مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Kingdom Come Deliverance در ژانر اکشن و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance برای کامپیوتر

بازی Fahrenheit یک بازی اکشن،ماجراجویی و نقش آفرینی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Warhorse Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Warhorse Studios – Deep Silver منتشر شده است.بازی Kingdom Come Deliverance یک بازی قرون وسطایی ، در سبک جنگی و شاید جنگ های ، صلیبی ، که شما در آن ، با استفاده از ابزار های جنگی ، آن زمان و سیستمی که ، به وفور یاد میشد . به سمت مبارزه کردن و ایجاد قلمرو ، در کشور های اورپایی میپردازید. اما به هر صورت ، در این فکر هستید که چگونه ، از سرزمین خود نیز دفاع کنید و از کشوری آشفته ، یک کشور خوب و پیشرفته بسازید.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Kingdom Come Deliverance برای کامپیوتر

بازی‌های مستقل مورد انتظار ۲۰۱۸، از Kingdom Come: Deliverance به عنوان اثری ، یاد بردم که می‌تواند تبدیل به Hellblade امسال شود. بله یک بازی که ، در خود قدرتی دارد که ، به عنوان یک بازی خوب در لیست من ، جای بگیرد . درست است که این دو بازی ، از نظر سبک و سیاق ، کاملا متفاوت هستند، بله هر بازی میتوانید ، در عین متفاوت بودن سبک ، چیز دیگری را ارائه بدهد . اما هر دو بازی‌هایی ، مستقل هستند که در ابعادی شبیه به ، یک بازی بزرگ و AAA ساخته می‌شوند. بازی های بزرگ معمولا ، در حجم و اندازه های بزرگ ، برای بازیکن های بزرگ ، ساخته میشوند . مثله ساختن یک ارتش قوی ، و وجه شباهت‌شان هم ، همین موضوع بود.

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance

موضوعی که من را ، بر روی این بازی درگیر کرده است. در واقع Kingdom Come: Deliverance ایده بسیار خوبی هم دارد؛ بله از یک ایده بسیار خوب ، نشانه رفته است .این همان چیزی است که ، شما ممکن است که در بازی متوجه شوید .بله از ابتدا و انتها در این بازی ، اتفاقات متفاوتی را ، مشاهده خواهید کرد . یک بازی نقش آفرینی جهان باز که ، در دنیایی کاملا واقع‌گرایانه جریان دارد، دنیایی که شما به آن ، حرکت میبخشید و در آن زندگی میکنید. چیزی است که ، قطعا پتانسیل بالایی برای جلب ، رضایت طرفداران بازی‌های ، نقش‌آفرینی دارد. بله ایجاد اتفاقاتی که ، در بازی متفاوت و شاید کم و بیش زیاد ، و متناسب با شرایط است . خب با اینکه نمی‌خواهم ، حرفم در مورد مقایسه بازی با هل‌بلید را ، کاملا پس بگیرم، چون زیاد دوست ندارم ، تجربه ای بد را نسیب شما کنم. اما واقعیت این است که Kingdom Come: Deliverance از نظر کیفی هرگز ، در حد و اندازه‌های ساخته نینجا ، تئوری نیست، این همان چیزی است که ، شما با آن سر و کار خواهید داشت. ولی خب بازی بدی هم نیست ، و قطعا ارزش وقت گذاشتن را دارد. بله ارزش وقت گذاشتن.

نقد فنی بازی Kingdom Come Deliverance برای کامپیوتر

بدون شک ، یکی از بهترین ویژگی‌های Kingdom Come: Deliverance که گیمر را به ادامه آن ترغیب می‌کند، داستان بازی است؛ این داستان چیزی است که ، شما آن را دوست خواهید داشت . داستانی که شروع خیلی خوبی دارد ، و همین، که باعث کج خلقی شما نخواهد شد . به عنوان یک محرک باعث می‌شود ، تا در ادامه هم سرنوشت هِنری، شخصیت اصلی بازی را ، با علاقه دنبال کنید. یا همان میل شدید به بازی کردن و قلمرو و داستان بازی ، در اوایل قرن ۱۵ میلادی و در سرزمین ، بوهمیا جریان دارد. یک سرزمین پهناور و وسیع که شما ، در آن جا اردوگاه های نظامی زیادی را ، مشاهده خواهید کرد . که پادشاهی آن، بر عهده شاه چارلز چهارم بود. با این حال بازی پس از مرگ این پادشاه ، که محبوبیت زیادی هم بین مردم داشت، البته این محبوبیت به خاطر پیروزی در جنگ هایی بود که ، این پادشاه آن را انجام داده بود . آغاز می‌شود و خب احتمالا توانسته‌اید حدس بزنید که ، این سرزمین، بوهیما یک سرزمین آبا و اجدادی برای پادشاهان این سرزمین است ، و پس از مرگ پادشاه دچار هرج و مرج و آشوب زیادی شده و افراد مختلفی، ادعای قدرت دارند.

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance

به هر حال این شما هستید که ، باید تصمیم بگیرید که این سرزمین به دست ، چه کسی بیفتاد. از آن طرف گیمر بازی را ، در نقش شخصیت هنری شروع می‌کند . که پسر یک آهنگر در روستا است و میخواهید که خودی از خود ، نشان بدهد و بتواند مسیر قدرت را ، کشف کند و در اوایل بازی، هیجان‌انگیز‌ترین ، بخش زندگی‌اش که شاید ، بتوان اولین شروع قهرمان بازی اش می باشد .پس گرفتن پولی است که ، یکی از مردم روستا باید به پدرش بدهد! بله این مرد در این روستا از قدرت زیادی برخوردار است .با این حال ، سرنوشت هنری به همین شکل ، باقی نمی‌ماند و خیلی زود، با همه ی این اتفاقات و اوضاع ، که همین اتفاق تلخ مسیر زندگی وی را ، کاملا تغییر می‌دهد و او را روانه ماموریتی ، برای گرفتن انتقام می‌کند. بله یک انتقام تلخ و ناگوار.

گیم پلی :

اگر بخواهیم بهترین ویژگی بازی Kingdom Come Deliverance را نام ببریم . میتوانیم ویژگی های مفید و زیادی را ، در این بازی نام ببریم . ولی به هر حال چیزی که ما ، در هر زمان از زندگی آن را، درک کرده ایم . به طور قطع بایستی به داستان ، فوق العاده جذاب آن اشاره کنیم. داستانی در خور ، ستایش و پیچیدگی فضا و زمان . داستانی که به خوبی شروع می شود ، و نحوه ی روایت زیبای آن ، باعث می شود تا بتوانیم ، چیزی که فراتر از یک عنوان است را ، تجربه کنیم . پای به پای بازی بنشینید ، و از تک تک لحظات آن لذت ببرید. پایان یک بازی خوب و استثنایی …

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance

این که چه سرنوشتی در انتظار شخصیت اصلی بازیست . بله این شخصیت که کاملا ، به هر نحو شما با آن سر و کار دارید ، و اتفاقات و رویدادهایی که ، برایش به وقوع می پیوندند.بله اتفاقاتی که ، برای همیشه در زندگی او رخ میدهد. همگی ماجراهای هیجان انگیزی را ، رقم می زند . ماجرای خوب و حرفه ای ، و با توجه به آن که به گفته ی سازندگان آن ها ، نسبت به وقایع تاریخی وفادار بوده اند، بله نسبت به خیلی از ارزش های آن ، وفادار بوده اند. ارزش بخش داستانی بازی، بیش از پیش نیز می شود. که در همین حالت از آن بر می آید.

بازی Kingdom Come: Deliverance با دوربین اول شخص ، در سبک نقش آفرینی خلق شده است ، و برای مراحل ساخت آن نیز تیم سازنده، تا جای ممکن بر روی ، بازی کار کرده است .از موتور بازی‌سازی ، کرای انجین استفاده می‌کند لذا گرافیک بازی بدون شک ، در درجه بسیار بالایی قرار دارد. بله یک درجه خوب و استثنایی و جامع …

بازی در سال ۱۴۰۳ میلادی و در منطقه بوهم (جمهوری چک کنونی و بخشی از اروپای مرکزی) در جریان بوده و براساس یک داستان واقعی است؛ بله یک داستان خوب و جذاب که شاید شما ، به آن هم فکر نکرده باشید . داستانی مربوط به پادشاهان، جانشینان، یک قلمرو پادشاهی، محاصره قلعه‌ها و نبردهای خونین. بله همه این حوداث مهم تاریخی در این بازی ، ظبط و تصویر سازی شده اند. تیم سازنده قصد دارد تا، مشخصه‌های اصلی بازی‌های The Elder Scrolls V : Skyrim، The Witcher و Red Dead Redemption را در ساخته خود پیوند دهد. که امیدواریم مراحل جذابی باشد.

دانلود بازی Kingdom Come Deliverance

در کنار داستان خوب Kingdom Come Deliverance در بخش طراحی هنری نیز واقعا عالیست بله جلوه هایی در این بازی حضور دارند که ، شما به مراتب به آنها سر و کار دارید ، و اتمسفری خلق کرده که ، احتمالا نمونه ی آن را در کمتر بازی رایانه ای ، مشاهده کرده ایم. بله این همان چیزی است که ، شما زیاد آن را دوست داشته اید . صداگذاری محیط و شخصیت های بازی نیز ، در بهترین شکل خود صورت گرفته بله ، در بهترین حالت و زیباترین روش ممکن و به کار گرفتن یک ، آهنگساز خوب و ساخت موسیقی های متن ، جذاب برای بازی سبب شده تا علاوه بر ، جذاب شدن بازی، بله جذابیتی که در خصوص بازی ، وجود دارد از بخش های متفاوت ، تاریخی آن است. در بخش های مهم اکشن بازی، در لحظات احساسی نیز ، گیمر نسبت به داستان ، احساس بهتری پیدا کند.چون که بیشتر صحنه ها واقعی ، به نظر می آیند.

با این وجود Kingdom Come Deliverance مشکلاتی نیز دارد . مشکلاتی مانند باگ های اضافی ، و عدم پشتیبانی دقیق که ، متاسفانه از تبدیل آن ، به یک بازی کامل جلوگیری کرده است. برای مثال سیستم چک پوینت بازی ، تعریف چندانی ندارد ، در حالی که این قسمت نیز ، مهم است و به اندازه کافی ، میتوان روی آن وقت گذاشت ، و به خصوص در اوقاتی که ، در انجام ماموریت ها ، شکست می خورید، بله هر ماموریتی ممکن است ، پیش بیاید.و با مشکلات زیادی رو به رو خواهید شد.

نکته ی دیگری که شاید ، در ابتدا شما را نسبت Kingdom Come Deliverance زده کند . و به حس شما پر و بال بدهد. ماموریت های خسته کننده ی آن می باشد. ماموریت هایی که ، در عین ناباوری با شرایط شما سر و کار داشته اند. البته این ماموریت ها ، فقط در مراحل اولیه بازی ، خسته کننده هستند . یعنی فقط در مراحل ابتدایی ، و با پیشروی در جریان بازی ، متوجه خواهید شد که ، سازندگان چه اثر جذابی را خلق کرده اند.

با همه ی این ها ، و با نقاط قوت و ضعفی که نام بردیم . همانند عدم هماهنگی ، تنظیمات بازی و کنترل های داخلی Kingdom Come Deliverance یک اثر نقش آفرینی استاندارد است که ، شما یا هر کسی دیگری یقینا از طرفداران این ژانر ، از آن لذت خواهند برد. این بازی با به کارگیری ، المان های جذاب ، پتانسیل بالایی را ، ارائه خواهد کرد و ژانر های نقش آفرینی، اکشن و ماجراجویی یک محصول کامل را ، به ما تحویل داده است که در هر سبک و ایجاد تلفیق در آن ، به هسته بازی نزدیک تر خواهید شد . به طور حتم ، تجربه ی هیجان انگیزی را ، برایمان به ارمغان خواهد آورد.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz, AMD CPU Phenom II X4 940
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 660, AMD GPU Radeon HD 7870
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space
Sound Card: Integrated

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: OS 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1) or Windows 10
Processor: Intel CPU Core i7 3770 3,4 GHz, AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GPU GeForce GTX 1060, AMD GPU Radeon RX 580
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space
Sound Card: Creative SOUND BLASTER Zx


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Kingdom Come Deliverance

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۲۷٫۳ گیگابایت

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *