مرسی دانلود

  • admin1
  • 08 نوامبر 20
  • بازی ماجرایی

دانلود بازی Ori and the Blind Forest برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Ori and the Blind Forest در ژانر ماجراجویی و کودکانه می باشد.

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

دانلود بازی Ori and the Blind Forest برای کامپیوتر

بازی Ori and the Blind Forest یک بازی در نقش ماجرایی و کودکانه شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Moon Studios طراحی و ساخته و توسط شرکت Microsoft منتشر شده است.بازی Ori and the Blind Forest یک بازی سبک فانتزی و تخیلی ، سرگرم کننده است . با شخصیت های کارتونی و عجیب ، روایت رویاگونه و ماجراجوی را به همراه دارد . وجود گیم پلی مناسب و ارزشمند داستان ، همچنین تعلیق های به موقعه و وجود مراحل مختلف و کیفیت بصری شفاف از دیگر عواملی هستند که این بازی را برای شما یکتا خواهند کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ori and the Blind Forest برای کامپیوتر

اگر بخواهید Ori و Forest Blind را صرفاً از لحاظ ظاهری قضاوت کنید – به عنوان مثال تصاویر برجسته آن از آغوش گرفتن Ori توسط مادر خوانده پرفروش او Naru – ممکن است تصور کنید که برای یک پلتفرمر کوتاه ، خوش آب و هوا ، از نوع هنری جایی که گیم پلی به طور عمده برای پشتیبانی از گرافیک مجلل و جذابیت داستان وجود دارد. درعوض ، Ori یک ماجراجویی سخت طلبانه و هوشمندانه به سبک Metroidvania است که در آن انگشت سریع ماشه و زمان بندی مناسب تقریباً به اندازه کاوش در محیط های پنهان آن اهمیت دارد. این که همچنین به طرز حیرت انگیزی زیباست ، شامل یک نمره گسترده ارکسترال است و قطعاً کشش های روی قلب نیز صدمه ای نمی زند.

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

مطمئناً جنگل را نمی توان به همین راحتی نجات داد ، همانطور که همراه شناور شما را به درخت خود برگردانید. ابتدا باید سه عنصر دزدیده شده و ماندگار در خانه هایشان برگردانده شود و یافتن آنها به معنای پیاده روی در یک منظره عظیم ۲ بعدی از مناطق بهم پیوسته ، کشف نیروگاه های مخفی و کسب توانایی های جدید در این راه است. مانند هر Metroidvania خوب ، این توانایی ها – که باعث می شود اوری حرکتهایی مانند پرش مضاعف ، دیوار نوردی ، سکوهای ضعیف را زیر پا بگذارد ، و دشمنان یا گلوله ها را بگیرد تا خودش را در جهات مختلف به گلوله ببندد – مناطق جدیدی را برای اکتشاف در حالی که به Ori اضافه می شود ، ایجاد می کند رپرتوار رزمی. پیشرفت از کودک روحانی ناتوان به موتور نابودی نابکارانه بسیار ظریف است ، با فرصت های زیادی برای استفاده از هر مهارت ، تا زمانی که مهارت بعدی را کشف کردید ،استفاده از توانایی قبلی تبدیل به ماهیت دوم خواهد شد.

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

این مهم است ، زیرا اکتشاف Ori گاهی اوقات مانند آموزش چالش های واقعی احساس می شود: سیاه چال های آن ، سه سطح از سطح خود که شما را مجبور می کند از هر توانایی که قبلاً یافته اید استفاده سنگین کنید و گاهی اوقات چالش های منحصر به فردی مانند حمل یک گوی خمش گرانش که به اوری اجازه می دهد تا با خیال راحت وارونه از روی سطوح داغ کشنده عبور کند. هنگام مالیات ، آن ها احساس می کنند در کنار اوج هر سیاه چال پیاده روی می شوند: یک دنباله فرار شدید و بدون مجال برای خطا که باعث می شود فینال های بمب ساعتی Metroid در مقایسه با آنها رام به نظر برسند. در اینجا ، هنگامی که مرگ بر روی پاشنه شما بسته می شود ، مجبور می شوید یک سری حرکت دقیق را انجام دهید ، این دشواری به شدت افزایش می یابد. بدون داشتن ایست بازرسی ، تسلط بر روی تکرار بسیار مهم می شود و اگر بتوانید به حافظه عضله اعتماد کنید ، مثلاًقبل از اینکه دیوار را از بین ببرید تا ایمنی نسبی پیدا شود ، روی یک گلوله آتشین ورودی منجنیق شوید.

نقد فنی بازی Ori and the Blind Forest برای کامپیوتر

سکانس های فرار حد فاصل سخت و خشمگین بودن را دنبال می کنند ، تا حدودی به این دلیل که مهمترین توانایی شما را از کار می اندازند: ایجاد “Soul Links” که به شما امکان می دهد تقریباً در هر جایی پس انداز کنید. صرفه جویی خودکار در Ori بسیار کم است و مرگ شما را به آخرین پس انداز خود بازمی گرداند ، بنابراین این شما هستید که باید به خاطر داشته باشید که اغلب پس انداز کنید. اگر این کار را انجام دهید ، Soul Links یک دارایی عظیم است ، به شما این امکان را می دهد که بلافاصله قبل از (یا بعد از آن) نقاط مشکل را دوباره احیا کنید و بدون هیچ زحمتی در تکرار مناطق سخت برای شما صرفه جویی می کند. با این حال استفاده از آنها را فراموش کنید و ممکن است مدتی طول بکشد تا بتوانید راه خود را به مکان قبلی خود بازگردانید.

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

نه این که لزوماً یک کار خسته کننده باشد طراحی سطح اوری چشمگیر است ، بسیاری از مناطق متمایز و به یاد ماندنی وجود دارد که حتی پس از چند بار بازدید از آنها سرگرم کننده است. و گرچه در دنیای پراکنده Ori هیچ سفر سریعی وجود ندارد (که ملایم آزار دهنده است) ، اما با لذت بخش ساختن عقبگرد باعث جبران آن می شود. همانطور که در حال بازگشت به یک نقطه غیرقابل دسترسی قبلی هستید ، قدرت جدید شما تقریباً تضمین شده است که به شما کمک می کند چند قدرت مخفی پنهان و مناطق مخفی را در طول راه کشف کنید ، و سفر را ارزشمند می کند. اگر شما یک تکمیل کننده هستید ، می خواهید قبل از پرداختن به مرحله نهایی Ori ، نقشه را پر کنید. با تکمیل داستان ۱۰ ساعته ، پرونده ذخیره شده شما قفل می شود ،اگر می خواهید چیزهایی را که از دست داده اید کشف کنید ، شما را مجبور به شروع یک بازی جدید می کند (مگر اینکه آینده نگری برای تهیه یک نسخه پیش از بازی از پس انداز خود داشته باشید).

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

همانطور که کاوش جالب است ، جنگ کمی ناهموارتر است. چکش زدن با گلوله های آتش دشمن در ابتدا راضی کننده است ، اما بعداً احساس ضعف و بی نتیجه بودن می کند ، بنابراین اغلب بهتر است از حرکتهای دیگر اوری مانند منجنیق زدن موشکهای دشمن به طرف صاحبانشان ، هیولاها را به دیواره های خاردار بکشید یا وقتی زیر پا می خورید ، آنها را به راحتی لگدمال کنید. . داشتن طیف متنوعی از حملات بسیار عالی است ، اما هیچکدام از آنها دقیقاً به سادگی شلیک احساس نمی کنند و در حالی که می آموزید از آنها به طور مثر استفاده می کنید ، می توانند به طور مکرر نتیجه معکوس (مثلاً با ارسال شلیک به خار در اوری) بدهند.

همچنین ، اوری همیشه احساس شکنندگی می کند ، حتی وقتی متر زندگی خود را پر می کند ، و حضور کوچک آن روی صفحه نمایش (همراه با انبوهی از گلوله های درخشان که از هر دو طرف پرواز می کنند) گاهی اوقات دشوار می تواند تشخیص دهد دقیقاً کجا هستید ، چه کسی تیراندازی می کند و آن قطره تابناک که به سمت شما حرکت می کند ، یک اسید یا یک کوره از XP های بی خطر است. این تجربه را خراب نمی کند ، اما ممکن است منجر به چند مرگ ناخوشایند شود زیرا شما با عصبانیت به خطر می افتید تا قدرت را بدست آورید.

دانلود بازی Ori and the Blind Forest

بزرگتر و سخت تر از آنچه به نظر می رسد ، Ori and the Blind Forest یک پلتفرمر زیبا به زیبایی تحقق یافته ، طراحی شده درخشان و در بعضی مواقع به طرز وحشیانه ای با سبک سیلوان Metroidvania با جذابیت کافی برای ایجاد یک تأثیر ماندگار است. این اغلب ناامیدکننده و گاهی گیج کننده است ، اما برنامه نویسی چشمگیر ، دنیای به یاد ماندنی و داستان جذاب آن ، نگرانی ها را از بین می برد.


حداقل سیستم :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E4500 @ 2.2GHz or AMD Athlon 64 X2 5600+ @ 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce 240 GT or Radeon HD 6570 – ۱۰۲۴ MB (1 gig)
DirectX: Version 9.0c
Hard Drive: 8 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 2300 or AMD FX6120
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 550 Ti or Radeon HD 6770
DirectX: Version 11
Hard Drive: 8 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ori and the Blind Forest

حجم: ۲٫۳۳ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *