مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare در ژانر نقش اکشن و شوتر اول شخص می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

دانلود Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر کالاف دیوتی اینفینیتی

بازی Call of Duty Infinite Warfare یک بازی اکشن و شوتر اول شخص برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Infinity Ward طراحی و ساخته و توسط شرکت Activision منتشر شده است.بازی Call of Duty Infinite Warfare یک بازی اکشن و جنگی محصول شرکت Activision می باشد که تا به حال بیش از ۱۰ ها نسخه از آن برای پلتفرم های مختلف ساخته شده است . داستان بازی در این مورد در مورد عملیات های به وقوع پیوسته در طول جنگهای عظیم است که شما مدام به عملیات های ویژه ، سر و کار خواهید داشت.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر

داستان Call of Duty Infinite Warfare در آینده دور زمین روایت می‌شود. در آینده ای که بشریت به جان همه افتاده است . شاید آن زمان جنگ جهانی سوم یا چیزی فراتر از این باشد . انسان‌ها دیگر نمی‌توانند برروی ذخایر باقی مانده زمین حساب باز کنند، ذخایری همچون چاه های نفت ، و یا منابع رو زمینی و زیر زمینی و برای همین سازمانی با نام UNSA (اتحاد فضایی ملل متحد) برای نظارت بر برنامه ساخت مستعمرات و یافت ذخایر جدید در منظومه شمسی ایجاد می‌شود. این سازمان وظیفه کشف و پیدا کردن بسیاری معادن فضایی را بر عهده دارد . همچنین سازمان SATO (سازمان معاهده‌های مربوط به منظومه شمسی)‌ که یک مجموعه نظامی است وظیفه دفاع کردن از UNSA و زمین را در برابر نیروهای افراطی بر عهده دارد. این نظام قانونمند و یکپارچه سعی در شکل دادن به امور و کار های این سیاره است.

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

یکی از این نیروهای افراطی جدید که گروهی سرکش و یاقی از نیروهای خود UNSA هستند . برای تجدید نیروی درست از آنها استفاده خواهند کرد . در طول بازی دشمنان اصلی شما خواهند بود و این دشمنان ممکن است در هر جایی به شما آسیب وارد کنند. SDF (خط مقدم مدافعان مستعمراتی) در ابتدای بازی با حمله ناگهانی به ژنو (که مرکز اتحاد فضایی است) نیروهای ساتو را به شدت در برابر نیروهای سرکش آسیب‌پذیر می‌کند. اما شما میتوانید با جلو گیری از وقوع جنگ به نبرد با آنها بپردازید . حال به عنوان فرمانده سفینه Retribution (مجازات) در نقش کاپیتان نیک رِیس وظیفه دارید نیروهای متحد را در برابر جنگ اجتناب ناپذیر با SDF هدایت کنید. یک فرمانده زبر دست که توانایی به خصوصی در اداره امور جنگ داشته باشد. وقتی بیشتر به بازی و داستان آن دقت کنیم ، متوجه یک سری از موضوعات و داستان هایی در آن خواهیم شد . می‌بینیم که Infinite Warfare دقیقاً داستان یک دنیای جنگ زده را روایت می‌کند. دنیایی که دیگر چیزی در آن نمانده است.

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

Infinite Warfare همانند روند آهسته ، روندی که در طول سالها برای کال آف دیوتی اتفاق افتاده است . رو به جلو رفته است . اما این بازی در خور ستایش است . اما پیوسته دو سه سال گذشته، با استقبال کمتری از سوی مخاطبان مواجه شده است که شاید دلیل آن را بتوان اینگونه بیان کرد ، که شرکت Activision زیاد نتوانسته از قدرت خود برای ساخت بازی استفاده کند . و در عوض، کمپانی الکترونیک آرتز توانسته با تبلیغات گسترده برای بتلفیلد ۱، که در جنگ جهانی نخست دنبال می شود انجام دهد . دلیل تلاش های کمتر کمپانی Activision نسبت به کمپانی آرتز شاید نبود بودجه مناسب فکری و کاری باشد ، اما ، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند؛ واضح ترین مثال برای این مسئله نیز تبدیل شدن تریلر معرفی بتلفیلد ۱، به پر بازدیدترین ویدیوی وب سایت یوتوب است. اما ریشه این مسائل در این بازی کال آف چه چیزی است . به نظر من عدم نوآوری شاید یکی از مواردی باشد که در این مورد نیاز است که آن را متوجه بشویم.

نقد فنی بازی Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر

در همین حال و از طرف دیگر، شاید برای شما نیز این جذابیت به خصوصی داشته باشد . و برای من نیز همینطور بوده است . بسیاری از گیمرها برخلاف سابق تمایلی به نبردهای پیشرفته نشان و آینده نگرانه نشان نمی دهند. دلیل آن هم شاید سنگین شدن حال و هوای اکشن بازی است و در آن افراط به شدت زیاد خواهد شد . له همین صورت شما تا جایی که میدانید با یک بازی غلضت آمیز طرف هستید. و کسانی که به دنبال عناوینی با کیفیت با محوریت نبردهای گذشته یا امروزی هستند. باید به خوبی متوجه این موضوع بشوند که پیدا کردن یک بازی خوب و کاملا جامع شاید در حد و توان آنها نباشد. بنابراین جای تعجب ندارد که بتلفیلد ۱ بالاخره توانست این سری را از زیر سایه سنگین Call of Duty خارج کند؛ اما شاید این تلاش نیز در بازی به اندازه کافی خوب و مورد استقبال همه واقعه نشده است.دقیقاً همان اتفاقی که پیش تر با سری فیفا و PES به وقوع پیوست.

Call of Duty: Infinite Warfare (یا به اختصار CoD: IW) همچنان روایتی ساده از نبرد میان جبهه خیر و شر دارد . بله جبه ای که سرتاسر در جنگ است و شما هم در میان این جنگ تا جایی که میدانید. آن را خوش یوم نمیدانید . اما خوشبختانه شخصیت پردازی در آن ، کاملا خوب و بهینه بوده است . به شکل خوبی صورت گرفته است و بعد از مدت ها، در تمامی زمان ها شاید به اندازه الان خوب و مفید و کامل نبوده است . میان پرده ها و خط داستانی بازی، ارزش دنبال کردن را دارند. چرا که همه چیز فقط به چند مورد ساده خلاصه خواهد شد . با این حال، داستان بازی کماکان همچون المان بی فایده ای به نظر می رسد. چرا المان های بی تفاوت در بازی جای گرفته اند . دلیلش شاید این باشد که تا به امروز حضور آنها قطعی بوده است. که برای تهییج گیمرها به قلم تحریر درآمده و این خود شاید در زمانی خوب و شاید در زمانی بد به نظر میرسید و فرسنگ ها با داستانی که در سری Modern Warfare شاهد آن بودیم تفاوت دارد. دلیل تفاوت هم عوض شدن خط داستای و بصری بازی کال آف دیوتی در طی این سالهاست.

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

دانلود Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر کالاف دیوتی اینفینیتی

در همان زمان سفینه‌های SDF وارد جو زمین می‌شوند ، با این حال این شما هستید که باید از قلمرو بشریت محافظت کنید و تا جایی که از دستان بر می آید با مبارزه به ادامه بیشتر بازی بپردازید . و ریس به سفینهٔ اصلی نفوذ کرده ، سفینه ای بزرگ ، با تجهیزات نظامی که الان تحت محاصره شما و نیرو هایتان است و با در اختیار گرفتن یکی از ربات‌ها و انتحار وی در نزدیکی رهبر شورشیان، آنها به خوبی متوجه این موضوع میشوند و خود را تسلیم میکنند .شما آن رئیس را از بین می‌برید و اختیار سفینهٔ وی را در دست می‌گیرد. شما به لیاقت خود وفادار می مانید و با تمام قدرت کارتان را جلو خواهید برد.

پس از آن کاپیتان ریس سعی می‌کند تا خطوط دفاعی شما را بشکند و نبرد شما را سخره بگیرد. تا به خطوط دفاعی دشمن در مریخ نفوذ کند اما آیا میتوانید به آن اندازه که دل و شهامت دارد به جلو پیشتازی کند. و اما هواپیمای جنگی وی سقوط می‌کند در جایی که دیگر جایی برای زندگی و بقا نیست. و پس از آن رتریبیوشن نیز سقوط می‌کند. جایی که محفل بزرگان آسمانی است . بازماندگان گروه به همراه ریس، سالتر و ایتن به طرف قله المپس مان در مریخ هجوم می‌برند ، جایی که بتواند خود را نجات دهند و به تکثیر و قدرت نمایی خود را جلوه بدهند . و بسیاری از یاران ریس در جریان نفوذ به ساختمان شیپیارد (به انگلیسی: Shipyard) تروریست‌ها کشته می‌شوند. اما ماجرا به همین سادگی ها هم تمام نخواهد شد.

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

کاپیتان ریس در نهایت به پایانه می رسد، چیزی که شاید برای همه نیز جالب نباشد. این نباید آخر داستان باشد. اما سالتر می‌گوید تا زمان فعال بودن سپر دفاعی سلاح‌های سفینه کار نمی‌کند. این یک فاجعه به تمام معناست که فعالیت سفینه بسیار کم بشود. در آنجا ایتن توضیح می‌دهد که باید برای نابودی سپر داخلی باید هسته مرکزی شیپیارد منفجر شود ، اما آیا این مسخره به نظر نمرسید که انفجار باعث از بین بردن همه سفینه گردد . بنابراین ریس کنترل وی را در اختیار می‌گیرد و با جسارتی که در خود می بینید و با خود انفجاری ربات، هسته را نابود می‌کند. هسته ای که دیگر ارزش بحث ندارد .

با غیرفعال شدن سپر، شیپیارد بی دفاع می‌ماند بله او دیگر جایی برای زنده ماندن را احساس نخواهد کرد . و آتش سنگین نیروهای ریس آغاز می‌شود ، نیرو های خبیث که حمله ور میشوند و قواعد بازی را به دست میگرند . در اثر انفجارات، شیشه‌های پایگاه می‌شکند ، و همه سرمست و خوشحال که جنگ شروع شد .و ریس در اثر مکش هوا به خارج پرتاب می‌شود.و توده ی عظیمی از هوای داخلی او را می بلعد و او سعی می‌کند تا خود را نجات دهد اما متوجه می‌شود که برای نجات خود، دیر اقدام کرده و به زودی نابود خواهد شد . اما باید دستور توقف آتش را بدهد اما دستور ادامهٔ حمله را صادر می‌کند. و میگوید مبارزه مبارزه ، تا آخرش مبارزه …

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare

در پایان با برخورد باقیمانده‌های کشتی فضایی ، او دیگر جانی برایش نمی نماند که بخواهد خود را نجات بدهد. به کلاهخود وی شیشه آن می‌شکند ، شیشه ای که شاید ارزش زندگی کردن را نخواهد داشت و ریس در اثر انجماد و کمبود هوا کشته می‌شود. بله این کمبود هوا و بی آرامشی است در این زمان.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-Bit or later
Processor: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 70 GB available space
Sound Card: DirectX 11 Compatible
Additional Notes: Disk space requirement may change over time.


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Call of Duty Infinite Warfare

دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Call of Duty Infinite WarfareFitgirl حجم: ۴۱٫۸ گیگابایت فرمت: Rar


all Update Dlcs

دانلود پارت ۱

دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳

دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵

دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷

دانلود پارت ۸

دانلود پارت ۹

دانلود پارت ۱۰

دانلود پارت ۱۱

دانلود پارت ۱۲

دانلود پارت ۱۳

دانلود پارت ۱۴

دانلود پارت ۱۵

دانلود پارت ۱۶

دانلود پارت ۱۷

دانلود پارت ۱۸

دانلود پارت ۱۹

دانلود پارت ۲۰


دانلود بازی Call of Duty Infinite WarfareRELOADED حجم: ۶۶ گیگابایت فرمت: Rar

دانلود آپديت Update 2016.11.18 RELOADED

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۷


دانلود بازی Call of Duty Infinite WarfareDODI حجم: ۴۴٫۱ گیگابایت فرمت: Rar


دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *