مرسی دانلود

  • admin1
  • 25 دسامبر 20
  • بازی

دانلود بازی No Mans Sky Origins برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید.

بازی No Mans Sky Origins در ژانر اکشن،ماجراجویی می باشد.

دانلود بازی No Mans Sky Origins برای کامپیوتر

بازی No Mans Sky Origins یک بازی عملی تخیلی هوش مصنوعی و در دنیایی سایبر پانکی است.بازی ساخته و تولید شده شرکت و کمپانی استودیویی Scorpius Games می باشد . در مورد گیم پلی میتوان گفت بی نظیر از عمق داستان های مدرن و جدید و انتخاب قابلیت های سفارشی در هر موقعیت و مکانی . بعد کیفبت بالای کاراکتر های قدرتمند در این بازی و شخصیت پردازی دقیق و بلقوه.

داستان بازی No Mans Sky Origins برای کامپیوتر

بارها و بارها در قسمت های مختلف داستان خواستم بگویم که این بازی از هر جهتی با دیگر بازی های تفاوت دارد .فکر و تمرکز اصلی بیشتر روی شخصیت ها و نوع قدرت آنهاست و تا جایی که میدانیم آنها دیگر از جایی به سمت عظمت اصلی کشیده شده اند که برایشان هیچ مهم  نیست میتواند به اندازه یک تجربه بسیار خوب و ارزنده همه مفاهیم را در کنار هم بگنجاند ، اما کمی دور و یا نزدیک میتوان احساس کرد که چرا حقیقت اصلی در این بازی برای هر کسی قواعد به خصوصی دارد.اما بعد از یک مدت تصمیم گرفتن در مورد بازی سخت نیست و ممکن است که گریبان شما را در میان حوادث مختلف بگیرد.

اما چندی بعد متوجه میشوید که حقیقت اصلی بازی میتواند کمی شما را گمراه کند ، اما خب حال شما توانایی انجام کاری را دارید که شما را بازنده و یا سازنده نگه نمیدارد ، اما میدانید که بعد از مدتی بیشتر از هر کسی آرامشتان در بازی به هم نمیخورد. با همه این ها گیم پلی بازی روی یک ستون اصلی نسبت به شرایط فعلی میتواند کمی تغییر کند ، اما همه چیز مثل سابق نیست و شاید کمی تغییر کننده تر به نظر آیید: اما تا جایی که میدانید در همین زمان بازی میتواند آنقدر که لازم است از حد معمول به سمتی پیش برود که کم یا بیش مقداری از حوادث را جبران شده یا غیر انکار شده میتوانست که از عهده همین کار ها بر آیید . اما بازی حول محور داستان هایی میگذرد که کمی به زمان نیاز دارد و روح شما را به درد نمی آورد ، اما مدت زمانی حقیقت در اصلی ترین شرایط شما را خسته و خسته تر میکند.

نقد فنی بازی No Mans Sky Origins برای کامپیوتر

اما با همه این ها این شما هستید که تصمیم میگیرد چه کاراکتری باشید و چگونه عمل کنید که شما را دلسرد از چیزی نکند که در بازی بد میشناسید ، اما با همه این ها شما نیاز دارید تا کمی بیشتر تلاش خود را دو چندان کنید ، اما با همه این ها مقداری قدرت را در این عنوان بیشترکرده ایم. ما میتوانیم مکانیزم های مختلفی را به تجربه های اصلی نزدیک کنیم ، اما با همین وجود هر کسی برای خودش کمی دلسرد کننده و یا غیر معمولی زندگی میکند ، اما این آیا در بازی برای شما صدمه زده نیست، شما را خسته نخواهد کرد. اما آنها میخواهند کمی بیشتر دور شوند و یا برای خودشان همه چیز را یک امر غیر معمول و شکلی پیچیده نشان بدهند.

احتمالا شما میخواستید که کمی بیشتر تفاوت های خودتان را به دیگران گوش زد کنید ، اما به هر حال خودتان کمی بیشتر طاقت فرسا باشید و یا کمی در باز کردن روحیه خودتان به سمت جلو میروید ؛ اما شما با عنوانی جدید رو به رو هستید و میدانید که زیاد به صلاح نیست بخواهید از تفاوت ها بگذرید ، اما برای هر کسی میدانید که چگونه برای شما رخ دادن قضیه روکردن بعضی از آنهایی است که شما حین برخورد میتوانید به یاد خود بیاورید. اما با همه این ها تا مدت زمانی میتوانیم کمی از حقیقت را لمس کنیم و یا از عقب نشینی آن خود را کنترل کنیم ، با همه این ها تا مدت زمانی میدانید که کاری از دست شما برنخواهد آمد.

غیر از این هم نیست شاید بتوانید بار ها آن را برای خود گوش زد کنید. تعداد سیاره های مختلف این انگیزه را برای شما خواهد ساخت که شما نخواهید به جای دیگر نقل مکان کنید .اما شما نمیتوانید به همه سیاره ها مراجع کنید و مشغول به اکتشاف بشوید . با همه این ها تا مدت زمانی کمی گشتن و گشت و گذار میتواند برای هر کسی قدرت زیادی را رو به راه کند. اما شما میتوانید اطمینانی بزرگ را در بازی حاصل کنید. این را بدانید که سیاره ها میتواند کمی مشخص باشند و یا شما را نجات بدهند و یا برای شما کمی کسب زندگی را به ارمغان بیاورند. اما میدانیم که گفتن خیلی از حقیقت هایی که میتواند همه چیز را از نشان های اصلی خالی کند شما را کمی رو به راه کند. این سیاره ها در بازی هر کدام از خود شکلی دارند و با یکدیگر تفاوت دارند، یکی پوشیده و سرسبز است و یکی دیگر نیز یخ زده است. دیگر سیاره ها ممکن است به طرح و جنسی دیگر باشند و هر کدام از آنها میتواند برای شما شکلی داشته باشد ، اما به مرور این همان چیزی است که شما در بازی میتوانید تصمیم آن را بگیرید و یا بخواهید که از میان آنها عبور کنید ، اما بر خلاف همه این ها کمی بیشتر و یا کمی تند تر.

اما میدانید که این سیاره ها به شکلی پویا و یا غیر ممکن و نا به هنگام خلق نشده اند و در بیشتر زمان های فعلی نیاز دارند که شنیده تر و یا دیده تر بشوند ، اما با همه این ها حقیقت اصلی در درون بازی است . و کمی نیاز است شما آن را تر و تمیز تر زندگی کنید. اما تشکیل زندگی و حیات در این بازی میتواند کمی سخت و عذاب دهنده به نظر برسد ، اما برای مدتی نیز همه چیز برای شما ممکن است که دشوار و یا گرانشی باشد ، اما با همه این ها ممکن است که دچار تردید و یا فکر های عجیب و ناهماهنگ بشوید. اما فرصتی برای سازندگان بازی بود تا بتوانند کمی دشوار تر یا غیر عملی تر حقیقت را به شما نشان بدهند. اما با وجود همه این ها کمی قدرت طلبی و به کاربردن در نقش های درست میتواند هر کسی را نجات بدهد ، اما میدانید که گسترش و یا کاهش چیز هایی که عقب مانده است ، خیلی بهتر است ، تا گسترشی که اصلا به نفع شما باشد و یا بخواهید حقیقت را شمرده شمرده به ریسکشان بدهید و این همان چیزی است که شما در بازی نشانه میکنید بدون اینکه بخواهید حتی زندگی و داشته های حود را زیاد به قوی جلوه بدهید دوماً شانس برخورد چند بازی‌باز به یک سیاره خاص را تا حد بسیاری کاهش میدهد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

Processor: Intel Core i3

Memory: 8 GB RAM

Graphics: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870

Storage: 15 GB available space


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر No Mans Sky Origins

حجم: ۱۱ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲ | دانلود پارت ۳

دانلود بازی زولا

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *