مرسی دانلود

  • admin1
  • 05 نوامبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Mortal Kombat XL در ژانر اکشن و مبارزه ای می باشد.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

دانلود بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر

بازی Mortal Kombat XL یک بازی در نقش اکشن و مبارزه ای برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت NetherRealm Studios , High Voltage Software طراحی و ساخته و توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است.بازی Mortal Kombat XL یک بازی رزمی و فایتال می باشد . شما در این بازی به اندازه کافی توان و قدرت ایجاد نبرد های طولانی را خواهید داشت . این بازی از مجموعه های منظم پیروی میکند . در طول گیم پلی و داستان بازی این شما هستید که با شخصیت انتخاب شده زیر و بم نوشته های خود را نظم بدهید …

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر

بهترین دوره Mortal Kombat است. این عمیق تر ، از نظر مکانیکی غنی تر و کاملاً برجسته تر از هر ۹ بازی قبل از آن است ، که دست پایین باشد. علاوه بر این ، توسعه دهنده NetherRealm Studios با افزودن هشت شخصیت کاملاً جدید به فهرست MK ، ضمن معرفی تغییرات سرگرم کننده و متمایز در مورد شخصیت های بازگشت ، دسته ای از مخاطرات را به خطر انداخت. هر یک از این خطرات به درجات مختلف بازده دارند ، اما همچنین در برجسته کردن برخی از راه های ماندگاری حق رای دادن در گذشته نقش دارند. به طور کلی ، Mortal Kombat X یک مبارز عالی است و بیشترین سرگرمی را که با بازی Mortal Kombat داشته ام.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

اولین کاری که MKX برای احساس جدید و هیجان انگیز شدن خودش برای طرفداران سری قدیمی و جنگنده های گاه به گاه انجام می دهد ، ایجاد یک لیست مهم است. قبل از ورود DLC به تصویر ، MKX دارای ۲۴ مبارز قابل احترام است و یک سوم عظیم شخصیت های جدید صادقانه به نیکی هستند. نه مبادله پالت یا نسخه های متناوب نسخه های موجود. تعداد کمی از بازی های مبارزه ای با چنین خرک عمیقی از شخصیت های محبوب طرفداران ، خانه را کاملاً تمیز کرده اند و MKX برای آن بهتر است. مطمئناً ، من با مردانی مثل کبال و اسموک برمی گردم ، اما چهره های تازه مانند تاکدا و کونگ جین به قدری از روی گیم پلی بازی جدیدی به میز می آورند که ناراحتی از نبود آنها سخت است.

Takeda جالب ترین طراحی جدید است و او نمونه کارهایی است که MKX به درستی انجام می دهد با شخصیت های جدید آن. او مانند تصور یک نینجا قرن بیست و یکم ، با ترکیبی جالب از سلاح های سنتی و ابزارهای پیشرفته ، می جنگد. وی دارای شمشیرهای لیزری با کنترل از راه دور است که می تواند بنا به میل خود بکارد و به یاد بیاورد ، چاقوهای پرتاب کننده انفجار کونای و قلاب های کششی قابل جمع شدن بر روی بازو که می توانند به شلاق های پوشیده از تیغه باز شوند. او همه اینها را با استفاده از یک ورزشکار رزمی مطمئن نشان می دهد که همه چیز را به نوعی قابل قبول نشان می دهد.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

نقد فنی بازی Mortal Kombat XL برای کامپیوتر

در واقع ، همه به لطف انیمیشن های بسیار پیشرفته سبک مبارزه خود را به طور موثرتری نسبت به بازی های قبلی NetherRealms منتقل می کنند. بی عدالتی گامی در جهت درست برای رفع نواقص Mortal Kombat در سال ۲۰۱۱ بود ، اما MKX بقیه راه را در آنجا می گذراند: به عنوان مثال انیمیشن های خط تیره و ضربه ای دیگر به نظر نمی رسد مانند شلیک ناخوشایند باشند. جزئیات کمی از این قبیل همیشه حواس من را از درگیری پرت می کرد و خوشحالم که می بینم سرانجام اتو می شوند.
Netcode عمدتا به وظیفه صاف نگه داشتن مبارزات آنلاین بستگی دارد ، اما معمولاً به اندازه کافی تأخیر ورودی وجود دارد که بتواند ترکیب های من را کنار بگذارد یا زمان بندی را نسبت به آنچه که من به بازی در محلی عادت می کنم مجازات کند. هنوز هم ، این یک پیشرفت بزرگ نسبت به Mortal Kombat 9 است ، و گرچه آنلاین جایگزینی برای رقابت حضوری نیست ، اما به اندازه کافی نزدیک است تا بتوانم مدتها یاد بگیرم و بازی کنم.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

یک چیز دیگر که باعث بازگشت من خواهد شد ، بازگشت کریپت است ، جایی که شما کادر لباس مجلل ، لباسهای تکمیل و مواد تکمیلی MKX را باز می کنید. بیش از هر زمان دیگری ، این منوی تعاملی غیرقابل باز کردن مانند یک بازی خاص خود احساس می شود. با صرف “کوین” های خود که به سختی به دست می آورید ، هیجان خاصی ایجاد می کند تا صندوقچه های گنجی را که می تواند هر چیزی را در خود داشته باشد ، باز کنید.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

این دانش که می توانید فقط با یک کلید باز کردن قفل ۲۰ دلار از کل چیز خریداری کنید ، این لذت تا حدودی کاهش می یابد. متأسفانه این تنها چیزی نیست که از آن درآمد کسب می شود: گزینه های جدید برای اجرای آسان ، دو دکمه Fatalities یا جست و خیز در مورد داستان یا برج های جنگی به نشانه هایی نیاز دارند که در PSN و XBL نیز فروخته می شوند. شایان ذکر است که من هرگز احساس کردم که مجبور نیستم از این موارد استفاده کنم ، اما در بین همه اینها و پیام بزرگ “فشار X برای خرید Goro” که هنگام نشانگر نشان دادن بیش از او در صفحه انتخاب شخصیت ، ظاهر می شود ، کمی زیاد است بازاریابی بازی برای من خوب است. این دقیقاً بر لذت من از تجربه تأثیر نگذاشت ، اما حتی مویی که تهاجمی تر بود ، ممکن است داشته باشد. ناراحت کننده است که ما حتی در آن قلمرو هستیم.

دانلود بازی Mortal Kombat XL

داستان فقط در یک بازی مبارزه ای بسیار مهم است. Combat پادشاه است ، و یک میلیون عمق بیشتر برای Mortal Kombat X وجود دارد. انتقال خون بسیار مورد نیاز ، همراه با امکان انتخاب بین سه نوع مختلف از هر شخصیت به معنی یادگیری ، سنگ زنی و کشف آن برای مدت زمان طولانی است جدی گرفتن دنیای آن روز به روز سخت تر و دشوارتر می شود و تراکنش های خرد آن ناگهانی هستند اما Mortal Kombat X یک بازی مبارزه ای عالی است. وینسنت اینگنیتو مهمترین بازی مبارزه ای IGN است.


حداقل سیستم :

OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8, Win 10
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 | AMD Radeon HD 5850
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 36 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: 64-bit: Win 7, Win 8, Win 10
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 | AMD Radeon HD 7950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *