مرسی دانلود

  • admin1
  • 03 ژوئن 22
  • بازی اکشن

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands در ژانر اکشن و مخفی کاری می باشد. دانلود بازی برای کامپیوتر

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر

بازی Ghost Recon Wildlands یک بازی اکشن،مخفی کاری،شبیه سازی و جهان باز برای سیستم عامل کامپیوتر توسط شرکت Ubisoft Paris طراحی و ساخته و توسط شرکت Ubisoft Paris منتشر شده است.بازی Ghost Recon Wildlands یک بازی ، اکشن و ماجراجویی ، ساخته و تولید شده ، توسط شرکت RockStar) )راکستار گیمز می باشد . خط داستانی بازی ، در مورد اتفاقاتی است که ، ماموریت های جنگی را برای شما ، به وجود خواهد آورد ، و شما با استفاده از سلاح ها و ابزار های ، لازم دست به جنگ و مبارزه خواهید زد . این اتفاقات در کشور بولیوی ، و فروش مواد مخدر اتفاق می افتد.

دانلود در ادامه مطلب …

داستان بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر

بازی Ghost Recon: Wildlands با چشم‌اندازی زیبا و خارق العاده و مناسب از ، بولیوی شما را به نبردی خونبار با کنترلر های زیاد و اکشن های پیچیده ، تا ارتقای کیفی و زیبا با کارتل مواد مخدر ، سانتا بلانکا در کشور بولیوی می‌برد.که شما در این راستا قرار ، است که با دشمنان و خلافکاران ، بالقوه مبارزه و جنگ بر سر قدرت و تجربه آزاد ، را تجربه کنید.اینکه قدم در جهانی کاملا آزاد ، و خالی از هر گونه خلاف، و جنگی بگذاریم و بتوانیم ماموریت‌ها را ، با آزادی کامل انجام دهیم، و تا جایی توان داریم ، که از دستمان بر می آید . همان چیزی است که ، ما در هر شرایط و تحولی برای آن ، برنامه ریزی خواهیم کرد . ایده‌ای است که مدت‌ها ، می‌شود مانند چیزی که ما ، در آن بر رشد و تکامل رسیده ایم. استودیوهای بزرگی نظیر راک‌استار (RockStar) بازی‌های‌شان را بر مبنای آن توسعه‌ می‌دهند. و اتفاقاتی که شما آن را موجب بروز و رشد تاثیر گذار آن ، مشاهده خواهید کرد.

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands

در این میان کمپانی نامدار یوبیسافت (Ubisoft) که یکی از کمپانی های ، مشهور نشان بدهد . چیزی است که شما آن را ، زیبا خواهید دید . نیز انواع و اقسام‌ بازی‌های Open World را چه در دوران قرون وسطی ، که در قدیمی ترین حالت زمانی ، از بازی های جنگی اروپایی است . با مجموعه‌ی Assassin’s Creed و چه در دنیای آخرالزمانی The Division تولید و منتشر کرده‌ است. شاید برای شما چندان تفاوت ، به خصوص و ایده آلی را خلق نکرده است . بازی‌هایی که همواره ، میان دو قشر منتقد مورد بحث بوده ، قشر که از زیر و بم بازی و تا جایی که ممکن است خود را ، به شخصیتی که از بازی، دریافت کرده است رسانده، و برخی عاشق آنها شده‌اند و برخی نیز ، انتقاد‌هایی جدی را ، به مشکلات بازی‌های، این کمپانی داشته‌اند. شاید آن چیزی که لازم است را ، به شما هدیه و ارزانی ندهند . با این حال، یوبی‌سافت هنوز با توجه به ، اتفاقات اخیر و قدرت ماورایی و حالتی که شما ، آن را متوجه خواهید شد . آن را میتوانید به همان شکل ، به شما نشان بدهد . همه دارنده‌ی مجموعه‌ای از ، سری بازی‌های محبوب صنعت ، بازی‌های ویدیویی است . بازی های که اغلب ، با آنها خاطره داریم . و در این میان مجموعه بازی‌های تام کلنسی ، که واقعا شاهکاری بر خلاف این جمله معروف ، از جمله‌ی معروف‌ترین آنها محسوب می‌شوند.

نقد فنی بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر

به شخصه زمانی که خبر انتشار یک بازی جدید ، و یکپارچه و حرفه ای که از مجموعه Ghost Recon را شنیدم خیلی هیجان‌زده شدم؛ این همان چیزی است که ، من مدت ها انتظار آن را ، داشتم. با این حال، هنوز هم برخی نگرانی‌ها پیرامون‌ انتشار اولین بازی Open World سری گوست ریکان یک سری خوب و استثنایی که شما را ، در ذهن خود را درگیر می‌کرد. مجموعه‌ی گوست ریکان تا به ، امروز با توجه به نیاز های اساسی و وجوه هر احساسی ، در گیمر از یک الگوی تاکتیکی پیروی کرده ، یک الگوی خوب و متناسب با ، شرایط بازی و تبدیل این مجموعه از یک ، مجموعه‌ی مرحله‌ای ، مجموعه ای که در آن به همان میزان که لازم است . شما آن را بهترین بازی یک بازی جهان باز‌ ‌می‌توانست ضربه‌ای بزرگ را ، به نفس تاکتیکی آن بزند. این همان درجه سنی را نیز ، برای شما از این بازی ، آشکار خواهد کرد . و شما با آن دست و پنجه ، نرم خواهید کرد. البته حداقل ، در این زمینه اشتباه می‌کردم . و همین ابتدا می‌توانم بگویم که Ghost Recon Wildlands یک بازی به واقع تاکتیکی و آزاد است. یک بازی که شما را، سرشار یک وجوه درست خواهد کرد.

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands

 

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

گیم پلی :

Ghost Recon Wildlands گوست ریکون سرزمین های وحشی ، و خیره کننده که آن را ، خواهی دوست داشت . نام یکی دیگر از نسخه های ، سری بازی های تام کلنسی ، کسی که به شدت این بازی را دوست خواهد داشت . گوست ریکون می باشد که در سال ۲۰۱۷ برای ، رایانه های شخصی و کنسول های نسل هشتم ، منتشر گردید. یک بازی که فراتر از انتظار ، میرفت و همان چیزی را که لازم بود، را برای شما خلق میکرد . گوست ریکون یک بازی در ژانر شوتر ، تاکتیکی می باشد . یک بازی اکشن و با اسلحه که ، شما آن را دیواننه کننده میدانید . که در آن شما بایستی به مانند یک میدان جنگ ، واقعی به میان دشمنان گام بردارید و با همکاری تیم خود ، به هدف اصلی خود ، دست پیدا کنید. هدف اصلی شکستن دشمن است.

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands

Ghost Recon Wildlands ویژگی های مثبت زیادی دارد . یعنی قابلیت های فراوانی که ، در این بازی وجود دارد با چیزی که ، شما فکر میکنید . متناسب است . این همان چیزی است که ، شما آن را دوست خواهید داشت . که با کمی ارفاق می توان ، نقاط ضعف آن را نادیده گرفت. نقاط ضعفی از جمله باگ های مورد قبول بازی ، و شاید همان میزان ناردست و درست حسابی و پیش در آمدی بر ، این بازی ، برای نمونه داستانی که برای هر یک از شخصیت های بازی و وقایع بازی رخ میدهد . روایت می شود به دلیل آزادی عمل و چیزی که فراتر از حالت عادی ، حرکت خواهد کرد . نسبتا بازی ، که در اختیار گیمر قرار می دهد ، جذابیت بازی را چند برابر کرده است این چند برابر کردن نیز به همان قدرت پذیرش ، در شما بستگی دارد . و از طرفی ارزش تکرار بازی نیز بالا رفته است. همان ارزشی که شاید وجود آن لازم و ضروری است ، و شاید هم نه ، در هر صورت هم چنین قابلیت شخصی سازی و ایجاد رعب و وحشت به خواسته هایتان شما را نزدیک میکند ، سلاح های بازی نیز واقعا بی نظیر بوده و تا جایی که حتما شما میخواهید ، نیاز به این مسئله دارد ، و می تواند نظر مثبت هر گیمری را به خودش جذب کند. این همان چیزی است که شما در آن ، به همان نحوه به آن رسیدگی خواهید کرد . این همان اتفاقی است که ، شما را منجرب خواهد کرد، گرافیک هنری بازی نیز بسیار زیباست و این زیبایی در کات سین های بازی ، به بالاترین حد ممکن می رسد.

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands

البته که بازی مشکلاتی نیز دارد که ، از این بین می توان به تکراری شدن مراحل فرعی بازی ، پس از گذشت چند ساعت اشاره کرد . اما کافی است کمی به نسبت به این ضعف ها مهربان باشید ، و آن گاه است که خواهید دید Ghost Recon Wildlands تا چه اندازه جذاب و فوق العاده است. اگر سیستم نسبتا قدرتمندی دارید و از سویی دیگر به بازی های شوتر تاکتیکی ، علاقه مند هستید این اثر می تواند برای ساعت ها ، شما را سرگرم کند.

دانلود گیم پلی بازی

play-sharp-fill

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor: Intel Core i5-2400S @ 2.5 GHz or AMD FX-4320 @ 4 GHz or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX660 / AMD R9 270X (2GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX-compatible using the latest drivers

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only
Processor: Intel Core i7- 3770@ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 or AMD R9 390/RX480 (4GB VRAM with Shader Model 5.0 or better)
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX-compatible using the latest drivers


دانلود بازی کامپیوتر

لینک های دانلود بازی کامپیوتر Ghost Recon Wildlands

دانلود بازی Ghost Recon Wildlands برای کامپیوتر با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها از مرسی دانلود دریافت کنید.

دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands Complete Edition – EMPRESS با حجم ۷۷ گیگابایت


دانلود کرک فیکس بازی Crackfix-EMPRESS

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۰

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱۹

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲۰


دانلود بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Complete Edition – DODI با حجم ۳۵ گیگابایت


توضیحات بیشتر: v4792145 build 5948128 + All DLCs + MULTi16

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۱

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۲

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۳

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۴

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۵

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۶

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۷

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۸

دانلود با لینک مستقیم _ پارت ۹

0 دیدگاه ارسال شده است

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *