مرسی دانلود

8
  • hedar
  • 30 نوامبر 20
  • بازی

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord برای کامپیوتر را نیم بها از مرسی دانلود دریافت نمایید .

بازی Mount and Blade II Bannerlord در ژانر جنگی ، تاریخی و استراتژیک می باشد .

دانلود بازی Mount and Blade II Bannerlord برای کامپیوتر

بازی Mount & Blade II Bannerlord یک بازی جنگی و تاریخی است و توسط استودیو بازی سازی TaleWorlds Entertainment ساخته شده . شما با سوار نظام خود میتوانید به هر جایی حمله کنید . سربازان خود را انتخاب کنید و آنها را سفارشی سازی کنید . میتوانید برترین قبیله بشوید و با دیگر قبیله ها نیز نبرد داشته باشید . گیم پلی خاص و سفارشی سازی شده با صد ها آیتم و گرافیک باور نکردنی همگی از پیشروی خوبی خواهند داشت .

داستان بازی Mount and Blade II Bannerlord برای کامپیوتر

اگر اهل بازی باشید و بخواهید به دنبال یک بازی خوب باشید . حتما و حتما اسم بازی Mount and Blade II: Bannerlord به گوش های شما آشنا می باشد. حتی اگر قبل از آن آشنایی کامل و دقیقی از این سری بازی نداشته اید و یا اصلا کلا این بازی را انجام نداده اید. باز هم Mount and Blade II: Bannerlord برای شما نامی آشنا و خوب کاملا معتبر به نظر برسد . عنوانی که تا مدت ها میتوانست یکی از برترین های نسل خود باشد و هنوز هم به همین صورت توسعه یافته و خیس زیر بارون است. و همه این ها توانسته است که کاربران زیادی را در اسرع وقت ها جذب کند ، اما با همه این ها میتوان رشد عظیمی را از این بازی انتظار داشت . یک یا دو روز از همان موقعیتی که به کرات آن را مشاهده کرده اید میدانید که به همان روش گیم پلی ایی میرود که شما میخواهید. قطعا اتفاقات شگفت آوری وجود دارد که شما بتوانید آنها را به هر نوعی رقم بزنید  و برای مدت ها نیز چیزی را در نظر بگیرید که آن را پیش از این با این موارد یکی نمیدانستید. با همه این ها تا توانایی های عملی و استفاده از تجارب اصلی میتوان به همه ابعاد اصلی آن توجه داشت .

نقد فنی بازی Mount and Blade II Bannerlord برای کامپیوتر

پیش از هر کاری رسما وارد دنیای بازی های شوید ، باید بدانید که چگونه کاراکتری را که میخواهید انتخاب کنید . خب در این موارد بازی قدرت زیادی را به شما میدهد ، این همان چیزی است که علاوه بر همه قابلیت های اصلی و زاده همه حقیقت های حق به جانب است. و اکثر چیز ها را در خود گنجانده است . قصد ندارم داستان را کش بدهم و یا بخواهم زیاد از آن استفاده کنم. این همان چیزی است که بالاخره باید با آن ور بروید و در گیم پلی آن خود را شریک و یکی بدانید. ولی بد نیست نگاهی به اطراف بیندازیم و حقیقت های اصلی و درست را متوجه شویم.به عنوان نمونه میتوانید حقیقی و درست کار کنید . اما این همان چیزی است که در اصل هیچگاه از یادها آن را نشسته اید و یا زمان زیادی را برای آن دریافت نکرده اید. در واقع ترکیب هایی که در بازی میبینید ممکن است که کمی آزار دهنده و یا غیر مشکل باشد. اما شما میتوانید با همه این ها به یکی از قدرت های جنوب و الساعه همه چیز هایی دیگر منتشر شوید . اگر شما یک تمدن دارید میتوانید داد و ستد هایی را انجام بدهید و از همین راه امتیازات ویژه ای را کسب کنید . با همه این ها امکان دارد بدانید که از چه چیزی آگاهی دارید و بر حسب چه چیزی حقیقت و داشته های خود را پیمایش میکنید . با همه این ها شرایط را بسازید و همانگونه که میخواهید در مورد آنها حرف بزنید. امتیازات ویژه را دریافت کنید و حقیقت جنگ ها را پشت سر هم کشف کنید .

آماده باشید و بدانید که داشته های شما نیاز به یک حل و اساس داستانی اساسی دارد . اما میدانید که همه حقیقت های اصلی را رایگان پیدا میکند . با همه این ها میتواند چیزی که شما از یک گیم پلی رایگان میخواهید . با همه این ها تفاوت و تضاد ها در زمان تیراندازی و پرتاب نیزه نیز آشکار است. اعضای تمدن های مختلف میخواهند که با یکدیگر رقابت کنند و هدف های والای خود را به دیگران نمایش بدهند .قطعا این اولین بازی نقش آفرینی نیست که میتوانید بر روی داشته های اصلی خود در بازی تمرکز کنید. اما به صورت قابل قبول میتوانید از پس داشته های خود بر آیید . اما این همان چیزی است که ستایش کننده و تشویق کننده شما برای هر عامل و راه کاری است . بنابراین میدانید که چگونه زیاد از حد با داشته های خود جنجال و تبادل فکر نخواهید کرد. میتوانید کاراکتر های خود را شخصی سازی کنید و یا از آن به عنوان یک محور خوب و در دسترس استفاده کنید.

اما در بحث شخصی سازی باید تا جایی با داشته های خود حقیقت را بسنجید که از پس آن بر می آیید. اما در اولین زمان شاید شما این را دوست داشته باشید: شما میتوانید با بیشتر این موضوعات در جستجوی حقیقت اصلی و فعلی خود باشید. اما برای اینکه بخواهید به در انتخاب نیرو و سرباز ها انتخاب به خرج دهید ممکن است که کمی شما را نشان دهنده و یا غیر مستقیم جلوه بدهد. اما مدل ریش های زیادی در بازی فراهم شده است که شما باید به آن نزدیک شوید و با بیشتر چیز هایی که میخواهید خود را به آن نزدیک کنید . اما این معرف حال شما در یک بازه زمانی خواهد بود .میتوانید مو های شخصیت خود را تا جایی که امکان دارد نیز تغییر دهید. حتی میتوانید دهان و دندان را نیز تا جای ممکن تغییر بدهید. به شما قول میدهم که بازی قدرتمند و پیشرو بر هر احتسابی خواهد بود . و شاید روی کار کردن آن خسته و یا درمانده بشوید. اما همه اینها بعد از مدتی غیر نرمال و یا عامه پسند تر خواهد شد.


حداقل سیستم :

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 (64-bit only)

Processor: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ ۳ ۱۲۰۰

Memory: 6 GB RAM

Graphics: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB

Storage: 60 GB available space

Additional Notes: Integrated GPUs require additional 2GB of system RAM. These estimates may change during final release

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit only)

Processor: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ ۵ ۳۶۰۰X

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580

Storage: 60 GB available space

Additional Notes: These estimates may change during final release


دانلود گیم پلی بازی


دانلود بازی کامپیوتر


لینک های دانلود بازی کامپیوتر Mount and Blade II Bannerlord

حجم: ۳۴٫۹ گیگابایت فرمت: Rar-iso

دانلود پارت ۱ | دانلود پارت ۲

دانلود پارت ۳ | دانلود پارت ۴

دانلود پارت ۵ | دانلود پارت ۶

دانلود پارت ۷ | دانلود پارت ۸

دانلود پارت ۹

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *