مرسی دانلود

  • admin1
  • 28 نوامبر 20
  • بازی ورزشی

دانلود بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی NASCAR Heat 5 در ژانر رانندگی،ورزشی و مسابقه ای می باشد.

دانلود بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر

بازی NASCAR Heat 5 یک بازی اتومبیل رانی و پیست ریسینگ می باشد که شما را به یک چالش و گیم پلی ورزشی دعوت میکند . بازی دارای ۴۰ اتومبیل برجسته همراه با تکنیک بازی با استفاده از گرافیک فوق العاده جذاب است که میتواند شما را تا مدت ها سرگرم و خوشحال نگه دارد . اما این دست خود شما است که چگونه بازی را مدیریت کنید و یا آن را به نمایش بگذارید .

داستان بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر

قطعا بازی NASCAR یکی از بهترین های اتومبیل رانی و پیست و ریسینگ سال می باشد . مسابقات در بازی داری ۴۰ اتومبیل خوب و شایسته بازی است . که با سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعت میتوانید آنها را بتازانید و با تمام تلاش خود پیشروی کنید . هر چقدر بخواهید میتوانید رقابت را با دیگر ماشین ها آغاز کنید . اما این به پوشش مراحل و نوع تور های بازی بستگی دارد .

با عرض پوزش و یادآوری میخواهم که در بازی تا جایی که امکان منطقی و تسلطی دارید سرعت خود را کم کنید و تا موقعه ای این باعث ضربه خوردن به شما نشود . اما به هر حال تا امکان بهره مند شدن و پیش تازی ممکن است که در بازی گول ظاهر و رنگ ماشین ها را بخورید . اما میدانید که این همان چیزی است که در آن به طور واحد میتوانید هر از گاهی از دست کشیدن و بازی کردن نیز خود را هراسان نگه دارید تا مبادا به گوشه و کناری اصابت کنید ..

میتوانید مانند یک طرفدار در سراسر بازی بنشینید و بازی را تماشا کنید . اما خب بازی ممکن است در سراسر جهان برگزار نشود . اما شما رانندگی را نزد خود دارید و میتوانید در جاده ها بتازید .اما این بازی باعث نشده که این مسابقات بیضی شکل به یکی از محبوب ترین رشته های شبیه سازی آنلاین تبدیل بشود.

نقد فنی بازی NASCAR Heat 5 برای کامپیوتر

شما میتوانید برای بازی ماها تمرین کنید و در چند ساعت آن را به پایان ببرید . اما شما فقط نیاز به این ندارید که با شتاب همه را پشت سربگذارید و با عجله به چیزی که میخواهید برسید . این همان چیزی است که شاید شما نزد آن میتوانید قدرت خود را حفظ کنید و برای بهترین آنها تا مدتی از انگیزه و کاهش حرف های خود نیز پیروی کنید .

دارای ویژگی های مختلف است. بیش از ۳۰ آهنگ با بیش از ۱۰۰ راننده و برنامه رسمی ارائه شده است ، به این معنی که این بازی مطمئناً محتوای کمی ندارد.

این همان ویژگی های مختلف و انگیزشی است . بیش از ۳۰ آهنگ با بیش از ۱۰۰ راننده و برنامه رسمی و ارائه شده ، به این معنی که بازی یک محتوای قوی و ظریف دارد و هرگز شما را کاهش و یا ویرایش نخواهد داد .

این بازی تلاش نمیکند که یک بازی شبیه سازی و یا غیر ارگانیک ار تحویل بازی کن بدهد و با همه این ها ممکن است تا حدودی به شما آسیب بزند . چون گذاشتن وقت زیاد هم با صرف نظر کردن از دید بد در حین رانندگی میتواند گیم پلی را برای شما به چالش بکشد. هدف ایجاد تعادل و هماهنگی بین قدرت ها و دقت بررسی و ایجاد نوع وهیجان است.

حتی اگر قبلا نتوانسته اید که یک ماشین خوب را در مسیر برانید نگران نباشید . شما به سرعت میتوانید قدرت خود را به بالا ببرید و از گفته خود پشیمان نشوید . این را بدانید که بعد از آن ممکن است که تمام داشته های خود را به حقیقت اصلی بازی برگردانید . اکثر تنظیمات در بازی پیش فرض هستند ولی میتوانید آنها را قوی تری سفارشی کنید . حتی اگه کمک راننده های خود را روشن و خاموش کنید . شما میتوانید از تکنیک های تیک آف و ویراژ در بازی نیز بهره مند شوید . و این به خود بازی شما بستگی دارد .

میتوانید با استفاده از آیتم ها و تنظیمات موجود رنگ و بدنه ماشین خود را سفارشی و بهینه تر کنید . این باعث سر و صدا کردن میشود . اما میتوانید یک سیستم کشویی ساده را استفاده کنید که بسته به نوع انتخاب شما ، اما در هر صورت یک سیستم آزمایشی کاملا ساده و یکپارچه با ظرفیت جدید برای ایجاد تنظیمات که  برای شما بسیار کاربردی خواهد بود .

یکی دیگر از چالش هایی که در بازی موجود است ، همین عدم دست یابی از ماشین های سر سخت تر است که با شتاب و سرعت بیشتری در حرکت هستند . اما این غیر ممکن و نشدنی نخواهد بود و شما میتوانید هر زمان که خواستید بازی کردن را بیاموزید و از آن لذت بیشتری ببرید . به هر حال این همان زمانبندی درست و بهینه را در بازی ارائه میدهد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit Versions of Windows 7, 8 and 10

Processor: Intel Core i3 530 or AMD FX 4100

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GTX 460 or AMD HD 5870

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 18 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Soundcards

Additional Notes: Supported Graphics Cards: AMD HD5870 or better, HD6870 or better, HD7790 or better

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: 64bit Version of Windows 10

Processor: Intel i5 9600k or AMD Ryzen 5 2600x

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1660Ti or AMD Radeon RX 590

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 18 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Soundcards


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر NASCAR Heat 5

بازی NASCAR Heat 5: Ultimate Edition نسخه: FitGirl حجم: ۴٫۴ گیگابایت فرمت: Rar

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

هشدار مهم! برای اجرای این بازی حتما باید از گیم ‌پد استفاده کنید. پشتیبانی از موس/کیبورد در این بازی وجود ندارد.

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *