مرسی دانلود

  • admin1
  • 11 اکتبر 20
  • بازی اکشن

دانلود بازی Mega Man 11 برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

بازی Mega Man 11 در ژانر اکشن و نقش آفرینی می باشد.

دانلود بازی Mega Man 11

دانلود بازی Mega Man 11 برای کامپیوتر

بازی Mega Man 11 یک بازی اکشن و دو بعدی برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت CAPCOM CO., LTD طراحی و ساخته و توسط شرکت CAPCOM CO., LTD منتشر شده است.بازی Mega Man یک بازی خوب و حرفه ای ، که در مورد شخصیت ، محبوب و ژاپنی به نام مگامن ، که یک ربات از انیمیشن های ، قدیمی است را ، روایت میکند . که با ماموریت های ، متفاوت در شهر بزرگی که ، در آینده ، ساخته شده است . شروع به مبارزات ، مختلفی خواهد کرد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Mega Man 11 برای کامپیوتر

همگی به نحوی ، با کاراکتر آبی و دوست‌داشتنی ، مگامن، یک کاراکتر نوستالژی و قدیمی ، آشنایی مختصر و مفیدی داریم . چه به واسطه بازی‌های او ، و چه با کارتون‌هایش، که هر ساله در بازه های زمانی متفاوت ، پخش میشد ، آشنا هستیم. اما به هر حال ، یک انیمیشن قدیمی که ، برای اقتباس مناسب ، بوده است . ۳۰ سال پیش این کاراکتر که ، با نام راکمن نیز ، شناخته می‌شود . بلی ، شخصیتی برجسته که ، شما با آن چیزی که احساس میکنید ، تفاوت زیادی دارد. به عنوان یکی از پایه‌گذاران ، سبک اکشن پلتفرمر ، متولد شد . به خاطره مبارزه های قوی و کاملا ایده آل ، و تا جایی که امکان خوب و بهترین را ، برای خود فراهم کرده است . و سفر خود را آغاز کرد. این همان چیزی است که ، شما در این بازی مشاهده ، خواهید کرد . تا جایی که مطمئنا از آن ، یک سمبل و خوبی را ، برای خود ، نمایان خواهید کرد . مجموعه Mega Man در طی این سال‌ها ، فراز و نشیب‌های زیادی را ، پشت سر گذاشته است.

دانلود بازی Mega Man 11

بله از موفقیت ها تا شکست های تجاری ، و سرمایه ای ، سری اصلی Mega Man که شامل هشت ، نسخه می‌شد، بله هشت نسخه کامل ، و جامع که شما آن را بهترین انیمه ، میدانستید . در سال‌های اولیه ، فعالیت کمپانی کپکام (Capcom) ساخته شده است. بله این کمپانی از ، بهترین کمپانی های رو به رشد . در مقابل اتفاقات، اخیر است . آثار یاد شده شامل ، مکانیزم‌های پایه‌ای همچون تکل کردن بودند ، و پرش های طولانی و زیبا ، چیز هایی دیگر در این بازی هستند ، و همچنین کاراکتر‌های دوست‌داشتنی ، مختلفی چون دکتر وایت ، و دکتر وایلی هم داشتند. به همین منوال آنها را ، باید یاد گرفت .در ادامه، سازندگان در کنار ، نسخه اصلی مگامن از مجموعه Mega Man X نیز رونمایی کردند. این مجموعه به بهترین ، شیوه رعایت شده در نسخه اصلی ، روایت شده است . این مجموعه در حالی که برخی از ، مکانیزم‌های اصلی بازی را ، حذف کرده بود، بله اندکی قبل تر و شاید، بهتر از این حالت تصور ، به شما نشان داده است . اما شامل ویژگی‌های بسیار، جالبی همچون دش کردن، سُر خوردن و بالا رفتن از ، دیوارها می‌شد.به هر حال میتوانید ، به خواسته های خود نزدیک شوید ، و به هر صورت پیشروی کنید.

نقد فنی بازی Mega Man 11 برای کامپیوتر

سازندگان در آخرین نسخه‌های ، سری مگامن ایکس که ، در دهه ۲۰۰۰ توسعه یافته‌اند، بله این توسعه یافتگی را میتوان ، مدیون اتفاقاتی ، بد و ناگوار دانست . چیزی که شما آن را ، نازیبا و غیر منطقی خواهید دید. با توجه به فراگیر شدن ، کنسول‌های مدرن ، کنسول هایی که بتوان ، تجربه ای جدید را ، بر روی آنها تحمل کرد و موتور سه بعدی ، تصمیم گرفتند که ، بازی را به هر شیوه ای ، تغییر بدهند. سبک بازی را ، تغییر دهند. همین حالت را ، به دست گرفتند و چیزی که ، همیشه این را ، برای شما ، در دست داشته است . دو نسخه آخر سری مگامن ، در حالی که ، یک روند سه بعدی ، به خود گرفته بودند . جوری برای شما نمایان شده بودند که ، میتوان آنها را ، به طرزی عجیب دانست، طوری اجرا می‌شدند که ، بسیاری از طرفداران لذت کافی را ، از آن‌ها نمی‌بردند. بله شاید هم به خاطر ، وجود اتفاقات ناگوار و ثانیه ای و شاید ، حس تردید و از بین رفتن لحظه ها و در نتیجه بازی‌ها ، عملکرد موفقی نداشتند. همین عدم وجود موفقیت لازم ، برای پیشرفت بازی ها، حال سازندگان پس از گذشت چندین سال ، با معرفی بازی Mega Man 11 تصمیم گرفته‌اند که ، به ریشه‌های اصلی بازی برگردند. بله به داستان هایی که ، از ابتدا در این بازی جریان ، داشته است و به جرات می‌توان گفت که ، با یکی از بهترین نسخه‌های ، این مجموعه طرف هستیم. نسخه ای که علارقم ، اشتباهات گذشته و عدم پوشش ، مراحل دسته ای نتوانسته ، آن چیزی که باید و شاید را به وجود آورد.

دانلود بازی Mega Man 11

تیم توسعه‌دهنده ، کپکام یکی از توسعه دهندگان اصلی ، در این بازی به همان اندازه که ، باید نیز این بازی را ، در خود دیده است . یعنی در مجموعه خود ، در حالی که المان‌های ، پایه مگامن را در Mega Man 11 در اختیار بازیکنان ، قرار داده ، المان های چون ، گرافیک قوی ، گیم پلی بهینه شده و… اما در آن سو مکانیزم تازه‌ای نیز ، به بازی اضافه کرده است. مکانیزمی شامل ، چرخش و ایجاد حرکت های متفاوت ، و سیستم جدید «دابل گیر» (Double Gear) که یکی از بارزترین ، ویژگی‌های این بازی ، به شمار می‌رود، منظور از بارزترین سیستم این است ، که به خوبی و کمال به آن رنگ ، و بو داده شده است. در ابتدا در همان ، بخش داستانی ، به شما معرفی می‌شود.

آن بخش داستانی ، شامل اتفاقاتی است که ، شما آن را بی نهایت ، زیبا میدانید و بی نهایت ، جذاب ، دکتر وایت و شخصیت پلید ، سری مگامن ، یک دکتر بد اخلاق ، و چندش آور یعنی دکتر وایلی ، زمانی که در دوران دانشگاه ، در زمینه رباتیک تحصیل می‌کردند ، این ابزار را اختراع کردند. ابزاری که شاید ، در زمان خود یک پیشرفت نوین ، تلقی میشد. در آن زمان دکتر وایلی ، به همکاران خود پیشنهاد کرد که از این سیستم ، باید برای قدرت بخشیدن به ربات‌ها ، استفاده کرد، اما این پیشنهاد زیاد ، مورد توجه قرار نگرفت و شاید هم ، رد شد . اما دکتر‌های دیگر ، در دانشگاه ربات‌ها ، که یکی از بزرگترین محدوده ، تحقیقاتی را دار بود . این موضوع را امری ، خطرناک دانستند و با آن مخالفت کردند. به همین دلیل ، دکتر وایلی کاملا مایوس ، شده بود و راهی جز تنهایی ، تلاش کردن ندید .روزهایی گذشت و دکتر وایلی ، پس از مخالفت آن‌ها ، دانشگاه را ترک می‌کند ، و واقعا با یک دل پر ، دانشگاه را ترک میکند و به فکر انتقام می‌افتد.

دانلود بازی Mega Man 11

گیم پلی :

بازی Mega Man 11 نام یکی از بازی های جدید ، کمپانی کپ کام می باشد. یک بازی که ، اقتباسی از همین عنوان از ، یک انیمیشن سریالی می باشد که ، مدتی است برای ، پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شده است. و این انتشار ، بعد از مدت زیاد ، حجم عظیمی از محبوبیت را ، به سمت خود کشیده است. این شخصیت دوست داشتنی که ، در باره های زمانی بسیار ، مورد توجه قرار داشته است. تاکنون بازی های رایانه ای و هم چنین انیمیشن های ، بسیاری از روی آن ، ساخته شده است. دلیل آن هم ، مدرن بودن آن بوده است ، و ایده ای قدرتمند که ، بر روی آن وقت ، گذاشته شده است.و توانسته به محبوبیتی خاص ، و جایگاه مناسبی ، در میان دوست داران ، انیمه برسد.

قدرت های فوق العاده ، استراتژیک نبرد ها و سبک طراحی ویژه ی ، این کاراکتر که ، افتخار آمیز و زیبا خودش را ، نشان داده است. سبب شده تا ، افراد زیادی چه کوچک ، و چه بزرگ ، با این شخصیت ارتباط برقرار کنند ، و به دنبال کردن ، ماجراجویی های ، آن بپردازند. ماجراجویی ها ، در اصل سر منشع همان ماموریت های است که ، برای شخصیت کارتونی ، داستان شکل میگیرد .مگامن ۱۱ نیز نام جدیدترین ، عنوان این سری می باشد ، عنوانی که ، با دیگر نسخه های که ، دیگر شرکت ها ساخته اند ، تفاوت چشم گیری خواهد داشت. که در سال ۲۰۱۸ عرضه شده .

سازندگان ، توانسته‌اند ، همچنان از پی رنگ ، به اندازه و متفاوتی ، در نبرد‌های قابل قبول و چالش‌برانگیزی، هم از نظر گیم‌پلی ، و هم از نظر گرافیکی، برای بازیکنان ، به ارمغان آورند. که همه ، تحسین من و شما را بر انگیزد.

طراحی هنری ، هر یک از مراحل ، از نظر مراحل و فضا سازی های پویا ، با توجه به ربات اصلی آن ، استیج طراحی شده است که ، در نهایت کارایی و قابلیت های جدید ، به وجود آمده است . در انتها به باس فایت‌های ، هیجان‌انگیز ختم می‌شود. همین ها باعث میشود که ، از آن دل زده نشوید. البته قابلیت‌هایی که ، شما از دشمنان ، به دست می‌آورید ، شاید از شما ، یک ستاره نسازد . اما نیاز نیست که ، برای فکر کردن به آن ، یا تلاش برای آن ، تقلا کنید . تنها به شلیک کردن ، خلاصه نمی‌شود. بله شما در هر ثانیه.

دانلود بازی Mega Man 11

برخی از این توانایی‌ها ، به عنوان زره ، به کمک شما می‌آید؛ توانایی هایی چون ، سپر و پوشش حفاظ های بیرونی ، بر روی بدن ربات های مورد، نظر شما ، در حالی که در آن ، سو برخی حالت‌های تهاجمی ، به شما می‌دهد. حالت های که با آنها ، به هر سویی حمله میکنید و میخواهید که ، آنها را زیادتر ، جلوه بدهید. حتی قابلیت‌هایی تله-مانند نیز در توانایی‌های باس‌ها ، در نظر گرفته شده است . باس هایی که ، ارزش بخشیدن را ، برای خود ضمیمه ، کرده اند . که با شکست دادن آن‌ها ، می‌توانید این توانایی‌ها را ، کسب کنید. بله شکست ، ربات های سنگین.

گفتنی است که هر یک از این ، سلاح‌ها که از نوع خشاب خوب و قدرت بالایی ، برخوردار هستند در حین استفاده از ، دنده قرمز یا همان Power Gear عملکرد متفاوتی دارد. اما به هر حال ، جالب به نظر میرسند.

موسیقی گوش‌نواز و کنترل‌های بسیار ، روان تنها چیزی جز ارائه یک ، رویکرد خوب و هیجان ، انگیز نیستند. مگامن ۱۱ شما را ساعت‌ها ، سرگرم می‌کنند؛ بله مگان یک شخصیت ، جذاب و تخیلی مانند که ، فکر شما را همراه ، خودش خواهد برد . در حالی که بازی به ، لطف اضافه شدن ، درجات سختی، مراحلی که ، به مانند اتفاقات ، گذشته پیش آمده است . روی داده است . کاربران جدید را ، نیز با آغوشی باز ، پذیرا می‌شود. آغوشی که ، شاید به مانند آن را ، شما زیاد ندیده باشید.

نقد بالا ، به خوبی ثابت می کند که ، ممکن است شما چندان ، دچار استرس حاد نشوید . کپ کام ، در خلق یک بازی سرگرم کننده ، موفق بوده است.کپ کام یکی دیگر از ، خلاقان گیم برای این بازی Mega Man 11 از آن دست بازی هایی است که ، اگر ساعت ها نیز مشغول آن شوید . خسته نخواهید شد . و هر گیمری می تواند با آن ، ارتباط برقرار کند و برای ساعت ها ، پای آن بنشیند. بله برای ، مدت های زیاد ، با این حال ، این عنوان را در صورتی که ، به دنبال یک بازی ، هیجان انگیز و علمی تخیلی هستید ، از دست ندهید.

دانلود گیم پلی بازی


حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
Processor: Intel Core i5-3470 3.20GHz or AMD equivalent or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650
DirectX: Version 11

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 (64-bit required)
Processor: Intel Core i5-4460 3.20GHz or AMD equivalent or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 760
DirectX: Version 11


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Mega Man 11

فرمت : RAR-ISO

حجم : ۷۲۶ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

دانلود بازی

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *