مرسی دانلود

3
  • pejman
  • 22 نوامبر 20
  • بازی اکشن
  • 60 بازدید

دانلود بازی Necrovision برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Necrovision در ژانر اکشن و شوتر اول شخص می باشد.

دانلود بازی Necrovision برای کامپیوتر

NecroVision   یکی از عناوین اکشن و مهیجی است که در بازه زمانی سال ۲۰۰۹ برای ویندوز عرضه گردید. و با توجه به نوع داستان و گیم پلی به خصوصی که داشت توانست از منتقدین و گیمر ها امتیازات ویژه ای را دریافت کند. بازی ساخته شرکت The Farm 51 و منتشر شده به دست ۵۰۵ Games می باشد .  بازی دارای لول های گوناگونی می باشد که در موقعیت های متفاوت و جنگی خلاصه میشود . پس پیشنهاد میشود آن را دانلود کنید .

نقد بازی به صورت فایل صوتی :

داستان بازی Necrovision برای کامپیوتر

Necrovision بازی ای نیست که در همان اولین مدت بازی کردن به بحث در مورد آن بپردازید. اولین کار میتواند بسیار خارق العاده باشد ، اما برخی از شتباهات و مشکلات گریبان گیر در این بازی ، این تیر انداز اول شخص را آنچنان که باید و شاید در بازی خوب جلوه نمیدهد. با این حال ، تقریبا در قسمتی از نیمه های بازی ، یک اتفاق بزرگ می افتد و مانعی جلوی راه شما را خواهد گرفت که باید از پس آن بر آیید، حتی اگه روایت بعدی آن به اندازه این روایت خوب و مفید نشده باشد. اما این یک بازی FPS بسیار پر حادثه تر و عمیق تر از نسخه اصلی و در نقش Painkiller یا Serious Sam است . با همه این ها انتظار نداشته باشید که یک بازی بسیار خوب و خارق العاده را برای شما در نظر بگیرند . این همان چیزی است که میخواهم به شما یاد بدهم . با همه این ها توانایی اصلی اتفاقاتی را خواهد ساخت . در مقابل های همه این ها شما با موجودات پلید ، خون آشام ها و زامبی های دیوانه و عقرب آهنی بزرگ سر و کار خواهید داشت .

در داستان هایی که تا اینجا آمده است شما میتوانید همه حقیقت پنهان را کشف کنید ، این موجودات شرور و مار بالدار در داستان اصلی و یادداشت های بازی گفته نشده است، اما با این حال این بازی اینجاست که مقاومت های پایه ای و ستون اصلی داستان باشد. با تفاوت این قضیه که حیوانات نیز باید تفاوت های در بازی نسبت به یکدیگر داشته باشند، نمیخواهم بگویم که این بازی آنقدر که باید مهیج است ولی این همان استثنای بازی در دل داستان است ، اما میخواهد شوخ طبعی خود را به نقطه ای از کمال و خود باوری و یاغی شدن در آن واحد برساند و آیا میدانید که چرا در داستان شکل گیری به همین منوال است. نامه هایی که سربازان در مناطق جنگ زده برای هم رد و بدل میکنند پر است از اتفاقات ریز و درشت که باید برای آن مدت ها نویسندگی کنند، و حرف ها و نوشته های آنها بیشتر طمع تلخی از جنگ را به همراه خود دارد ، اما آیا این قابل پذیرش در طول داستان اصلی بازی است. شخصیت اول و اصلی بازی همان مرد سیمون بوکر است که به همه جا خودش را میرساند. او از کسانی است که در هر موقعیتی خود را حاضر و آماده میکنند .

اما این آن تنها اتفاق اصلی برای بازی است که رویکرد درستی را از بازی به شما میدهد، و آیا شخصیت اصلی میخواهد که شما را برنجاند یا شما را سرکارتان بگذارد. با همه این ها تا حدودی زمان به عقب بر خواهد گشت که همه چیز به دستان شما خواهد افتاد . رنگ و رخ هایی از یک سیستم تست منفور ،  پیاده نظامی از ارتش ارواح که به سمت مناطق شما روانه خواهند شد ، شبح هایی که رنگ و لعاب آنها شما را تسخیر خواهد کرد و این به سادگی در یک چشم به هم زدن اتفاق خواهد افتاد ، آنها با قدرتی که در دستان خود دارند ، انرژی جادویی را به سمت شما میفرستند . این ها هم موارد خوبی و نادری برای اندازه گیری نمودار های ذهنی شما در طول داستان خطی بازی هستند.  و حال شما میتوانید در طول حرکتتان در بازی زنده بودن خود را احساس کنید ، ولی این راه و روش که شما خودتان اقدام به گرفتن کنید و ابزار هایی را که به صورت اشتباه بهره میبرید را جوری دیگر استفاده کنید و بگذارید آنها به تمام قابلیت های خود برای شما تصمیم هایی را بگیرند .

نقد فنی بازی Necrovision برای کامپیوتر

در اولین دیقایق و هیجان ثانویه ، Necrovision اولین روی اکشن و خشونت را در جنگ برای شما نمایان میکند . اما با همه این ها باید به یاد داشته باشید در چه جبهه ای قدم بر میدارید تا دانسته اقدام های خود را اصلاح کنید. شما با قدرت از تمام قسمت های سخت میدان نبرد به هر سمت و سویی گریزان خواهید بود و از فرط غم هایتان و در کنار سربازان بی حس و حال و آهنی شما نیز به صورت تهوع آور باید با دشمنانی ساختگی مبارزه کنید ، و اگر چه شلیک کردن در هر صورت میتوانید امتیازات ویژه ای را نسیب شما کند ، اما موضوعات اصلی و زیر شاخه های فنی و اصولی بازی چند بار زیر سوال خواهد رفت. و تشخیص اشتباه دشمن از خودی میتواند جسم شما را در میان اجساد بیگانه رها متعفن کند، شیاطین و دشمنان بزرگ هر مواقعی در موقعیت های اصلی و بزرگ گیر می افتند و اعضای سر نیزه و سلاح ها در دیواره های پشت سر هم گیر میکند . با این حال شما کمی بیشتر از اتفاقات گذشته از خواسته خود پشیمان میشوید و دست به اقدام آنها میزنید . که میخواهید این احساس به شما دست بدهد که در اولین موقعیت چه برخوردی خواهید داشت.


حداقل سیستم :

Operating System: Microsoft® Windows® XP SP3, Vista SP1
Processor: Intel® Dual Core 2.0 GHz or AMD™ Athlon™ ۴۰۰۰+
Memory: XP – ۱ GB RAM, Vista – ۲ GB RAM
Hard Disk Space: ۷٫۵ GB + 1 GB Swap File
Video Card: ۳D Hardware Accelerator Card Required – ۱۰۰% DirectX 9.0c compatible 256 MB Video Memory – ATI® Radeon X1600 or Nvidia® Geforce 6800 – NOTE: Nvidia 260 GTX & Nvidia 280 GTX are not supported
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible Sound Card
DirectX® Version: DirectX® ۹٫۰c
* This product does not support Windows 95/98/ME/2000/NT or XP x64/Vista x64.


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Necrovision

حجم: ۴٫۸۵ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود رایگان با لینک مستقیم

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *