مرسی دانلود

  • admin1
  • 08 اکتبر 20
  • بازی فکری

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ori and the Will of the Wisps در ژانر فکری و ماجرایی می باشد.

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps برای کامپیوتر

بازی Ori and the Will of the Wisps یک بازی فکری و ماجرایی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Moon Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Moon Studios منتشر شده است.بازی Ori and the Will of the Wisps یک بازی خوب وماجراجویی است که شما آن را دوست خواهید داشت و بیشتر مواقع برای آن زمانی که شما میدانید همچین چیزی است که شما آن را میشناسید. چیزی که فراتر از یک واقعیت است و شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و استثنایی که آن را دوست خواهید داشت و در هر صورت به آن خواهید رسید . یک بازی خوب و استثنایی.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ori and the Will of the Wisps برای کامپیوتر

بازی Ori and the Will of the Wisps یکی بازی خوب محصول Moon Studios GmbH سال ۲۰۲۰ ساخته شده است که شما میتوانید آن را به طور منظم در یک بازی زمانی مشاهده خواهید کرد . در این بازی شما هم مانند دیگر بازیکنان به صورت حرفه ای و جالب میتوانید به آن خواسته هایی که لازم است . یاد
گیم پلی بازی خوب و مناسب و حرفه ای است که شما آن را در آن واحد خوب و عالی خواهید دید و به هر صورت آن را دوست خواهید داشت . یک بازی عالی و استثنایی که در آن به شیوه ای صحیح و عالی مطابق با میل خود به جلو خواهید کشاند . یک بازی خوب و استثنایی و ایده آل که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps

در بیشتر بازه های زمانی و انجام امور و اتفاقاتی که به صورت پیوسته به وجود خواهد آمد . در این بازی شما میتوانید به آن چیزیی که میخواهید برسید و آن را انجام بدهید و یک بازی خوب و پیوسته که شما به آن نیاز دارید . یک بازی ایستا و پویا که در آن هر حرکتی را انجام میدهید و برای آن زحمتی که میکشید پول و الماسی را جمع آوری خواهید کرد . در این بازی به آن اندازه که لازم است به آن چیزی که میخواهید میرسید . این همان چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده آل که شما آن را دوست خواهید داشت.

نقد فنی بازی Ori and the Will of the Wisps برای کامپیوتر

گرافیک قابل قبول نخستین مورد در این بازی است که شما آن را به خوبی تجربه خواهید کرد و یک حالت خوب و اندیشمندانه که از آن راضی هستید . در هر صورت این آن چیزی است که شما آن را پیوسته و عالی یاد خواهید گرفت . در هر صورت به هر حال به آن زمان و پیوستگی لازم دست پیدا خواهید کرد . این همان چیزی است که شما به آن نیاز خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع و عملی که آن را بر حسب نیاز خود انجام خواهید داد . یک بازی عالی و حرفه ای که آن را برای خود زندگیه ای که انجام خواهید داد انجام خواهید داد . یک روز آن زمان برای شما نیز فرا خواهد رسید .
سکانس های پشت سر هم و آن چیزی که لازم است در این بازی به خوبی دیده شده و اثبات شده هستند . این آن چیزی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع که شما آن را دوست خواهید داشت و برای آن به صورت کاربردی زندگی خود را به جلو خواهید برد . یک بازی خوب و عالی که شما آن را دوست خواهید داشت.

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps

صحنه هایی که در این بازی انجام شده است . از آن دسته صحنه های است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و شاید قابل باور و عالی که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی عالی و استثنایی که شما آن را دوست خواهید داشت . در هر صورت این شما هستید که بازی کردن را می آموزید و برای آن تلاش میکنید . یک بازی خوب و قابل باور و ایده آل که شما آن را به خوبی دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و جامع و ایده آل محور که به خوبی رنگ و شکل و بوی لازم را گرفته است و آن را دوست خواهید داشت . یک بازی خوب و ایده آل محور که در هر صورت برای شما جذاب و باور نکردنی و ستودنی است .
صدای بازی از لحاظ ساختار و تناوبی که در این بازی شکل میگیرد . آنگونه که شما بخواهید آن را دوست خواهید داشت و یک بازی خوب و ایده آل محور را برای شما خواهد ساخت . یک بازی خوب و حرفه ای که آن را دوست خواهید داشت . هر زمان که شما به آن نیاز داشته باشید . یک بازی خوب و حرفه ای که در آن به شیوه ای که لازم است آن را برای خود و دیگران نشانه رفته اید . این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما برای آن زحمت و تلاش میکنید . در هر صورت این بازی به نوعی با شما در تعامل است.

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps

کیفیت بازی خوب و جامع و عالی است که شما آن را دوست خواهید داشت . یک بازی ایده آل و حرفه ای که آن را مانند دیگر بازی های الان که دیگر چیزی از آن نمانده است خواهیم دید . یک بازی خوب و ایده محور که شما آن را زیبا و حرفه ای خواهید دانست . یک بازی حسی و خوب که شما آن را بر حسب چیزی که از آن به دست می آورید به دست خواهید آورد . در هر صورت این آن چیزی است که مدام رو به روی شما خواهد آمد و آن را خواهید دوست داشت
داستان بازی کم نقص و گیرا میتوان به صورت خطی و نیم خطی یا چند خطی یا غیر خطی روایت بشود . ولی به هر حال این یک بازی خوب و استاندارد است که شما آن را دوست خواهید داشت و آن را به آن اندازه که میخواهید به دست خواهید آورد . این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما آن را به ان اندازه که میخواهید به دست خواهید آورد . یک بازی خوب و ایده آل که شما آن را به عنوانی بهترین بازی موجود خواهید دانست. بازی های بالقوه ای وجود دارند که این بازی از آن دسته بازی هایی است که شما برای آن زحمت میکشید. این بازی در هر قسمت و مرحله ای که باید شما را به آن چیزی که میخواهید نزدیک خواهد کرد.

دانلود بازی Ori and the Will of the Wisps

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10 version 18362.0 or higher

Architecture: x64

Keyboard: Integrated Keyboard

Mouse: Integrated Mouse

DirectX: Version 11

Memory: 8 GB

Video Memory: 2 GB

Processor: AMD Athlon X4 | Intel Core i5 4460

Graphics: Nvidia GTX 950 | AMD R7 370

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 version 18362.0 or higher

Architecture: x64

Keyboard: Integrated Keyboard

Mouse: Integrated Mouse

DirectX: Version 11

Memory: 8 GB

Video Memory: 4 GB

Processor: AMD Ryzen 3 | Intel i5 Skylake

Graphics: Nvidia GTX 970 | AMD RX 570


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ori and the Will of the Wisps

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳٫۶۶ گیگابایت (نسخه fitgirl)

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

=====

حجم : ۵٫۶ گیگابایت (نسخه hoodlum)

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود ترینر سالم و معتبر

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *