند .
از این رو چنین بازی های بیشتر جنبه استراتژی خود را حفظ میکنند . تا این که بتوانند اکشن زیادی را از خود داشته باشند.

دانلود بازی Crusader Kings 3

نقد فنی بازی Crusader Kings 3 برای کامپیوتر

بازی یکی از بهترین بازی های استراتژیک و تاریخی در مورد جنگ های صلیبی در طول تاریخ کشور های اروپایی است . شما در نقش پادشاهان و حاکمان سرزمین های گسترده وارد بازی میشوید و با استفاده از نقش های پیشرفته و حرفه ای بیشتر آنها را به روز آوری میکنید و ارتقا میدهید.این خود نشان دهنده همین است که شما در آن احساس امنیت زیادی میکنید.شما در این بازی باید بجنگید.در ادامه می توانید این بازی را دانلود و از اجرای آن لذت ببرید.

دانلود گیم پلی بازی


سیستم مورد نیاز :

MINIMUM

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® ۸٫۱ ۶۴ bit / Windows® ۱۰ Home 64 bit

Processor: Intel® Core™ i3-2120 / AMD® FX 6350

Memory: ۶ GB RAM

Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) / AMD® Radeon™ HD 7870 (2GB) / Intel® Iris Pro™ ۵۸۰ / Intel® Iris® Plus G7 / AMD® Radeon™ Vega 11

Storage: ۸ GB available space

:RECOMMENDED

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® ۱۰ Home 64 bit

Processor: Intel® Core™ i5-4670K / AMD® Ryzen™ ۵ ۲۴۰۰G

Memory: ۸ GB RAM

Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 1650 (4GB) / AMD® Radeon™ R9 390X (8GB)

Storage: ۸ GB available space


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Crusader Kings 3 پادشاهان صلیبی ۳

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۱٫۴۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *