مرسی دانلود

  • hedar
  • 29 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Observer برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Observer در ژانر شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Observer برای کامپیوتر

یک بازی جنایی و اکشن و معمایی است که ساخته شده شرکت بازی سازی Bloober Team می باشد . این بازی از چشم گیر ترین بازی های خارق العاده است . که به چیدن معما ها در طول داستان و حقایق بازی به پیش میرود . گیم پلی خوب و دقیق همچین نوع داستان و روایت های آن نیز از مهم ترین موضاعاتی هستند که با آن میتوانید خود را مدت ها سرگرم نگه دارید.

داستان بازی Observer برای کامپیوتر

وقتی که بلید رانر در سال ۱۹۸۲ در سینما ها چشم به چشم مردم باز شد ، ذهن علاقه مندان زیادی به سمت فیلم های ربات انسان نما و دنیای سایبر پانکی حرکت کرد . و همین عامل باعث شد که تا دهه ها در فرهنگ عامه مردم جا باز کند . علی رقم همه اینها نویسندگان ، فیلم سازان ، و طراحان بازی نیز در دنیاهای مشابه با نتایج برجسته داستان همه چیز را میگفتند ، خیابان های تاریک و بارانی ، چراغ های نئون ناخوشایند و قصه های احتیاطی برای تقویت بدن به نظر جوری دیگر میرسد . میتوانید همه را به عنوان یک سکوی پرش و یا یک اکتشاف در نظر بگیرید.

در بین سالهای ۲۰۸۴ کسی که در داستان است به نام لازارسکی . کسی که خیابان های لهستان را زیر گا گذاشته است . و حال جهانی که خراب شده است و یک طاعون دیجیتالی همه جا را فرا گرفته است و هر کسی را به کام مرگ میکشاند و یک جنگ عظیم و بزرگ برای هر ابر قدرتی را رقم میزند . به لطف این درگیری ها که از خاک و خاکستر ها برخواسته است و مقام اصلی و سازنده همه چیز شده است. لازارسکی با یک فناوری نوین با استفاده از بدن خود خشونت ذهن افراد و زنده یا مرده بودن آنها را متوجه میشود . و برای ردیابی سر نخ ها و حل جنایت های پیش آمده و وارد داستان های اصلی و اغراق آمیز میشود . از این رو به عنوان شغل رسمی او با نظاران یکی میشود .

لازارسکی به یک زاغه میرسد . در جایی که به بدترین زاغه فراخوانده میشود . اینجا او برگزار شده همه چیز را از نو روایت میکند . شهروندان به طبقات تقسیم میشوند و این مناطق ناخوشایند کلاس سی با افراد ناامید و ترسیده ای که در آپارتمانهای مخوف خود پنهان شده اند و در آنها تنها راه فرار از جهنم مطلق زندگی روزمره است و نه هیچ چیز جز این .

اساسا این بازی به نظر می آید که یک داستان معمایی و یا پلیسی را به جلو میبرد . صبحت با افراد مختلف که ساکنان آنجا محسوب میشوند . و بررسی جنایت های و رمز گشایی ها و سرنخ ها ، و بسیاری از گیم پلی هایی که در بازی شکل گرفته اند . اما همه آنها در محیطی که بسیار زیبا و یکپارچه عمل میکنند وسعت میگرند . حال خاطرات پیچیده و منحرف کننده ای همه جا را تحت تاثیر قرار میدهد . یک حس ثابت که همه را تحت فرمان و برجستگی لازم قرار میدهد . اما روی داستان خود تمرکز کنید و این احساس را به خود بدهید که بیش از هر چیزی میتوانید نسبت به داشته های خود نسبت به همه حقیقت های کلی تصمیم بگیرید .

نقد فنی بازی Observer برای کامپیوتر

این شخص با اسکن صحنه های جنایت خیلی از چیز ها را موشکافی و یا بررسی میکند . از این رو زیاد نمیشود سر از کار چنین شخصی در آورد  مگر اینکه گیم را بر عهده گرفت . هر یک از سرنخ ها به روشی متفاوتی به دست هر کسی میرسد . و به آرامی با فناوری های پیشرفته و خارق العاده میتوانید به هر سطحی دست پیدا کنید . او همچنین ذهن بیشتر مردم را مشاهده میکند و در بیشتر زندگی خود همه لحظه های تجربه شده را کشف میکند . در طول بازی این سکانس های بازی هستند که به صورتی خارق العاده ضربات و فشار را به طول و عرض داستان وارد میکنند . و صحنه های سورئال و اکشن را خلق میکنند .

شما ممکن است که یکی از این کابوس های وحشتناک را در هر جایی احساس کنید و هولوگرام بازی و سطح پایینی که طراحی بازی برای محدود بودن و یک نبوغ دیوانه ترسیم میکند را همراه خود نداشته باشید . اما بلافاصله از بخش های ذهنی بیرون می آیید . اما بلافاصله مجبور میشوید که فشار بیاورید تا بفهمید چه اتفاقی می افتد . کاوش ، اما بلافاصله محبور میشود که فشار بیاورید و تحت تعقیب نیز باشید . کشف و تعامل انسانی و روایت را به جلو سوق دهید . در این صحنه های جنایت خونین که در آپارتمان های های محله های کثیف روی میدهد به هر نحوی شکل میگیرد و در مورد آن صحبت میشود.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/10 – ۶۴ bitowy

Processor: Intel Core i5-3470 / AMD Ryzen 3 1200

Memory: 8 GB RAM

Graphics: @1280×۷۲۰: GeForce GTX 1050 3 GB / Radeon RX 560 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 16 GB available space

Sound Card: DirectX® ۱۱٫۰ compatible

Additional Notes: Storage: HDD; Ray Tracing requires RTX cards

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 – ۶۴ bitowy

Processor: Intel Core i7-3770 / AMD Ryzen 5 1600

Memory: 16 GB RAM

Graphics: @60 FPS (1920×۱۰۸۰): GeForce GTX 1060 6 GB/ Radeon RX 590

DirectX: Version 12

Storage: 16 GB available space

Sound Card: DirectX® ۱۲٫۰ compatible

Additional Notes: Storage: SSD / M.2; Ray Tracing requires RTX cards


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Observer

حجم: ۱۲٫۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴ | دانلود پارت ۵

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *