مرسی دانلود

  • admin1
  • 14 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Nation Red برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Nation Red در ژانر اکشن می باشد.

دانلود بازی Nation Red

دانلود بازی Nation Red برای کامپیوتر

بازی Nation Red یک بازی اکشن برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Diezel Power طراحی و ساخته و توسط شرکت Diezel Power منتشر شده است.بازی Nation Red یک بازی ، سبک ، اسلشر و ترسناک ، از مجموعه بازی های ، زامبی که ، همه میدانید ، این ژانر و حیطه ، چقدر طرفدار ، و محبوبیت دارد . اما به هر حال ، این بازی تمام ، سلامتی ذهن شما ، را ، تحت تاثیر قرار خواهد داد . این بازی نیز از ، جمله بازی هایی است که ، شما آن را کم و بیش ، جزو حوادث طبیعی ، و مهم میخواهید بدانید . اما مراحل متنوع ، و وجود بی شمار ، زامبی برای پرورش ، و ایجاد رعب و وحشت، و سلاح های مرگبار ، که میتوانند رفتار های ، جنون آمیز را نیز ، به همراه داشته باشند.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Nation Red برای کامپیوتر

بازی فوق العاده ، زیبا و ترسناک Nation Red که در ژانر بازی های ، زامبی و هیولا های از ، گور برخاسته ، ساخته شده است . در این بازی ، شما میتوانید به همان اندازه که ، میخواهید در بازی به نظم و استفاده ، از شخصیت های ، بازی از جمله ، زامبی های قاتل ، مرده های متحرک ، و انواع و اقسام حرکت ها ، دست پیدا کنید . این بازی توسط ، استودیو بازی سازی Diezel Power برای کامپیوتر ، منتشر شده ، که در نسخه های متفاوت به نظر من ، یک شاهکار بازی های ، اسلشر و دیوانه کننده است . خود جنون در بطن و ریشه ، این بازی که ، هیچ توضیح در هیچ سایت ، به وضوح در موردش ، داده نشده است ، آنقدر طوفانی است که ، شما محال است ، توان درک آن را داشته باشید.

دانلود بازی Nation Red

گرافیک مناسب بازی ، و استفاده زامبی های ، متنوع در بازی هم به مراحل ، بازی کمک کرده است . هم تا جای ممکن ، کار را برای وجود ، قدرت کشی برای ، انسان کمتر کرده است.

دانلود بازی Nation Red

نقد فنی بازی Nation Red برای کامپیوتر

Nation Red طی جنگ سه ماهه و همه ، جانبه رخ می دهد. جنگی بلاشک ، از ناراحتی زامبی ها ، علیه انسان ها ، اتفاق افتاده است . جنگی که شاید ، زیاد هم مورد پذیرش ، همه گان قرار نداشته است . اما مبارزه همزمان ، با چندین نفر از جمله ، انسان های جهش یافته, و طبعی شیطانی که ، ممکن است ، همه کس را راضی نکند ، اما خوب این همان چیزی است که ، شما آن را در بازی ، کشف خواهید کرد . یک بازی رونق گرفته و خالصانه ، در مورد و نحوه زندگی کردن ، به همین عنوان که ، آن را بی شک ، یک بازی زامبی و خوب خواهید دانست . زامبی ها و فرماندهان ، مختلف هیجان خاصی را ، برایتان به ارمغان خواهند آورد. هیجانی که در هیچ نوع ، بازی ترسناک و زامبی ، متوجه آن نخواهید شد ، البته که ، در این بازی ، این حالت کمتر ، دیده شده است. گیم پلی خونین بازی ، و انواع و اقسام ضرباتی که ، در هر حال ، به این طرف و آن طرف ، متقابل دریافت میشود .مبارزه در سنگر های ، مختلف را از بالاترین ، موقعیت تا بالا ترین آن را، تحت و شعاع قرار ، داده است . و به طور حیرت انگیزی ، جذاب کرده است. میدانید که ، در هر صورت بازی ، به المان های بیشتری ، نیز نیاز داشت.

دانلود بازی Nation Red

زامبی های پراکنده شده ، در سمت جنوبی شهر ، طغیان کرده ، و حالا قصد دارند که ، همه تجهیزات انسان ها را ، نیز خراب کنندی و از ابزار و سلاح های ، استفاده می کنند که بشر از آنها ، بهره برده است و تا زمانی که بتوانید ، انها را مجبور به عقب نشینی ، به صحرا کنید ، آنها هجوم می آورند. بله آنها ، شرور هستند و حمله میکنند تا بدانند که ، چگونه میخواهند ، قدرت خود را ، نشان بدهند ، در این بازی شما ، می توانید از انواع مختلف ، سلاح و مهمات گرم و سرد ، استفاده کنید ، همه چیز در یک آن ، به همه حالت های اصلی صدمه خواهد زد، و طی ۱۸ مرحله مختلف ، بر قابلیت های خود ، بیافزایید.

دانلود بازی Nation Red

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows® XP, Vista™, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel / AMD CPU
Memory: ۲۵۶MB RAM
Graphics:Graphics with shader model 2.0 or better
DirectX®: DirectX® ۹٫۰c
Hard Drive: ۵۰۰MB of uncompressed Hard Drive Space
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows® XP SP2, Vista™ SP1, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Processor: Intel Core2 Duo / Core2 Quad, i3, i5, i7 or AMD Phenom CPU
Memory: ۱GB RAM
Graphics: NVIDIA 8800GT / ATI 3850 512MB or better with latest manufacturer drivers
DirectX®: DirectX® ۹٫۰c
Hard Drive: ۵۰۰MB of uncompressed Hard Drive Space
Sound: DirectX 9.0c compatible sound card


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Nation Red

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۳۵۶ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *